Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Pak ale přeskočí jiskra. (Netflix)

Rathalos

Vyborna romanticka komedia so sympatickou ustrednou dvojicou,Emma Roberts i Luke Bracey boli zlati,pasovali k sebe,chemia fungovala,jednoducho usmevna pohodovka na prijemne stravene chvile...:-) ()

BOURQUE

Doposiaľ najľahšia a (napriek občasným zaváhaniam) najviac stráviteľná komédia z dielne Netflixu. Tvorcom išlo o to, aby diváka zabavili. Osobne si myslím, že sa im to aj podarilo. Samotný príbeh a čo je za ním sú bez prekvapenia a hlbších rozmerov – v danom prípade však to nevadí. Emma Roberts v roli Sloane je veľmi dobrá a mnohokrát sama nesie na pleciach celý film. Chémia medzi ňou a L. Bracey je premenlivá – občas funguje, občas je veľmi krehká. Osobné hodnotenie: 78% (***) ()

hazaba

Horší romantická komedie, kde je pár dobrých scének a sympatické hlavní postavy, a kterou doslova zabije závěrečná scéna z obchoďáku. ()

hEROic

Průměrná romantická komedie, kterou zachraňuje několik zdařilých scének. Ústřední dvojice naštěstí dobře snesitelná. 55% ()

Olík

Stačí si přečíst první větu zde v obsahu (Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod.) a víme na čem budeme. Jo, bude to trochu skřípat….někdy si půjdou vyloženě po krku….asi se spolu i vyspí….pak se jejich cesty rozejdou….a těsně před závěrečnými titulky zjistí, že spolu vlastně chtějí mít velký dům s plaňkovým plotem a za ním zlatého retrívra. Ano, tohle jsme už viděli asi stokrát. Ale chcete slyšet, taky nějaká pozitiva? Sváteční rance není klasickou romantikou, s kterou to na vás bude zkoušet TV Barrandov ve středu večer. Tváří se spíš jako most mezi standardní klišomedii a Apatowkou jakou jsou například Kopačky (r.2008)…..a to jí vlastně dělá docela zábavnou. ()

chrispe

Tuto romantickou komedii rozhodně táhne Emma Roberts, škoda že ji neobsadili zajímavějšího partnera. Na jedno podívání proč ne. Od Vánoc do Vánoc přes všechny svátky. Bylo to milý, zasmála jsem se a i když se to nevyhlo uříznutým částem těla a ho*nům, bylo to ve snesitelné podobě. 3,5* ty tři mi přijdou málo, ale ke čtyřem se nějak nemůžu donutit. Je to lehký nadprůměr, který dost kazí ten závěrečný kýč, i když ho každý vlastně čeká. Ale tohle prostě tvůrci přehnali. :D ()

Jajar

Romantická komedie přes kopírák. Hodně nenáročná a jednoduchá. Naprosto liberálně korektní v kontextu 21. století (tráva a casual sex je ok, cigarety a zbraně ne). Nuda. ()

pepa3rd

Jako, co říct? Dobrý nápad, ale scénář místy dost drhne. A vůbec prostě nevyužitý potenciál, protože ze základní premisy vlastně nevznikl snad jediný vtip, scénka, nedorozumění. Jako by nevědělí, jestli chtějí točit další Pelíšky a nebo Kamarád taky rád. Prostě, ač mám romantické komedie moc rád, dokonce i ty hloupé a snesu i trochu toho obhroublejšího humoru, dává-li v rámci děje smysl, tad tady to šlo uplně mimo mě, porotože úplně zapomněli, že by vánoční romantika měla být, krom trapných scének a klišé, taky trochu milá a romantická.   40 % ()

bearmeedek

Úplně potichu řeknu, že to je kousek nad průměrem. Film sice spadá do kategorie stokrát viděných a podobných filmů, ale je současný. Tím myslím to, že hlavní dvě postavy tak myslí, pohybují se a chovají se tak. Takže i když většina těch ostatních zapadají do těch starších filmů, výsledek je jiný. Několikrát jsem se zasmál, což je u současných komedií skoro divné. Zajímavý byl i v ději zařazený roční přehled v Americe slavených svátků. ()

rublik05

Romantická komedie, velmi pozitivně laděná, s milou a příjemnou atmosférou. Poměrně nenáročný děj, doplněný o plno vtipů a humorných prvků, zaujme sympatickým hereckým obsazením, z kterého kromě ústřední dvojice Emma Roberts - Luke Bracey zazáří nenápadný Andrew Bachelor a především pak skvělá Kristin Chenoweth. Příběh, ač již několikrát viděné klišé, nabízí vtipnou podívanou, atmosféru umocní různé druhy amerických svátků, nenásilný humor a příjemní herci, mezi kterými panuje zajímavá chemie, to vše zde funguje na 100% a působí jako takový svěží vítr mezi romantickými komediemi. Jakkoliv jsem odpůrcem milostných slaďáren, různých Rosamunde apod., kupodivu jsem se náramně zasmál a pobavil. Za mě jednoznačně spokojenost, Sváteční rande řadím mezi ty hodně povedené novodobé romantické záležitosti. 8/10. ()

Likan7

Těžko by jste pohledali větší romantiku. Těžko by jste hledali sympatičtější pár. A hlavně, těžko by jste hledali sympatičtější a hezčí holku, než Emmu Roberts. Eric musí být pyšnej táta, když mu vyrostla doma taková dcera. Začínám jí totiž bez pardonu baštit. Netflix do toho tady prásknul fakt razantně, 10 minut a já nevěděl kde mi hlava stojí a jen si říkal co jsem si to proboha pustil. Po dost ujetým úvodu se ale rozehraje sympatický příběh dvou mladých lidí. Emma Roberts je boží, Luke Bracey sympaťák a já jim skoro od začátku začal nepokrytě fandit. Občas to scénáristicky trochu zastřípalo, ale i z takový odpadový scény jako ta s projímadlem se nakonec vybruslilo jakžtakž se ctí. Mě to do vkusu sedlo a jak říkám, polovinu práce zařídila kouzelná Emma Roberts. ()

Oonika

Byla to vlastně docela kravina, ale mě to po dlouhý době tak pobavilo. Docela drsný humor a i když to pak bylo opět romantické klišé, vůbec mi to nevadilo a příjemně jsem se zasmála. Ústřední dvojka fakt fungovala 😊 ()

ER

Měl jsem problém se dodívat. Ale nijak nepopírám fakt, že někdy takováto "jednoduchost" přijde vhod. ()

Jirk4

Na to, ze uz mam na netflixovy vytvory nastaven dost nizky standard, tohle zacalo celkem dobre (na to, co to je). Sice cela premisa stoji na nicem (Jackson nepotreboval na novy rok doprovod), ale dalo se na to koukat. Bohuzel zhruba v pulce to nabralo rychly spad smerem dolu. Jo, a ty vedlejsi dejovy linky budu delat, ze jsem nevidel, ty hodnotim separatne jako odpad. ()

E lan

Na Vánoce zcela ideální televizní komedie:-) Super ústřední dvojice herců, příjemní parťáci na 1,5 hodinové srandovní cestě za nalezením toho pravého. Slušný nadprůměr. ()

Maximilianus

Samozrejme nenáročná romantická komédia, ale mňa to bavilo. Zo začiatku mi prišli obaja hlavní predstavitelia nemastní neslaní a vôbec som si medzi nevedel predstaviť chémiu, avšak nakoniec to celkom ušlo. Humor bol občas trochu nasilu, ale opäť to nebolo moc výrazné, takže mi ani to nevadilo. 6,45/10. ()