Bohatý majitel casina Donald Sinclair (John Cleese) připravi pro obveselení svých klientů novinku: veliký závod o dva miliony dolarů. Zbohatlíci se o ně ovšem nebudou ucházet sami, ale budou sázet na šest týmů, lačnících po bohatství. Potenciální milionáři jsou vybráni náhodně a vzniknou tak notně bizarní sestavy: Rozhádaná židovská rodina s užvaněným otcem (Jon Lovitz), bratři-kriminálníci (Seth Green, Vince Vieluf), upjatý obchodník a krásná pilotka (Breckin Meyer, Amy Smart), matka, usmiřující se s dcerou (Whoopi Goldberg, Lanei Chapman), fotbalový rozhodčí na útěku (Cuba Gooding, Jr.) a narkoleptický Ital (Rowan Atkinson). Na cestu z Las Vegas do Nového Mexika mohou vyrazit jakkoli - pěšky, autem, letadlem, na koni, nebo v balónu. Pravidla nejsou žádná - zbohatne jen ten nejrychlejší... a nejzákeřnější. (oficiální text distributora)

E.T.Martin

Jedna z těch povedenějších komedií. Jestli chcete vidět, co najdete v Barbie muzeu nebo o co se dá všechno sázet, neváhejte. ()

CabelNM

Bavil som sa od začiatku až do konca, nadpriemerná komédia s dojemným koncom, scény s ľudským srdcom a kravou visiacou z balónu boli naozaj podarené hehe ()

Xpat

Jak může asi dopadnout komedie, kde hraje smetánka všech komedií. Za zmínku stojí Rowan, Whoppi a samozřejmě Jon Lovitz. Pro mě absolutně jedna z nejlepších komedií. ()

MFZB

Jedna z mála ešte pomerne nových paródií, na ktorej sa dá schuti zasmiať a neni taká trápna ako tieto novodobé braky. Celkom príjemné prekvapenie. ()

aannemer

Ne, americkým komediím fakt na chuť nepřijdu. Neříkám, že všechny gagy byly úplně pitomý, občas jsem se i usmál, ale ten závěr byl tak imbecilní... Opravdu je Amerika taková? Opravdu to je takové tupé stádo? ()

Evbad

Hitlerovo auto a nacisti, kteří mají v popisu práce být naštvaní. Komedie, která se sice pomalu rozjíždí, ale o to veseljší pak je. ()

Merenre

Jak se někomu povedlo dostat herecké a komediální formáty, ba polobohy, Atkinsona a Cleese do takového celkem podřadného braku asi nikdy nepochopím, jisté však je, že oni dva jsou jediný důvod, proč má smysl se jinak na zcela nevtipný až trapný film dívat. Nedovolím si z úcty k jejich přítomnosti hodnotit méně než za 3, jinak je to sotva na jednu. ()

rytir1

Je to závod ! Je to závod ! Já ho vyhraju. Je třeba uhlohydrátů :-DDD..Inu kdo se na tohle nepodívá, ten by si měl koupit veverku :-D ()

Xylobalsam

Na dnesni dobu hodne povedena komedie, ktera jde ve stopach svych predchudcu z let sedmdesatych. Ztrestena taskarice vam velmi casto polechta branici. ()

lemoun

U tohoto filmu jsem se ani chvilku nenudil, je to jedna z nejhezčích ,,amerických" komediíí vůbec. Výborný herecký výkon zde taky měl můj oblíbený herec Rowan Atkinskon, který opět nesklamal. ()

HMTD

Film je skvělí to ať každý posoudí sám,asi ani neznám film z takovým množstvím komediálních superstár. Zajímavý je americký název,Rat race což je v překladu krysí závod,někomu to asi něco připomene, pokud znáte Roberta Kiosakiho tak určitě,ten totiž přirovnává život ke krysímu závodu,většina lidí se snaží vydělat spoustu peněz prací ale přitom jsou jako krysy v bludišti ale stejně vždy končí chudí,tohle mi ten film připomněl. ()

Mr.Hackels

Muzeum Barbie mě odrovnalo :) a celkově ty části s Jonem Lovitzem a jeho povedenou rodinou. Je to celý sice oddychovka, ale bavil jsem se celou dobu a co víc chtít. Prostě a jednoduše zábava, kterou bych 3* urazil a na 5* to ani nechtěli natočit. ()