Galaxie teroru

• USA Galaxy of Terror (více)

Po ztrátě spojení s kosmickou lodí Remus, ke které dojde poté, co loď neplánovaně přistane na asteroidu Morgentus, se jí vydává na pomoc záchranná loď Explorer vedená velitelem Ilvarem (Bernard Behrens) a zkušenou kapitánkou Trantorovou (Grace Zabriskie). Po přistání a prohlídce Remusu záchranáři objeví nedaleko vraku obrovskou, zdánlivě opuštěnou základnu a rutinní záchranná mise se změní v noční můru. Při průzkumu základny dochází k záhadným úmrtím jednotlivých členů a zbytek posádky musí čelit nejen vzrůstající nevraživosti ve vlastních řadách, ale hlavně svému zhmotnělému strachu. Působivý sci-fi horor vznikl v produkci Rogera Cormana. (kosta73)

djbarrel

Pěkná trapárna, to tedy jo, chvílema to ušlo, ale jak se do toho začne míchat "MISTR" tak to už je masakr. A konec, ten to zazdil dokonale. Navíc by tvůrci mohli i získat cenu za teorii relativity protože se mi 81 minut filmu zdálo jako celá věčnost vesmíru. Jediné pozitivum vidím v účasti Roberta Englunda. 20 % ()

Kosi..

Nakonec dám teda 3, ale jenom kvůli tomu, že v půlce je to samý "Kosi!, Kosi!" :) Jinak je to vážně slabý. ()

omnihash

Tak tohle byl naprosto luxusní WTF film, kterej sem celou dobu strávil s otevřenými ústy a slovy no toto. Chování postav je tak mimo, že nejde najít jakoujkoliv logiku, co se kde a proč děje, tak 3/4 filmu jsou jenom nenavazující záběry podivných chodeb, kde sem tam zařve nějakej kosmonautovoják, povětšinou naprosto bizardně. Scény, kdy týpka odpraví jeho vlastní useklá ruka, jednu hojku rozřežou kořeny stromu a druhou ušoustá k smrti obrovský červ - no něco takovýho rozhodně jinde neuvidíte. ()

zekon

Tak to jsem viděl jako puboš. V té době to celkem ušlo, prostředí bylo supr, ale jinak......i tenkrát to bylo jako Alien klon mizerné, loutkově dětské. ()

90125

Keby som videl tento film dnes po prvy krat, rozmyslal by som medzi jednou hviezdickou a odpadom. Neuveritelne lacne a nezmyselne "becko". Hudbou a kulisami pocnuc, dejom a hereckymi "vykonmi" konciac. Skutocne specialne su "specialne efekty". Skor ako meno Roger Corman ma v suvislosti s tymto filmom napada meno Ed Wood. Lenze pre mna je toto vehaeskovy kult z mojich pubertalnych cias. Krasne spomienky. 45 % ()

gael83

Úžasné a na svojí dobu určitě pecka, dnes to funguje jako skvělá parodie na classics sci-fi, takhle sem se už dlouho nebavil, chyběla snad jen nejlepší herečka všech dob Cameron Diaz. ()

Mrliš odpad!

Děj je tak tupí, jako bezhlavá rána pěstí do zdi. Efekty i na tu dobu jsou neskutečně příšerně ubohý. Ztráta času. ()