Milionový závod

Rat Race

Miliónové preteky

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada, 2001, 112 min

Vcelku príjemná bláznivá Zuckerovská komédia nie úplne využívajúca talent niektorých hercov a s jemne premrštenou dĺžkou a ale čo mal znamenať ten záver ktorý sa k tomuto žánru hodí ako päsť na oko? Nezanevieram na možnosť, že ide len o mnou nepochopený sofistikovaný vtip ale o hodnotení by som mal viacmenej jasno aj bez neho.(10.1.2011)

Film, který kdyby se prostříhal od 25 minut tak by to bylo za jasných pět. Takhle se střídají velmi vtipné pasáže s i trochu trapnými......(16.12.2007)

Ano v honbě za miliony na cestě do Nového Mexika by se měli stávat bláznivé kousky a stávají se,alespsoń v tomto filmu. Ovšem na reálnou jízdu po D1 tohle nemá a ještě za to nejsou miliony dolarů.(7.7.2006)

Vtipné scénky (občas), barvité charaktery (většina) a šílené tempo (dost často). To je ve zkratce celý Milionový závod, který mě celkově vůbec nenadchnul. Ona je to totiž docela nuda.(9.1.2008)

Na tenhle film jsem se po skvělých recenzích dost těšil a docela mě zklamal. Žádný výbuchy smíchu, dokonce skoro žádný smích. Není špatnej film, ani není trapnej. Ale k dobrý komedii mu něco chybí.(31.3.2004)