Bohatý majitel casina Donald Sinclair (John Cleese) připravi pro obveselení svých klientů novinku: veliký závod o dva miliony dolarů. Zbohatlíci se o ně ovšem nebudou ucházet sami, ale budou sázet na šest týmů, lačnících po bohatství. Potenciální milionáři jsou vybráni náhodně a vzniknou tak notně bizarní sestavy: Rozhádaná židovská rodina s užvaněným otcem (Jon Lovitz), bratři-kriminálníci (Seth Green, Vince Vieluf), upjatý obchodník a krásná pilotka (Breckin Meyer, Amy Smart), matka, usmiřující se s dcerou (Whoopi Goldberg, Lanei Chapman), fotbalový rozhodčí na útěku (Cuba Gooding, Jr.) a narkoleptický Ital (Rowan Atkinson). Na cestu z Las Vegas do Nového Mexika mohou vyrazit jakkoli - pěšky, autem, letadlem, na koni, nebo v balónu. Pravidla nejsou žádná - zbohatne jen ten nejrychlejší... a nejzákeřnější. (oficiální text distributora)

snikrs

Jedním slovem Super . Naprosto výborná ,blázdnivá komedie kde v rychlém sledu následuje jedná vtipná situace za druhou a v dobrém hereckém obsazení! ()

Raggnar

Celkem zábavná komedie, jen kdyby to netočili američani a neudělali z toho klasickou ukázkovou a propagační sračku dokonálých američanů. ()

horrormaker

Fakt skvelá komédia. Stále sa tam niečo deje ( aj ked sa tam najdú scény, ktoré to brzdia ) a kriminalnici s tou milou malou nevelkou rodinou ma rozsekali. Najlepšia scéna s Barbie, to som skoro spadol. Len škoda, že tam len v pár scénach bol Atkinson a ten bol tiež dobrý, len bol v tom filme krátko. 90% ()

Tomik9

Komedie u které se z celého srdce zasmějete. Zbohatlíci, kteří mají za svůj největší koníček sázení dají šanci šesti týmům získat balík peněz. Neuvěřitelné příhody šesti týmů jak se ženou za kufříkem plných peněz a jediné pravidlo je, že žádná pravidla nejsou. Nepamatuji si, kdy jsem se smál více než u této komedie. Rowan Atkinson to zahrál opět skvěle! ()

P@\/EL

Hodně povedená komedie, která mě ke sledování přinutila hlavně díky vynikající zápletce. Parta rozličných postaviček, jež mají pouze jediný cíl, působí na cestě za 2 miliony mnohdy velice komicky. Najde se zde spousta vynikajícím situací a bláznivých dobrodružství, která vás celou dobu provází. A banda zbohatlíků, kteří byli schopni se vsadit i o tu největší pitomost, mě taky skvěle pobavila. ()

KapitanKuraz

Nechcel som dať tak veľa, ale vždy keď si spomeniem na to pako ako vystúpi z Duisenbergu a hajluje pred združením veteránov z druhej svetovej vojny, rozosmeje ma to. Inak asi každá variácia Cannonballu sa dá pozerať, dokonca aj keď chodil ten reálny na MTV diali sa prapodivné situácie. ()

wex666

Tak u této komedie jsem se opravdu pobavil.Nechápu proč není v červených číslech.Měl jsem totální záchvěv smíchu který jsem nedokázal udržet.Nepamatuji si kdy jsem se dokázal u filmu tak pobavit a sám:)5 z 5 a říkejte si co chcete :) ()

soukyd33

Průměrná komedie, ale vcelku se pobavíte. A to minimálně nad tím, jak je vše vymyšlené. Ideální na dlouhé večery. Herecké výkony zde moc nehledejte, spíše se dobře bavte. Hvězdiček 3 ()

D1705

Typická americká komédia z prelomu tisícročí na uvoľnenie. Dobrý výber hercov a čo je hlavné, netreba príliš rozmýšľať. Zápletka zaujímavá, i keď som sa občas v deji strácal, kde sa kto nachádza no napriek tomu hodnotím kladne. Taká víkendová komédia na zahnanie nudy, keď nemáte čo robiť alebo vám nie je najlepšie. Film srší optimizmom a komickými scénami, ktoré určite každého rozveselia. ()

KuceraJohny

Milionový závod je typická komedie ze začátku 21.století. Také tomu nasvědčuje obsazení. Co se týče námětu, tak ten je parádní. Náhodně vybraný lidé, kteří dostanou šanci závodit o milion. Problem je však že je ze snímků cítit malý rozpočet a také trochu horší scenáristy. Celá komedie není nijak průlomová nebo nezapomenutelná, ale rozhodně pobaví a po shlédnutí vám nebude vadit že jste se rozhodli právě pro tenhle snímek. ()

Grid

Zábavný od začátku a asi i díky roku vzniku si nebere servítky z mentálů, nacistů, mrtvých, pedofilů, transvestitů i sexuálních úchylek. Bohužel konec to zazdil multikulti výstupem. Asi měla stopáž končit u schránek s výhrou... ()

Hixx

Výborný nápad a toľko hviezd komédii naraz to som teda nečakal. Nanešťastie mi príde scénar príliš jednoduchý a samotné skeče sú robené dosť nasilu, až si niekedy musíte zaťukať na čelo. Dobrý pokus ale určite by sa to dalo odfláknuť aj menej. ()

cartouche

Měli-jste si-koupit-veverku!!! :))) Komedie obsazená plejádou výborných komiků, z nichž obzvlášť Jon Lovitz je přímo k sežrání. A osobně se mi líbili i Breckin Meyer+Amy Smart, kteří se spolu sešli už ve Ztřeštěné jízdě. No, jistě, ten humanitárně-sladkobolný konec to dost zazdil a můj celkový dojem už není tak stoprocentní, protože Zucker a spol. mají za sebou ještě lepší filmy, ale přesto je to jedna z mých nejoblíbenějších komedií posledních let. Taky úvodní animace s titulky je vtipná. ()