The Hire: Star

Guy Ritchie

Scénář:

Guy Ritchie, Joe Sweet

Clive Owen, Madonna

Záhadný řidič přijímá úkol převést povýšenou zpěvačku, která chce za každou cenu uniknout svým bodyguardům. Slavná rocková hvězda však není z ledajakého těsta a je zvyklá na královské zacházení. Není tedy divu, že když její řeči překročí únosnou míru, rozhodne se řidič konat. (Kali4)

hAldarion

Vtipné, akční, zábavné, po téhle reklamě bych si BMW s chutí koupil (doufám, že není Madonna v základní výbavě.-) ()

cajda77

Je mi docela líto, že mé pozornosti unikl cyklus osmi krátkých snímků The Hire, v hlavní roli Clive Owen a BMW. Nebudu tajit, jak celý projekt vznikl, prostě jako propagace vozů BMW, ovšem těžko poznáte, že jde o reklamu, navíc pokud máte navíc rádi rychlá auta a BMW, pouze vás výsledek potěší. Na každém dílu se podílel jiný ze špičkových světových režisérů, takže výsledek jistě stojí za to. Očekávejte dostatek akce, ale asi nic jiného ... ()

chicotomas

Můj oblíbený malometrážní snímek. Každému, kdo k nám přijde, ho pouštím a všichni jsou vždycky z hereckého výkonu Madonny uneseni (stejně jako z konce této legrácky). Hudba, auto, Guy, prostě pohoda! ()

mire.k

Kraťas, který má vtip a nadsázku. Herecké výkony bezchybné. P.S: Nezáviďte Ritchiemu tu Madonnu. Madonna s léty zraje jak hudebně tak herecky. Někteří si toho ještě nevšimli. ()

P/\/EL

jen ať dostanou celebrity do těla (+ lidi, co kašlou na pásy :), takový Taxi trochu, ty široký záběry na bmw jsou hodně kůl, no, řemeslně je to kůl, možná jsou lepší honičky, jízdy....PS: ehm, měla docela kliku, že to nedopadla jak...........ale tak bmw neni mercedes...tim to bude asi....nj, v reálu si to může dovolit pár nejlepších lidí na světě - na závodní dráze - prázdný...hihi..né, já mám honičky rád, je supr, když je to ze všech možnejch úhlů a tak... ()

beedol

Divím se, že do toho Madonna vůbec šla, ale na druhou stranu si opravdu zahrála sebe samu. A Owen je bez chybičky, klidně jí mohl povozit ještě delší čas. :) ()

aproz

Clive Owen za volantom BMW M5, v zadu "sediaca" Madonna, o ktorej hereckych kvalitach vela neviem ale poletovanie po zadnych sedadlach jej naramne svedcalo. "Star" zahrala presvedcivo = bola sama sebou. "Looks like we lost them sir...Ohh, lets try again :) 4* ()

Milan-K

Kdyby Madonna uměla hrát tak, jak zpívat, udělil bych 4 hvězdy. Jinak, dost se mi líbí, jak si ze sebe popová královna vystřelila! ()

Sadova302b50

Že by spot BESIPu pro zapínání bezpečnostních pásů u zadních sedadel? Clive Owen tu používá mimiku více, než v jiných dílech Hire, je tu opět skvělá jízda a akce a též vtipná pointa. Jenom ta Madonna mi herecky neseděla, jak v hádanici před jízdou, tak létáním v autě. 62% ()