Březen. Mezinárodní den žen, prodavačky dostávají bonboniéry, květiny a políbení od mužů kolegů. Vilímek (Zdenek Řehoř) zve Annu, za zády své ženy, na velikonoční výlet, ta odmítá. U Holubů doma se objevuje exmanžel Holub (Josef Langmiler), manipulacemi a předstíranou žoviálností si snaží Annu naklonit, zve všechny na výlet, ale Anna nejeví zájem, a tak na výlet odjíždí bez ní. Vilímek nedokáže přijmout fakt, že ho Anna nechce, ta ho ve vypjaté chvíli v obchodě zavírá do chladicího boxu. Před prodejnou se Anna potkává s plachým zákazníkem (Petr Haničinec), který ji zve na výlet, ta nabídku odmítne, ale je jí to později líto. (sator)

mchnk

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Viděli jste ho, chodí jak náměsíčnej, jako by na něj šlo nějaký jarní mámení...". Zaláskovaný Vilímek, zvoucí Annu Holubovou na procházky po lesích a pozorování květin, brzo pochopí, že Anna říká ne pouze jednou, po té již jen jedná. ()

sator

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Já nemít kloubový revmatismus, tak bych po vás vyjel jak fittipaldi...🙃 Březen. Je Mezinárodní den žen, prodavačky dostávají bonboniéry, květiny a políbení od mužů, kolegů. Vilímek (Zdenek Řehoř) zve Annu za zády své ženy na velikonoční výlet, ta odmítá. U Holubů doma se objevuje exmanžel Holub, (Josef Langmiler) manipulacemi a předstíranou žoviálností si snaží Annu naklonit, zve všechny na výlet, ale Anna nejeví zájem, a tak na výlet odjíždějí bez ní. Vilímek nedokáže přijmout fakt, že ho Anna nechce, ta ho ve vypjaté chvíli v obchodě zavírá do chladicího boxu. Před prodejnou se Anna potkává s plachým zákazníkem (Petr Haničinec), který ji zve na výlet, ta nabídku odmítne, ale je jí to později líto. ()

• Když potkají v noci před prodejnou Vilímek (Zdenek Řehoř) a Holubová (Jiřina Švorcová) Kaláškovou (Karolina Slunéčková), říká jim: „To je fajn, že tu jste, já si zapomněla klíče a doufala jsem, že tu najdu ještě uklízečku, ale nikdo tu už není.“ Jenže za sklem prodejny je od začátku vidět postava, která se v plně osvětlené prodejně pohybuje. (sator)
  • Anna (Jiřina Švorcová) zavírá Vilímka (Zdeněk Řehoř) do chladícího boxu. Říká: „Až vychladne, tak ho můžete pustit.“ Chladící box má ale kliku z obou stran. (sator)