Moderní společnost ovládá kult krásných žen. Betty má smůlu. Se svými tlustými brýlemi, špatnou pletí a nemožným účesem se mezi krásky rozhodně neřadí. Betty je prostě ošklivá. Betty pracuje v módním domě Eco Moda. Je pracovitá a zodpovědná a nesporně také schopná, ale krásy moc nepobrala. Betty je odsouzena do role chytré ošklivky, kterou její krásné kolegyně neustále ponižují; cítí se osamělá a touží po lásce. Zamiluje se právě do toho nejméně dostupného muže - samotného prezidenta společnosti, syna jejího zakladatele a velkého záletníka Armanda Mendozy... (Pawlinkaaa)

Wild_cz odpad!

Je mi líto tohoto hodnocení, ale nemohu dát jinak. Viděl sem z toho pár dílů a po zjištění že každý díl nabízí velice intelektuální, na výši, filosofické a velmi nadčasové rozhovory o problémech naší společnoti, sem to prostě musel přepnout... :D :D jistě že si dělám srandu. Nic jiného mi bohužel u sledování této "pecky" nezbývalo. Ale žánr telenovel má i jednu velkou výhodu - pokud vám uteče jeden nebo dvěsta dílů, tak se nemusíte strachovat že jste přišli o děj. :D nerad dávám toto hodnocení, ale opravdu jinak nemohu. ()

Jardys88

Kurňa já to sledoval a pravidelně!! Ale je dobře že nás už tyto telenovely přestaly v takovém množství masírovat. ()

redaerara

To byl tááák pjekný serijál...alespoň ze začátku. Odpad tomu dát nemůžu, dodneška si pamatuju tu chytlavou úvodní znělku! ()

GCorsini

Ale no tak! Všichni na to koukali, bylo to strašné a útrpné, ale stejně na to koukali. Tohle byla moje jediná telenovela na kterou jsem ve svých deseti letech koukal. Ještě teď se tomu musím smát. Takže za vtipnou vzpomínku jedna hvězda. :-) ()

vade_mecum

Jste někdy někdo v roli třídního ošklivce či ošklivky a neoblíbence/kyně a vaše nejlepší stránky včetně inteligence kvůli vzhledu a stylu nikdo nevidí? Naplňuje vás neskonalá touha to všem těm "elitářům", kteří ovládají vaši třídu či dokonce školu jen proto, že si mohou díky zazobaným rodičům koupit značkové oblečení, dovolit kadeřníka či zajít na kosmetiku nebo do fitka, nandat tím, že jednoho dne přijdete do školy nebo do práce jako vzhledově hezká bytost aniž by se tím automaticky snížilo vaše IQ na úroveň vašich odpůrců a šikanizátorů? Pak si pusťte Ošklivku Betty s českým dabingem. Jako praštěná telenovela se od ní asi nedá čekat kvalita jako od Irgmara Bergmana, což dle mnohých zde zveřejněných hodnocení jejich autorům nějak uniklo. Zcela reálně bych dal 2 *, ale z principu za to, co zde většinově čtu dávám 5*. PS: mně se totiž nějakým zázrakem i bez dobré víly v podobě paní Cataliny podařilo totéž co Betty... ()

tester odpad!

Ani nevím proč, ale je to jediná telenovela, u které jsem vydržel maximálně jednou za čtrnáct dní ležet. Snad to bude tím, že mě to v době největší únavy vždy uspalo? ()

Wlashack

Jedinná telenovela, kterou lze sledovat bez návalů vzteku. Kromě klasických telenovelských klišé obsahuje i dávku vtipu a to se cení. Druhá řada "ecomoda" však patří do odpadu. ()

Alenkita

Autorka "původní" myšlenky musí být už milionářka. Těch verzí co už vzniklo. Mexickou verzi pro změnu uctívají Rumuni, Řekové... Telenovela je vlastně do jisté míry nebezpečný žánr. Tváří se že šíří lásku. Ale co posedlosti (!!) si telenovelní herci po světě získají! A kolik hlubokých poselství o tom, že nezáleží na vzhledu a postavení dokáží předat zámožné latinskoamerické představitelky "ošklivek" s haldou vizážistů v zádech :) Nu což, snad alespoň některé ženě tento seriál v něčem pomohl (a nemyslím tím herečce ke slávě). ()

vojtazz

Jediné v čem má tahle telenovela navrch od ostatních je, že sama sebe opravdu, ale opravdu, nebere vážně. Taková parodie na telenovely, ale pořád v mantinelech telenovely. Někdy jsem prostě nemohl jinak a bavil jsem se. ()

myst3ry

Ano, přiznávám, díval jsem se na to. Je to stupidní, debilní, naivní, ale prostě nějak jsem to vždycky zapnul a koukal jsem na to jak blbec... Sám to moc dobře nechápu a nedokážu to vysvětlit. ()

Bassko odpad!

Videl som jeden diel s mojou babkou..... ako by aj mohol uspieť seriál v ktorom sú všetci muži s prepáčením buzeranti... odpad ()

Arminbuuren

Dvě hvězdy za námět s ošklivým kačátkem a trochu toho naivního pohádkového snění, že krásní a bohatí muži se mohou zamilovat do ošklivé, i když chytré, hodné a obětavé ženy. ()

aileen.bp

Proč tolik odpadu? Protože je to telenovela? Soudě podle komentářů si někteří z vás přečetli pouze název a ihned dospěli k závěru, že jediný rozdíl mezi touto a "běžnou" telenovelou je pouze v tom, že tentokrát o své štěstí nebojuje kráska, jenže tomu tak opravdu není. Tento seriál má šmrnc, vtip a uznávám, někdy i hloupé dialogy, ale postavy jsou lidské, nikdo není dokonalý a ani zlý, jak to v počinech tohoto žánru bývá. Hlavní hrdinka celou novelu nefňuká, jak je k ní život nefér, nejsou zde vraždy, vyměněné děti, závažná rodinná tajemství, a jak už jsem řekla, každá z postav má něco do sebe. ()

Můj další řecký příběh

Můj další řecký příběh

23.06.2006

Existuje mnoho příběhů o ženách či dívkách, které z ošklivé kačeny se změnily na krásné labutě. Za všechny třeba Ošklivka Betty, Když jedna bota sedí, Popelka (a všechny ty filmy na ní založené,… (více)