Milionový závod

Rat Race

Miliónové preteky

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada, 2001, 112 min

Film, který kdyby se prostříhal od 25 minut tak by to bylo za jasných pět. Takhle se střídají velmi vtipné pasáže s i trochu trapnými......(16.12.2007)

Film, který vás div nezadusí smíchy výrazně častěji, než jste si vůbec ochotni připustit..(23.8.2010)

Vtipné scénky (občas), barvité charaktery (většina) a šílené tempo (dost často). To je ve zkratce celý Milionový závod, který mě celkově vůbec nenadchnul. Ona je to totiž docela nuda.(9.1.2008)

Vcelku príjemná bláznivá Zuckerovská komédia nie úplne využívajúca talent niektorých hercov a s jemne premrštenou dĺžkou a ale čo mal znamenať ten záver ktorý sa k tomuto žánru hodí ako päsť na oko? Nezanevieram na možnosť, že ide len o mnou nepochopený sofistikovaný vtip ale o hodnotení by som mal viacmenej jasno aj bez neho.(10.1.2011)

• Molly

Komedie, u které jsem se od srdce zasmála všehovšudy 3x. Možná jsem některé "seky" nepochopila, ale v kině jsem nebyla jediná. Určitě se tam nikdo neválel smíchy...:o((16.6.2003)

• - Jason Alexander si měl původně zahrát Zacka, kterého nakonec ztvárnil Wayne Knight. (Karlos80)

• - Natáčení probíhalo převážně v Las Vegas. (Čiban)

• - Postava Rowana Atkinsona, italský turista, měla být podle původní verze scénáře čínským diplomatem. (dan.pacino)