The Hire: Chosen

všechny plakáty
Krátkometrážní / Akční
USA, 2001, 6 min

V sérii krátkych filmoch z produkcie BMW hrá Clive Owen vodiča, ktorý tento krát preváža malé tibetské dieťa. To bolo vybraté pre nezvyčajný rituál. Musí ho previesť v tmavej noci z newyorkského prístavu cez mesto a dostať sa až k mníchovmu domu, no niekoľko áut sa mu v tom snaží zabrániť. (genetique)

luka4615

Balet s auty, poetická muzika a nečekané rozuzlení. Tím vším je tento přírůstek do série The Hire v režii Ang Leeho! ()

Hwaelos

Jednu hvězdičku za Owenův baletní výkon, jedna za výbornou pointu, jedna za intertextuální odkaz režiséra k sobě samému a jedna pro radost :) ()

murakamigirl

Autá tancujú do rytmu klasickej muzičky a pozoruhodnej chorošky, mňa to však vôbec neberie, pretože tá hudba ma od prežitia napätia nemilosrdne odrezáva. Berie ma to akurát do nejakého zvláštneho stavu zahmlenej mysle, v ktorom mi je úprimne srdečne fuk, ako to s tým tibetským deckom dopadne..... Slabý príbeh. Záverečné "zelené prekvapenie" je príjemné, žiadna bomba, iba príjemné. Som z toho hajru kompletne skeptická..... Isté je, že Ang Lee spolu s Johnom Woo sa mi páčia zo všetkých najmenej. A že Legas mi ten balet vytrhol z úst. ()

Haluzz

Nápad i provedení reklamy s honičkou/baletem za doprovodu smyčců je fajn, ale ten motiv Vyvoleného dítěte a jeho vyvrcholení v domě pronásledovatelů mi přišla trochu zbytečná. Hulk potěší. ()

zdepapepa

Zdánlivě nespojitelné se zde stává skutečností a vypadá to výborně. Ang Lee vytřískal z námětu, co to šlo a stálo to za to! ()

Korbitch

Noo, konečně tady již vidíme, co kára umí a za zvuků vážné hudby je naháněná v docích pěkným pokoukáním. A ta náplast na konci....skvělé!!!! ()

mysiak

Jednoznačne zatiaľ najslabší príbeh...aj keď dej tam nemusel byť...ale epická hudba a nenápadny zoom na Hulka:-) ()

GodComplex

Ang Lee pripravil ukazkovy automobilovy balet za doprovodu skvele hudby, ktery vystrida dramaticky mnissky zaver. Velmi povedene a na auto pomery prekvapive poeticke. 7/10 ()

blackrain

Ang Lee nám předvedl svou představu o baletu a doplnil ji i velmi vhodným hudebním doprovodem. S auty se prostě dají dělat nejrůznější věci. ()

MATADOR

The Hire: Chosen další krátkometrážní tah automobilky BMW. Popravdě tohle zavání daleko více reklamou, než Ambush. Jinak slušná náplast, kdo viděl, ví ;-) ()

Dexter1

Z krátkeho filmíku celý čas prekypoval pocit pokojnej Angovej ruky. Miestami to bolo na škodu, lebo kde bolo treba pritvrdiť tak to nechal len v tom jemnom tempe. Avšak oceňujem záverečný vtípek a príjemnú hudbičku. ()

Fanucci

Nejhorší "Hire" film. Nezaujme, nudí...Snad jenom ten labyrint je pěkný nápad. Jinak o ničem. Slabé 3 hvězdy... ()

fmash

Balet aut v docích a nepříliš přesvědčivá akce (tak neschopné honiče aby pohledal). Malý zvrat v závěru a režisérova hulkovská přiznávka to bohužel nespasí, láma neláma. Nuda. ()

dezorz

ako je to u azisjkych reziserov zvykom, choreografia je casto dolezitejsia nez pribeh. nuz a balet BMW 540i vari nemoze tancovat? ()

emo

Skvely prispevok Anga Lee do serie Hire. Najviac ma chytila za srdce ta choreografia aut. Skoro ako tanec... ()