Jay a mlčenlivý Bob vrací úder

• USA Jay and Silent Bob Strike Back (více)

Touto třeskutě vtipnou komedií, která si nebere servítky, zakončuje herec a režisér Kevin Smith dobrodružnou cestu, na niž se Jay a mlčenlivý Bob vydali ve snímku Clerks a pokračovali v ní i ve filmech Flákači, Hledám Amy a Dogma. Poté, co nejlepší kámoši Jay a mlčenlivý Bob zjistí, že o nich Miramax točí celovečerní film, zamíří si do Hollywoodu nárokovat balík peněz, který jim podle jejich názoru náleží. Když se však tahle natvrdlá dvojice dozví, že jim z toho nic nekápne, chtějí film za každou cenu sabotovat! Režisér Kevin Smith přizval k natáčení všechny své nejlepší přátele, čili celé stádo hvězd, které v originální komedii parodují samy sebe. Drsná výprava Jaye a mlčenlivého Boba napříč zemí je šílenou jízdou, během níž se představí spousta bláznivých postav, díky kterým se budete smát nahlas. (HBO GO)

E.T.Martin

Jay a mlčenlivý Bob jsou opravdu postavičky k pohledání. Scénka s Markem Hamillem, a taky ta s policisty a s opicí, ty se nedají zapomenout. ()

Propána to bylo blbý! Ale zároveň to bylo koukatelný a pokud byste naprosto všechno přestali brát vážně a ignorovali i SPAM v podobě fucků, celkem byste se i pobavili :) ()

JakeBlues

"Nothing. The Internet has given everybody in America a voice. For some reason, everybody decides to use that voice to bitch about movies. " (postava Holdena z filmu - hraje Ben Affleck) ()

sokor3 odpad!

Jedná se o odpad filmového průmyslu. Hlavní dva hrdinouvé jsou dvě vypaltaná paky se spoustou rádoby vtipných řečiček. Po filmu jsem musel přemáhat zvracení, jelikož je tento film nejhorší, jaký jsem kdy v životě viděl. ()

Edgerton

První film Kevina Smithe, co jsem viděl a dokonce jsem na něj ve 12 letech vyrazil do kina s kámošema v domnění, že to bude něco jako Prci, prci, prcičky. Už jako malí sme se u toho bavili královsky a po letech mi to taky přijde jako dobrá komedie (nejsem nějakej Smithovil, takže nevim jestli sem pochopil spoustu narážek apod.,ale to je mi jedno, byla to legrace). ()

Goumen

Mám rád bláznivé komedie a parodie, ale tohle mi opravdu nesedlo. Od poloviny filmu jsem se už těšil až to skončí. Většina situací a gagů je spíš stupidní a trapná. Celkový dojem z filmu sráží i nesympatická úvodní dvojka. ()

Merenre

Na takový vlastní prostor ti dva prostě nestačí, jejich prosté šablonové "charaktery" (jeden je vypatlaný a umí jen žvanit o mrdání a fetování a druhý radši neříká nic) to nemohou utáhnout, ačkoli jako okořenění (např. Clerks II) mohou stačit. Komedie se přesto drží na slušném průměru díky vedlejším rolím a zajímavým situacím. ()

Scaevola

Dlouho jsem přemýšlel, co se změnilo od doby “Dogmatu”, protože vyznění snímku je o celé řády nižší: Koncepce postav zůstává stejná, prožívané eskapády vyúsťují obdobně a na poměry sympatická schopnost některých dělat si legraci ze sebe samých zůstala taktéž zachována. Přibyly ale variace na americký “vylučovací” humor, opice a pak bezvýchodnost příběhu, který vlastně nemá ani v rámci bláznivé a parodické komedie žádný směr. To však znamená, že ony všelijaké nepatřičnosti ční ještě palčivěji a nutně ubírají na hodnocení. ()

freezer02

Názorná ukázka jak dokáže český dabing totálně ale opravdu totálně zničit suprovej film s cool hláškama. Toho kdo měl na svědomí ten překlad bych pověsil za koule k lustru, aby pěkně trpěl tak jako já. FIlm je ovšem za 80% ()

hero666

Dokonale zosumarizovanie predchadzajucich styroch Smithovych filmov. Ako fanusik samozrejme 5*. Vseobecne si myslim, ze toto je film tak pre nejaku desatinu percenta obyvatelstva nasich dvoch krajin a mozno aj menej. Pokial ma clovek zmaknute vsetky Smithove filmy a je zbehly v americkej popkulture, je to dokonala zabava. ()

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

03.01.2019

Dlouho očekávaný reboot Jaye a mlčenlivého Boba se dal do pohybu. Oznámil to režisér Kevin Smith (Clerks 2: Muži za pultem, Hledám Amy). Smith, Jason Mewes a producentka Jordan Monsanto tak strávili… (více)

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2