Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

slatkac

Nevím, co na to říct. Natočené to sice bylo dobře, ale byla to strašná nuda a celkově to tak bylo o ho*ně. Plus si rozhodně zaslouží ústřední dvojka Pitt a Hopkins, skvělá hudba a zadek Claire Forlani. Mínus je rozhodně dlouhá délka a celkem častá nuda. Podtrženo, sečteno, 60% s přimhouřením očí. ()

Dale

Tí dvaja strihači, ktorí sú uvedení pod týmto filmom by mali rozhodne vrátiť svoje honoráre, lebo svoju prácu totálne odflákli. Kľudne sa to mohlo skrátiť na hodinu a pol, maximálne dve hodiny a diváci by o nič neprišli. Vo filme bolo pár svetlejších miest, ktoré sa však utápali v mori nudy. Herecké výkony boli na úrovni, aj keď Pitt to mal veľmi ťažké. Veď zahrať si postavu, ktorá v ľudskej podobe neexistuje nie je vôbec jednoduché. A zrejme sa nemohol inšpirovať ani Kaplanovou a Horkou z Perinbaby. ()

brutale

Anthony Hopkins opäť dokazuje svoje kvality, ale kto preboha vybral Brada Pitta, aby hral smrť? Resp. aby smrť použila jeho telo. Pitt mi skôr pripomína pojašeného gašpara, ktorý behá po dome a cmuká lyžičku s arašídovým maslom(to bude asi scenárom), to že predstavuje smrť som mu vôbec neuveril. Nebyť tohto neštastého výberu pre túto rolu, s filmu sa dalo vyťažiť oveľa viac. ()

Johny_fork

Umělecké dílo, děj se dá shrnout jednou větou, ale o ten tu nejde, film je ve výsledku meditací nad smyslem života, nepopsatelná atmosféra podbarvená fantastickou hudbou, geniální herecké výkony, ctnostný Hopkins a famózní Brad Pitt, úplně vidíte, jak postupně pochopí zázrak života, lásky.. Naposled sem na konci filmu takhle brečel u Velké ryby. ()

Mononoke.

Obsazení Brada Pitta do takovéhle role je podle mě totálním přešlapem vedle. Jo jasný, šlo o kontrast svěžího, krásného a mladého těla ve kterém se skrývá smrt, ale to by Pitt musel vykouzlit jiný než unylý a znuděný obličej. Pořád jsem čekala na Bergmanovu Smrt, která by tam nastolila pořádek a ono nic. Tříhodinovou přeslazenou nudu nezachránila ani půvabná Claire Forlani. HOWGH! ()

CiTrus007

Výborný film - do atmosféry vyšší společnosti, kterou velmi markantně reprezentuje Hopkins, se najednou objeví Brad Pitt, který svým neobvyklým strnulým výstupem do celého příběhu vnáší zajímavý prvek. Tato role je pro Pitta naprosto dokonale šitá na míru. Kdykoliv si na tento film vzpomenu, utkví mi v hlavě Pittova fráze "Daně a smrt" - naprosto dokonalé! ()

moviesfan

Jsou filmy, kde divák očekává kvalitní příběh. Jsou také lidé, kteří očekávají kvalitní herecké obsazení. Po zhlédnutí tohoto snímku jsem byl nadšen. Viděl jsem velmi kvalitní příběh. Co se týče podaného výkonu Brada Pitta, tak nemám výtku. Brad působil skvěle ,,zmateně" a tajemně zároveň. Mám také zmínit výkon Hopkinse? Myslím, že je to zbytečné. Anthony byl také skvělý. Dlouho jsem tomuto filmu odolával. Zřejmě kvůli délce a také tomu, že jsem nevěřil, že to bude dobré. Teď už vím, jak jsem se mýlil. K závěrečným titulkům mi hrála píseň Somewhere over the rainbow... , která je opravdu krásná. Opět jeden z těch silných filmových zážitků. Dokonce ani tříhodinová délka mi nevadila. ()

m.krudenc

Tento film je dokonalí - vynikající. Spojení herců Brad Pitta, Anthony Hopkinse a Claire Forlani je dokonalé. Brad Pitt, Anthony Hopkins hrají v tomto snímku své životní role. Svojí roli dokonale zahrála i Claire Forlani. Lepšího smrťáka (kterého ztvárnil Brad Pitt) si neumím představit. Neotřelý nápad byl proměněn ve skvěle vybroušený snímek, který člověk musí vidět víckrát. Teď už vím - že jisté je v životě jenom smrt, daně a tenhle film. No prostě je to vynikající podívaná. ()

