The Hire: Beat the Devil

Pán James Brown starne. Požiada preto šoféra (Clive Owen), aby ho zaviezol k Satanovi (Gary Oldman) s ktorým sa pokúsi ujednať zmluvu. Ďalších 50 rokov slávy, mladosti a bohatstva. U Diabla však nič nie je zadarmo... Všetko bude závisieť od jediného závodu v ktorom môže zvíťaziť len jeden... (Avathar)

Eldrick

Jeden z nejlepších shortů natočený jako reklama, který kdy spatřil světlo světa. Naprostá dokonalost v každém ohledu. ()

easaque

+2* reklamní série krátkých filmů na vozy BMW mě zaujala vysokou známkou a tak jsem pár nejlepších zkusil. V každém díle se dočkáte automobilové honičky a každý ze známých režisérů do něj vloží kus ze své typické filmařiny. V tomto se setkáte s ďáblem a pochopíte vztah mezi ním a šoubyznisem :-). Další, v kterém je více humoru, výpravově nadprůměrný, ale obsahově nuda. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

raffspIn

Trochu abstraktní pohled, prázdnější a ztřeštěnější než by se mi líbilo. Co sem opravdu nečekal je Manson na závěr, já myslel že umřu: paráda. ()

raptorrr

Gary Oldman jako dabel, kteremu dela ridice Danny Trejo, zavodi o dusi zpevaka Jamese Browna. Pro mě to nejlepší ze série Hire ()

dezorz

prilis chaoticke, malo miesta bmw z4 venovane, ale hlaska dibala na zaver, cosi ako - to je marylin? nech ide prec, nahana my strach, prisera jedna. za to stoji. :) ()

Rocky88

Tempo to má ďábelské, ale tady mi vadila až přílišná přestylizovanost - pro Scotta tolik typická. Původně jsem chtěl dát za 3*, ale ten konec mě nadchnul. ()

ad

Opravdu pořádná ulítlost, která se sice místy strácí sama v sobě, ale přes všechny ty roztomilé samoúčelnosti nenudí...a pointa je kouzelná... ()

Crawler-D

Správně šílený díky Gary Oldmanovi a Marilynu Mansonovi, správně pohodový díky Jamesu Brownovi a díky Clive Owenovi to má něco společného se sérií Hire. Perfektní látka pro Tonyho Scotta, který se opravdu vyřádil a na krátké ploše mu to vážně šlape. ()

cubajz

Manson čtoucí bibli mě fakt rozsekal, jinak celý díl výborná jízda trochu připomínající lehkou psychadelií Takové Normální Zabijáky. ()

Amroth666

Trochu mimo mísu a bez jakýchkoliv hranic, ale ty auta vše vynahradila. Ten Manson nakonec tam už byl opravdu přebytečný. ()

emo

Genialne natocena haluz. Nebyt tej nahanacky, cloveka by ani nenapadlo, ze to je promocak na BMW Z4... ()

fars

Mam rad vizualni hratky, ale ceho je moc, toho je prilis... Na Scottuv styl si asi nikdy nezvyknu, u vsech dilu Hire jsem se vicememene bavil od zacatku do konce, ale tady? Udesny neprehledny strih, strasna kamera, a vubec.. rezisersky se mi to ani trochu nelibilo. Zaverecna minuta cele dilko aspon trochu zachranuje, jinak je to bida. ()