Milionový závod

Rat Race

Miliónové preteky

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada, 2001, 112 min

Podarena komedialni taskarice jako vytazena ze sedmdesatych let. Hodne blaznive, ale i casto hodne vtipne - dokonala scena s "Hitlerem".(3.8.2002)

Je to už dávno, co jsem tenhle snímek viděla. Je velmi povedený, pobavila jsem se, ale je to u mě jen takový lepší průměr, protože bych ho určitě neřadila ke svým nej ..(22.7.2007)

Moje očekávání vzhledem k angažování Jerryho Zuckera na režijní stoličku bylo poněkud větší, než výsledek. Některé momenty byly sice hodně vtipné, ale našla se taky hluchá místa a taky jedna čistě "ukradená" scéna (z filmu Tajný závod - na trochu podobné téma). Nejlepší part "vyfasoval" Jon Lovitz, jehož scénky počínaje návštěvou "Muzea Barbie" mě přivedly od smíchu takřka do bezvědomí. Dost mě osobně zklamal klišovitý a až kýčovitý konec, ale celkový dojem je přece jen solidní a je to určitě jedna z nejlepších komedií za poslední 3-4 roky. Podle mě. :)(12.3.2004)

• MM_Ramone

Kanadsko-americká komédia na spôsob tej najjednoduchšej komediálnej road movie. Pošlite skupinu ľudí z bodu A (Las Vegas) do bodu B (Silver City), kde bude prvého z nich, ktorý tam dorazí očakávať finančná odmena. Cestou sa im prihodí iste kopa úsmevných udalostí. A či to funguje pri tomto filme? V určitých momentoch aj ano. Scény s rodinkou v Hitlerovom aute boli vskutku zábavné. Tiež dosť bodoval i Cuba Gooding Jr. alebo Kathy Bates v malej úlohe predavačky veveričiek. Ale väčšinu času je to nuda. No a vždy keď sa objavil na scéne Rowan Atkinson so svojim imbecilným humorom, mi bolo na zvracanie. **(29.5.2008)

Na tenhle film jsem se po skvělých recenzích dost těšil a docela mě zklamal. Žádný výbuchy smíchu, dokonce skoro žádný smích. Není špatnej film, ani není trapnej. Ale k dobrý komedii mu něco chybí.(31.3.2004)