JohnCZ

Stráášně dlouhý, stráášně sladký, skoro až kýcovitý, ale příjemně nelacině kýčovitý (oxymóron, že?) film, který má pro svou obří stopáž opodstatnění. Meet Joe Black totiž ty nejlepší scény staví na dlouuhých konverzačních scénách a dlouuuhých pohledech do očí. A to, co málokdy a v takovéhle míře opravdu funguje (mám na mysli totálně přepálenou melodramatičnost), tady fakt šlape jak hodinky, nepůsobí to trapně a za ty 3 hodiny jsem se ani na chvilku nenudil. Může za to hlavně herecká přesnost - jindy prkenný Brad Pitt je tu vtipně zmatený a na jeho ženský protějšek se velice dobře dívá a byť toho eye contactu bylo někdy až moc, Claire Forlani má v pohledu něco zvláštního. Něco, co diváka přimáčkne k obrazovce (prostě se na Brada dívá jako na vymazlený burger se slaninou a hromadou hranolek). O páté hvězdě mě ale přesvědčil Anthony Hopkins, který mě svým charisma a střídmým, leč osobitým hereckým projevem dojal. A to několikrát za sebou. Dějově se určitě nejedná o nic světoborného, ale podání výjimečné rozhodně je. ()

Zeebonk

Příšerně otravný film. O tom vypovídá fakt, že si z něj vybavuji pouze scény, které mě mimořádně sraly. Někteří uživatelé zde poukazují na uším lahodící hudbu, zřejmě jsem z jiné planety, poněvadž mě v posledních otravně natahovaných dvaceti minutách začalo z tý hnusný odporně přeslazený hudby téct pramínky krve z uší a těsně před závěrečnými titulky jsem ucítil dvojité lupnutí, to mi praskly bubínky. Doufám, že jsem svůj názor na soundtrack vyjádřil jasně. Proti obsazení nic moc nemám, Brad je normální, Anthony seschlý jako psí koule a Claire Forlani hezká, to jen film je děsná nuda a když jsou postavy debilně napsaný, tak s tím herec hovno zmůže. Zkrátka jsem udělal chybu, že mě vůbec napadlo, že by se mi mohl líbit romantický film. ()

Marek1991

Film o živote a smrti. Film o skutočných hodnotách, o zmierení sa. Pritom tak mierumilovný a tajuplný film. Iste niektoré veci sú tu šialené a nie celkom fajn, ale výsledok stál za to. Pitt hraje naozaj jednu zo svojich životných rolí. Romantika, smútok, ale aj radosť a šťastie z toho priam cítiť. Film, ktorý mi urobil na chvíľu pokoj v duši a pritom má doslova prepálenú dĺžku trvania, ale opäť treba dodať, že so skvelým výsledkom. Film s pôvabom a hlavne akýmsi tajuplným duchovnom. ()

corpsy

Odpustite, ale toľko zbytočne vyhodených miliónov na nudnú fantasy, je myslím si veľká škoda. Producenti si boli asi až veľmi istý hviezdnosťou Brada Pitta. Nie je tu zlý a myslím si, že on v niečom zachraňuje celý film, ale trebalo to ochutiť trochou viac napätia a poprípade skrátiť stopáž. ()

Hoyt

Kavárna, vrtulník a závěrečná oslava narozenin. Tyto tři scény jsou jedny z nejlepších a emočně nejsilnějších co jsem kdy viděl, k tomu neskutečné výkony ústředního tria z toho dělají nezapomenutelný zážitek. ()

draculca

Nemám ráda Pitta, ale tady to neplatí. Lepšího smrťáka si neumím představit. Neotřelý nápad byl proměněn ve skvěle vybroušený snímek, který člověk musí vidět víckrát. Teď už vim, že jistý jsou jenom smrt, daně a tenhle film. ()

Una111

Nesnesitelně dlouhá stopáž umožňující nesnesitelně dlouhé pohledy z očí do očí, plytký námět, zbytečně natahované intimní scény (ale holt Brad Pitt, a tak fanynky si to musí užít!) Odcházím otrávená a lituji tři hodiny hloupě využitého času! ()

bublajsa

Nesympatickýho Pitta mi zde vyvažuje (a převažuje!) krásně britskej sir Hopkins(!). I přes kýčovitost a naivitu se mi tenhle film přece jen líbí, i když mezi mé nejoblíbenější nepatří. Ráda se na něj jednou za rok kouknu, ale jen kvůli Anthonymu. Když je zrovna chuť na trochu toho romantickýho patosu. ()

themic

O tomhle se dá v klidu říct, že je to něco nevýdaného a jedinečného..! Anthony předvedl vynikající výkon o člověku, který se dokáže smířit se svou smrtí... Má to hodně zajímavý příběh, který se rozprostírá do všech 178 minut filmu... Pitt je můj oblíbený herec, i když někdy nepředvádí zrovna nic úžasného ta v tomhle filmu nezklamal... Musím ještě napsat, že celým filmem se táhne dokonalá atmosféra, která filmu dodává na vážnosti plus podpořená skvělou muzikou a hereckými výkony..! Brad hraje smrtku v novodobém stylu, ale přesto jde z něho respekt..! Při čtení některých komentářů nemohu souhlasit například s tím, že se zamění Brad Pitt s někým jiným, role smrtky se k němu skvěle hodí...:) ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster