Nancy Drew (TV film)

Nancy Drewová

Mysteriózní / Rodinný

USA, 2002, 92 min

• HanSolo

Nuda a to dost velká.(9.5.2005)

• Djkoma

Film na památku spisovatelky, která psala knihy o této dívce....(30.7.2004)

• NinadeL

Nancy Drew 2002 je přesně na půl cesty mezi seriálem z roku 1995 a filmem z 2007. Čistě chronologicky, tak i kvalitou. A jelikož se opět jedná o adaptaci předlouhého seriálu a výsledkem je jediný televizní filmeček, ztrácí taková Nancy své hlavní kouzlo. Ale samozřejmě chápu, že byla snaha uspěchat jakoukoli novou Nancy, aby ji bylo možné věnovat Carolyn Keene aka Mildred Wirt Benson.(15.7.2018)

• Kaka

Marieh Delfino, která mi silně připomíná Alicii Silverstone je jediný klad na jinak průměrném příběhu holky, která chtěla za každou cenu odhalit pravdu o drogách na jedné proslulé škole. V podstatě ztráta času.(6.8.2004)

• - Snímka je venovaná pamiatke autorky predlohy Mildred Wirt Bensonovej, ktorá zomrela počas nakrúcania. (ash99)

• - Film je součástí cyklu The Wonderful World of Disney (od r. 1995). (NinadeL)

• - Snímka vznikla podľa románu z literárnej série Mildred Wirt Bensonovej, kde je hlavnou hrdinkou šikovná, nezdolná a zvedavá Nancy Drewová. (ash99)