Dvě nejlepší kamarádky z dětství jsou zase spolu. Jedna z nich totiž objevila látku, co dělá z lidí superhrdiny, takže se trochu nečekaně můžou postavit zločincům. (Netflix)

Trixinka

Nemám nic proti tomu, aby se typicky normální američanky v nejlepším věku staly superhrdinkami, ale v tomto snímku to bohužel vůbec nefungovalo. Hlavní hrdinky možná pojí dle scénáře (možná i v reálném životě) určité přátelství, ale bylo to až moc násilně připomínané a o nějaké chemii mezi nimi se nedá vůbec mluvit. Melissa McCarthy odvádí svůj standartní (místy spíše podprůměrný) výkon, Octavia Spencer byla bohužel až skoro tragicky nevýrazná a v "bojových" scénách spíše trapná a až zoufale nepohyblivá a pomalá. Jason Bateman asi před podpisem smlouvy o účasti v tomto filmu nečetl úplně přesně scénář, protože kdyby ano, nevěřím, že by tak trapnou a odpudivou roli vůbec přijal. Příběh a nápad filmu celkem dobrý a dalo by se říct, že i originální, ovšem jako celek velký špatný :) . ()

incognito

Nemohl jsem se rozhodnout jestli 1* nebo 2*. Ale je to nakonec jasná 1*. Nevtipné, nudné až blbé. Před filmem by mělo být varování, že film lze sledovat pouze ve vypolstrované místnosti , protože hrozí že než na to koukat budete raději tlouct hlavou o zeď. Chápu, že Netflix po odchodu velkých studií na své streamovací platformy potřebuje zaplnit tu svou originálním obsahem, ale tohle snad raději ne. ()

misar3

Guilty pleasure... Občas humor na hraně trapnosti, ale Jason Bateman jako Krabák je geniální tah. Velice obstojné efekty. ()

Nelishka91

Jedním slovem: Krávovina...zbytečný film , který nemusel vůbec vzniknout a nic by se nestalo...aneb hledají útěchu v nové éře Superhrdinů? Ha ha...moc vtipný...jako kulisa dobrý. ()

Hedy odpad!

Jednou jsem čekal na zastávce a sedl si ke mně houmlesák. Páchl jako když zmutované zvratky ožijí a sežerou hovno, opilecky se kýval a chlastal jakousi zelenou voňavku kterou pravděpodobně ukradl dámě kterou před chvílí znásilnil. No a začal mi vyprávět o tom jak mu praskl hemeroid a jak si ho musel sám sešít sešívačkou s rezavými drátky a jak potom musel na pohotovost protože se mu anál zanítil a on sral jen hnis a krev celé tři měsíce. Bál jsem se, že když se pokusím utéct tak mně ubodá a znásilní a tak jsem slušně poslouchal 40 minut než přijel autobus a byl to mnohem příjemnější zážitek a zajímavější příběh než tohle. Jsem filmový masochista a občas se rád podívám na film který mi bude ubližovat. Tento film nebyl taková zrůdnost jako jiné počiny. Silně pochybuji, že něco překoná Jack a Jill nebo Cats. Jsou zde filmy tak katastrofálně špatné až jsou dobré jako Room nebo Willy's Wonderland. Pak zde jsou filmy tak obludně brutální, že jsem je ani nedokoukal jako Cats nebo Jsem božská. Tenhle film nespadá ani do jedné kategorie ale spadá do kategorie nudy. Přijde mi jako kdyby tenhle film vytvořila umělá inteligence kterou naprogramoval žák vysoké školy který vychlemtal litr syrupu na kašel. Kdyby tenhle film byl jídlo tak bych ho přirovnal k polystyrénu posraném holuby. Je to nemastné a neslané. Kromě vtipů které jsou jako ptačí hovna. Sledovat jak rychle se pohybují kontinenty je větší zábava než tenhle film. Projít si rozvodem rodičů je větší sranda než vtipy které občas utrousí jedna z hlavních beček. Normálně bych si stěžoval, že tento film je nějaký feministický manifest ale dnes je to naopak. Tahle pičovina doslova degraduje celé ženské pohlaví tak moc, že se chci stát buzerantem. V tomhle kinematografickém znásilněním očí je scéna kdy týpek s krabími klepety které získal tím, že ho radioaktivní krab štípl do koulí, tancuje s hlavní herečkou a já si přeji aby tato věta byla jen součástí špatných vtipů a ne částí scénáře. Každopádně odpad. Doufal jsem, že to bude film dost tupý na to aby mé dvouciferné IQ zůstalo zabavené ale tenhle film je moc dementní i pro lidi ze kterých je zelenina a mohou si jen slintat na trika. ()

