The Hire: Chosen

všechny plakáty
Krátkometrážní / Akční
USA, 2001, 6 min

V sérii krátkych filmoch z produkcie BMW hrá Clive Owen vodiča, ktorý tento krát preváža malé tibetské dieťa. To bolo vybraté pre nezvyčajný rituál. Musí ho previesť v tmavej noci z newyorkského prístavu cez mesto a dostať sa až k mníchovmu domu, no niekoľko áut sa mu v tom snaží zabrániť. (genetique)

mortak

Nejméně film, a nejvíce reklama, ale ten balet autíček v přístavišti je kouzelný. Škoda, že po prvních dvou "čistých" dílech tam začali cpát mravní ponaučení a globální problémy světa. ()

SoolenJV

Kolik poetiky lze vytřískat z pár aut, které se honí na molu... A závěrečná tečka se vydařila, to je pointa jak Brno. ()

StanislachKo

Zatiaľ pre mňa najslabší kus série. Tiger a drak na kolesách mi proste nepríde ako dobrý nápad. A tvz. "hulkpointa" ?? Nasilu! Tak nasilu... ()

Doudis19

Jeden z nejslabších Hire, kde oproti ostatním bije do očí bezmyšlenkovitost akce a stupidní jednání záporáků, kteří nemají daleko ke karikaturám. Určitě existuje mnoho vhodnějších režisérů k prezentaci BWM. ()

Honzíno

Perfektní, nejdříve The Chosen vzbuzuje obavy, jak to všechno do sebe bude zapadat, ale pak už je to jenom perfektní, jen perfektní. ()

hroubek

Ve srovnání s předchozími filmečky je to mnohem slabší.Honička uhlazená a připomíná spíš nějaké vystoupení.Ale ta náplast s Hulkem je parádní. ()

prasacimor

Najslabší film série. Akcia nezaújimavá. Ten balet mi nejak unikol a pointa síce pre niekoho vtipná no povedzme si pravdu. Kto by si lepil leukoplast na ucho, a ešte k tomu na takú ranu??:D Hulk neHulk. ()

cab

Vynikajici hudebni doprovod, finesy BMW jakbysmet, ale pribeh nic moc. Ocekavani bylo diky reziserovi vetsi. 65% ()