Bohatý majitel casina Donald Sinclair (John Cleese) připravi pro obveselení svých klientů novinku: veliký závod o dva miliony dolarů. Zbohatlíci se o ně ovšem nebudou ucházet sami, ale budou sázet na šest týmů, lačnících po bohatství. Potenciální milionáři jsou vybráni náhodně a vzniknou tak notně bizarní sestavy: Rozhádaná židovská rodina s užvaněným otcem (Jon Lovitz), bratři-kriminálníci (Seth Green, Vince Vieluf), upjatý obchodník a krásná pilotka (Breckin Meyer, Amy Smart), matka, usmiřující se s dcerou (Whoopi Goldberg, Lanei Chapman), fotbalový rozhodčí na útěku (Cuba Gooding, Jr.) a narkoleptický Ital (Rowan Atkinson). Na cestu z Las Vegas do Nového Mexika mohou vyrazit jakkoli - pěšky, autem, letadlem, na koni, nebo v balónu. Pravidla nejsou žádná - zbohatne jen ten nejrychlejší... a nejzákeřnější. (oficiální text distributora)

1945

Pro přemíru nudných scén jsem se ani nevydržel dodívat do konce... nemůžu si pomoci... Vtipy co měly být vtipné mi přišly absolutně trapné. 10x lepší je podívat se na jakoukoliv komedii s Funesem ()

Ollie235

Zábavná a hlavně velmi svižná komedie. Atkinson překvapivě vůbec nevyčnívá, ale vůbec to nevadí. Na herecké výkony se v Rat Race moc nehraje a možná právě to dělá z filmu, co se komedií týče, nadprůměrný kousek. ()

gurmanik

Celá komedie byla super, u scény s ukradnutým Hitlerovým autem jsem brečel smíchy a myslel, že už nic lepšího přijít nemůže. A pak se objevili na srazu veteránů druhé světové války a to jsem nemohl popadnout dech, jak jsem se smál. Perfektní! Nebýt pár slabších scén, dal bych * 5. Díky uživateli juta za skvělý tip! :) ()

GreatestFan

Odporně vtipná oddechová komedie, která skvěle plní svou práci-pobavit... až trapně moc (až experimentálně) a žádné trpné emoce do toho... navíc by si to jistě zasloužilo nějakých těch 10% navrch. ()

Garch

Takový jako remake Tajného závodu (1976). Za snahu a obsazení jednu přidám, ale nejsou to stejné čtyři, jako má originál. ()

Milky.

Na to, jak je to všechno jeblé,to není až tak trapné. I po patnácti letech se královsky směju a Klidně bych to jako komedii ohodnotil i pěti hvězdičkami. Moc takových komedií neznám. Ovšem onen židovsky sluníčkovský závěr mi naprosto celý film zkazil, takže dvě hvězdičky dolů a nasrat. ()

Sochorisko

Po tom, co jsem prakticky 2 dny v kuse rozdýchával silný snímek "blue velvet" sem si dopřál této ulítlé blbiny, která, dá se říci, splnila očekávání. Dokonce zde ani neuškodí, když člověk semtam přestane vnímat, prostě a jednoduše, nedivte se ničemu, co zde uvidíte. Podle mě, větší množství magořin jsem v jednom snímku snad nikdy neviděl. ()

hacho

Komedie, ktera nekomu jak vidno sedne a nekomu vubec. Myslim, ze je to konecne inteligentni komedie s humorem na urovni, nektere sceny jsou nezapomenutelne...veverky bych si dnes jiz rozhodne koupila ;o) ()

alenka

kravy uz me zacinaji unavovat, ale jinak fajn. dobry napad i zpracovani, a romanticka vsuvka s amy smart tomu neuskodila, ba naopak. finalovy charitaitvni koncert nemel chybu - takovy krasny klise si budu pamatovat do konce zivota :) ()

El Loco

Trápnejšiu a nevtipnejšiu komédiu som už teda dávno nevidel. Celý čas som dúfal, že uvidím aspoň jeden vydarený gag, ale nič. Je divné, že koľko známych hercov tu hralo napriek tomu, že išlo o totálnu hlúposť. Neviem, čo ich k tomu viedlo. Sledovanie tohoto filmu = totálna strata času. ()

FunThomas

Průměrná komedie. Pokud jste znalcem Gumball rallye, pak vás asi film moc nedostane. Jinak pár opravdu dobrých scén... ()

Pennyzka

Ani si nedokážete přestavit jak mi bylo líto chudáka Atkinsna, když otevřel tu skříňku a prachy nikde :'( . Bylo to hodně napínavý a dobrodružný, takže nuda nescházela. Opravdu si to zaslouží toto skvělé hodnocení :) ()

Deywid

Upozornenie: Ak Vám niekedy v Ameriku bude Kathy Bates ponúkať veveričku na predaj, tak si ju určite kúpte, lebo inak... ()

Emzet

Dost podprůměrná komedie, ve které bych Zuckera ani nepoznal. Příliš dlouhé (tedy nudné) a často trapné. Jerry má na víc... ()

Kratoc

Když to srovnám s jinými počiny v šuplíku "bláznivá komedie", tak to nedopadlo vůbec, ale vůbec špatně. Jasně, gagy jsou někdy dost primitivní, ale na druhou stranu je jich tam dost, u kterých se docela nasmějete. R. Atkinson je jenom marketingový tahák, ve filmu nehraje nic extra (skoro vůbec), ostatní pro sebe (právem) uzurpují daleko větší část plátna. Jednoznačně nejlepší je John Cleese ()

Tichošlápek

Vtipný, zábavný, neskutečně dobrý...vždy mě tenhle film pobaví. :-) Dobré je, jak se všechny postavy na konci filmu sejdou v podstatě ve stejný čas. Dost nápaditý film s příhodami postav (nejlepší je příhoda s Museum Barbie :-D). U mě to splnilo všechna očekávání. :-) ()

Skarface

Další Americká střeštěná komedie která pobaví celou rodinu , film obsahuje mnoho zábavných scén u kterých se smích opravdu nedá zadržet :D například se prohánět po silnici v Hitlerově autě a pod nosem mít čmouchu ve tvaru hitlerova kníru :D ()