Kimkong

S dubingem se to dalo vydržet. Vtipných momentů poskromnu, trapných ale také. Je to taková kravina, na kterou by do kina nikdo nešel. ()

johnsnow

No akože priznám sa čakal som oveľa väčší prúser. ja viem rúbem iba 2* ale je to setsakramentská výhra pre tento film u mňa. Najväčšia prdel je že na začiatku povedia, že musíš povedať dobrý vtip aby si zbalil ženu. Lenže asi si pán režo neuvedomil, že aj divákovi treba dať dobrý vtip a on tu jebe, doslova jebe tak pičovský a trápny humor že koniec. A čo je horšie tak je v druhej polovici filmu. V tej prvej sa nájde pár fórov kde sa dá aspoň pousmiať. No a samozrejme kopu trápnych scén, pár scén som musel pretočiť tak debilné boli. No a kopa scén bola si tak 3x dlhšia než by bolo vhodné. Akcie málo okrem záverečnej nič extra a aj tá záverečná je odfláklá. Takže debilina jak traky ale nie taká že by som pri tom trpel. A pokračovanie prosím nie a ak áno tak prosím rovnako debilné, lebo ak sa pôjde pod hranicu jedničky tak to bude trapošina ()

tkey

Totální sheit, který jsem viděl jenom proto, aby mě to přestalo otravovat na netflixu. Těch pár dobrý, ale násilím narvaných referencí na pop-kulturu to fakt nezachrání. Úroveň zpracování Sandler po lobotomii, na tenhle film bych do kina poslal leda tak největšího nepřítele. ()

Coliseum odpad!

Lukavský o Stanislavského metodě napsal knihu, Falcone ji, i díky spektakulárnímu hereckému umu hlavních protagonistek, přetáhl na plátno. ()

Ivoman

Obrovské zklamání. I přes nepříznivé zdejší hodnocení jsem se musel podívat. Zdejší hodnocení totiž upadá jako beznohý mrzák v kukuřičném poli. V tomdletom případě je zde hodnocení úplně stejné. Nepochopím, kdo mohl dát dvě a více hvězdiček. Scénaristická a režisérská tragédie za mnoho milionů dolarů a jde to vidět. Drahé scény, drahé natáčení a vše pěkně mastně drahé, ale proč ? Protože jsou tu dvě tlusťošky, který umí a dělají hovno. Hovno z hovna pojde. Ani dvě hodně dobře placené herečky a dokonce i kamarádky neudělají bez scénáře a režie nic. Prostě pravdivé rčení zde přešlo v realitu : Z hovna bič neupleteš. ()

PlysovyMacko

Aj ženy pri tele môžu byť superhrdinky. Plusom je, že to není až tak trápne, ale vtipy sa moc nepodarili a akcia je priemerná. Vo výsledku film neurazí, ani nezaujme. Páčilo sa mi fialové lamborghini a rande s krabom. ()

AndrewNewman

Jedna hviezda za hlášku Jasona Batemana (zavolajte doktora, veterinára alebo morského biológa). To bola totiž jediná scéna, pri ktorej som sa zasmial. ()

jokino odpad!

V mojich očiach teda totálne nudné, ne-záživné, ne-humorné, ne-komediálne, zbytočné, snáď bez štipky úplne všetkého.. Podľa mňa je to krásny príklad toho, akoby sa filmy proste nemali točiť a čo je úplná strata času + $.. ()

Mikecat odpad!

Takú naprostastu hovadinu som dávno nevidel, a ani nedopozeral, ženy so superschopnostami? Teda skôr biela a čierna prasnica, kde sa nič nedeje, dej sa vlečie, nútený usa humor, totálně pochovaný potenciál. Keby tu boli aspoň pozeratelne kočky v sexi satockach, ale ani to nie. Montérky a kostýmy, fungovalo by to, keby to bolo vtipné, ale nieje ()