Jay a mlčenlivý Bob vrací úder

• USA Jay and Silent Bob Strike Back (více)

Touto třeskutě vtipnou komedií, která si nebere servítky, zakončuje herec a režisér Kevin Smith dobrodružnou cestu, na niž se Jay a mlčenlivý Bob vydali ve snímku Clerks a pokračovali v ní i ve filmech Flákači, Hledám Amy a Dogma. Poté, co nejlepší kámoši Jay a mlčenlivý Bob zjistí, že o nich Miramax točí celovečerní film, zamíří si do Hollywoodu nárokovat balík peněz, který jim podle jejich názoru náleží. Když se však tahle natvrdlá dvojice dozví, že jim z toho nic nekápne, chtějí film za každou cenu sabotovat! Režisér Kevin Smith přizval k natáčení všechny své nejlepší přátele, čili celé stádo hvězd, které v originální komedii parodují samy sebe. Drsná výprava Jaye a mlčenlivého Boba napříč zemí je šílenou jízdou, během níž se představí spousta bláznivých postav, díky kterým se budete smát nahlas. (HBO GO)

zoze

Tentokrát si Kevin Smith střílel sám ze sebe. Film přeplnil velkým počtem odkazů a trochu ubral na klasických, dlouhých dialozích, které mi zde trochu chyběly. I tak se zde sešlo spousty herců z předchozích 4 filmů a to určitě každého Smithovo fanouška potěší. Ale zajímalo by mě, jak přemluvil Marka Hamilla do takové role. ()

Pythonator

Trapný idiot a mlčenlivé hovno, prorokové z Dogmy, dostali konečně svůj vlastní film. A světe div se, on není vůbec tak trapný, jak by se mohlo zdát. Všechny fanoušky skoro nezáživného plkání za pultem to mohlo zjevně zmást a zklamat, ale ty, co si nehrají na artové nudočumily, musela ta hollywoodská taškařice nepochybně potěšit. ()

Jady

Absolutní perla. Jenom to chce film pochopit, což zde někteří bohužel nezvládají, pokud film pochopíte, dáte mu zaručeně 66-100% :) nudit - se rozhodně nebudete :) velkou šanci na pochopení máte, pokud vás baví Big Lebowski, Tarantinovské filmy apod. :) ()

Ondak

Super bláznivá komedie u které jsem se skvěle bavil. Děj filmu je prostý a bláznivá scéna střídá další. Nemá smysl hledat logiku v jednání postav a uvěřitelnosti situací. Kouzlo filmu je právě v té ztřeštěnosti a parodií na ostatní filmy. ()

Bragi66

Kámoši Jay a zmlklý Bob zjistí, že o nich točí  v Hollyvooddu film, tak tam zajedou, ale koho si nezískali doteď, tak toho tímhle asi neuhranou. Je to spíše pro fandy předešlých Smithovek. ()

Miroslav.Zac

Tenhle film nestárne. Bohužel, diváci, kteří na něm vyrostli, ano, zatímco dnešní fandové zase spoustu věcí nepoberou. Možná pro ně vznikl druhý díl, který je už ale slabým odvarem jedničky. ()

Dinoo

Heh som nevedel ,že on to celé režíroval mlčenlivý Bob celkom ma to príjemne prekvapilo :) Každopádne myslím si ,že každý si dokáže nájisť vo filme čo sa jemu páči ale ja som tam toho moc nenašiel. Chvilku sa smeje a válate po zemi od ich vtipných scén ,ale o chvilku máte zas chuť to vypnúť ,lebo sa to tam strieda s trápnymi a absolutne nevtipnými scénami. Ale nato ,že to je film ktorý ma scenár úplne o ničom je to film na úrovni ,ale ako som už povedal mne tam moc tých vtipov nepadlo. ()

martasek

Ten film byl první co jsem viděl od Keva Smithe.Nejenom,že jsem se řechtal po celých těch 100 minut,ale taky jsem objevil mou srdcovou scénu.Tři slova:Sean Wiliam Scott. ()

gabo1

Neviem si pomôcť. Je to samozrejme blbosť a rozhodne najslabší film Kevina Smitha, ale srdcu nerozkážeš. ()

JoudaCZ

K tomuto filmu mám velice rozporuplný vztah. Já se u něj skvěle bavím (opakovaně), ale vzít na to holku do kina bych se asi styděl. Film je napěchován vtipy, odkazy, gagy na (za?) hranici trapnosti. Být nezasvěceným divákem, asi bych váhal někde mezi 2* a odpadem. Jako Smithofil mířím ke 4*. Ale zase, objektivně to prostě na 4* neni. Co s tim? Kompromisní 3*. I když za Ferrela by to možná tu hvězdu navíc dalo... ()

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

03.01.2019

Dlouho očekávaný reboot Jaye a mlčenlivého Boba se dal do pohybu. Oznámil to režisér Kevin Smith (Clerks 2: Muži za pultem, Hledám Amy). Smith, Jason Mewes a producentka Jordan Monsanto tak strávili… (více)

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2