Neskutečná Anna

• USA Inventing Anna
USA, 2022, 10 h 8 min (Minutáž: 59–83 min)

Epizody(9)

Odvážná podnikatelka, nebo mistrná podvodnice? Novinářka zkoumá případ Anny Delvey, která si jako údajná dědička obrovského jmění naklonila newyorskou smetánku. (Netflix)

NikiVai

Šikovná děvčica, řekla by moje babička. No, příběh Anny je určitě zajímavý a aktuální. Ale asi bych snesla trochu sympatičtější formu vyprávění. Obě hlavní hrdinky mi byly dost protivné, takže jsem neměla potřebu ani jedné fandit a vlastně mě ani nezajímalo, jak to dopadne. Dokoukala jsem jen ze setrvačnosti. ()

Aguirre odpad!

Tak toto bolo velmi nepodarene. Nesympaticka nehrajuca hlavna postava, ktora Anne dodava aureolu neinetligentnej, netalentovanej a nudnej osoby, je krizena chabym scenarom a doslova amaterskou reziou. No a ti ostatni herci to cele hraju fakt uboho. Je to odpad. ()

zitta66

Super story o tom, ako sa dá z hovna upliesť bič. Šikovná a odvážna mladá žena, ktorá ma pred sebou ešte velkú kariéru. ()

SoulAsAGem

Celý příběh je fajn, aktuální, možná trochu delší na můj vkus, ale nemohu říci, že bych se nudila. Anna je vlastně oběť. Je velice přesvedčivá, má přehled, umí využít každou situaci ve svůj prospěch a přesto měla i pořádnou dávku štěstí. Její postava zahraná Julií Garnerovou se mi líbila. Stále jsem tam marně hledala Ruth (Ozark). Julia je mladá talentovaná herečka s roztomilým kukučem, upištěným hlasem, ale pěkně ostrým jazykem a baví mě ji sledovat. Na seriálu mi strašně vadila přeafektovaná, karieristka, hysterka, sobecká, ignorantská novinářka Vivien s její partou RR (Rychlá Rota), kteří nikdy neměli nic na práci. ()

alienable

Takovej Tinder Swindler řekl všechno podstatný za mnohem kratší dobu a daleko lepším způsobem. Tohle je defacto to samý a sledovanost se asi veze jen na popularitě zmíněnýho dokumentu, jen jsou tady všichni nepříjemní, hloupí a nesympatičtí včetně hlavní představitelky, která tomu vévodí. ()

ricardo2803

Další  z mnoha seriálů, který bude během pár měsíců zapomenut, stejně jako hlavní hrdinka příběhu Anna D. Téma se zdálo být zajímavé do chvíle než si člověk zjistil podrobnosti. Vážně stojí za to natočit minisérii o někom, kdo zpronevěří pouhých 200.000,-USD? A ještě takhle špatně natočit? No budiž... Kdo stojí za zmínku je představitelka Anny Julia Garner. Líbila se mi už v Ozark. Na druhou stranu Anna Chlumsky mě nijak neuchvátila. 2 hvězdičky za tohle dílko je vážně maximum. ()

avogrebnork

Zajímavý příběh který je úplně zbytečně natahovaný až na devět epizod. První dvě epizody jsem přetrpěla a jsem ráda že jsem vydržela. Nakonec se to docela dobře rozjelo. Bohužel rušivá  pro mě byla novinářka, která přecházela až  do hysterie. Že i velmi chytří lidé jsou jen lidé je jasná věc. ()

TerezaH

O příbehu/ kauze Anny Delvey jsem slyšela už v době, kdy byla aktuální a stoprocentně mě to zaujalo. Takže když jsem zjistila, že o ní vychází série na Netflixu, tak jsem byla nadšená. Zprvu jsem čekala, že to bude pojato víc dokumentárně a že obsah budou z části rozhovory s reálnou Annou. Nebyla jsem ale vůbec zklamaná a to jak byla minisérie koncepčně pojatá se mi moc líbilo. Samozřejmě, že největší lákadlo je děj inspirovaný reálnými událostmi, navíc nádech takzvané Newyorkské smetánky připomínající Velkého Gatsbyho nebo Superdrbnu je pro diváka svým způsobem atraktivní podívaná.  Julia Garner za mě zahrála Annu s frackovitým chováním naprosto skvěle a po dokoukání jsem měla chvilku chuť pokusit se v luxusních obchodech platit falešným šekem a nosit se jako královna v ulicích sídliště ve kterém žiji. ()

1308boddah

Nebavilo, nechápu proč vůbec se točí něco o komsi, kdo byl trochu podvodník a málem větší podvodník. Člověk čeká nějakou zápletku, akci, ale ono se vůbec nic neděje a neuděje, takže mi to vážně nedává smysl. Naprosto zbytečná série a jedna hvězda čistě jen ze zdvořilosti za snahu a kameru. ()

Alex.V

Málo kdy se podaří, aby byl herecký výkon natolik dobrý, že má člověk sto chutí dát člověku ránu lopatou kdykoliv ho vidí, ale tady se to povedlo dokonce dvakrát! Jak představitelka Anny, tak představitelka Rachel zahráli svoje role tak dobře, že kdykoliv se jedna nebo druhá, nebo nedej bože obě, tak jsem měla sto chutí servat televizi ze zdi. Bohužel celek jako takový byl... nic moc. Příběh je poutavý ale zpracování trochu vázne. ()

Neskutečná Anna skutečně zbohatla, teoreticky

Neskutečná Anna skutečně zbohatla, teoreticky

13.02.2022

Předstírej, dokud to nedokážeš. S takovou myšlenkou Anna Sorokin, jejíž skutečný příběh je předmětem novinky Netflixu Neskutečná Anna, přišla do Spojených států a několik let si žila jako královna.… (více)

Seriálový Bridgerton se rozrůstá

Seriálový Bridgerton se rozrůstá

17.05.2021

Seriálový hit Bridgerton streamovací služby Netflix se kromě nedávno potvrzených tří dalších řad dočká čerstvě také spin-offu. Ten zástupci Netflixu potvrdili před pár dny a děj se tentokrát zaměří… (více)