Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 3

Účinkují:

Série(46)

jorgus

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

kazdy dil je ojedinele, souteze jsou opravdu tvrde..tak jak to ma byt..:)Videno..Gabon,Tocatins,Fiji,All Stars, Fans vs Favorites,China,Samoa,Heroes vs Villains,Cook Islands,Amazon, Guatemala, Exile Island,Thailand,Markezy,.. ()

RadimFišer

Prvně jsem si nebyl jistý, jestli dám jednu, nebo dvě hvězdičky. Pak jsem si vzpomněl na napětí ve filmu před rozdáváním lístků. Výhrý za to, když jste udělali něco správného a dostali jste se na luxusní jachtu, kde by jste se mohli umýt. To mi dává součtem 4 hvězdičky. Dále bych zde podotkl a chtěl bych apelovat na místní nadšené a schopné režiséry, že by konečně měli začít toči něco zábavného a vymyslet něco jako Kdo vychlástá nejvíc a dojde po vlastních, nebo ve vlastním autě domů. Tím nechci někoho rozesmát, ale zapsali by jsme se mnohem rozeznatelněji do světových kinematograficko-seriálních dějin. V tomto měřítku neznám lepší film. Dávám 4. ()

fixaman

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Moje nejoblíbenější reality show ever.. Sjel jsem všech dosavadních 19 sezón a mám rozdívanou aktuální dvacátou (Heroes vs. Villains).. Nejoblíbenější hráči: Amanda, Parvati, Eliza, Courtney Y., Sierra, Cirie, Todd, Richard, Russel H. :) Nejméně oblíbení: Rupert, James, JT, Shambo, Boston Rob, Coach, Tyson, Colby a spousta dalších, které si teď nevybavím ;-) ()

chelsea17

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Tuhle soutěž jsem viděl jako první s motivem opuštěného ostrova. Navíc to v tu dobu nebyla taková "moderní" záležitost, nechat se odvézt na ostrov a tam soutěžit o peníze. Hodně se mi to líbilo, úkoly byly parádní, soutěžící také. Pamatuji si na závěrečné kolo, kde zůstali 3 poslední hráči. Uprostřed byl kůl a kolem něj malé místo ke stání. Tam se všichni postavili a kdo vydržel na slunci nejdéle tak vyhrál. Zvláštní styl zakončení. Na tuhle verzi nedám dopustit, český Trosečník nestojí už za nic. ()

jasanka

Některé sezóny výborné, některé celkem slabé. Celkově tedy průměrné 3*. Řada 41: 4,5 hvězdičky, moc se mi líbil ten nový akční přístup i nové rozdělení týmů na začátku. Jen s vítězem nejsem ani trochu spokojená, ale za to pořad nemůže :) ()

Tereeeza

Srdcová záležitost. Díky televizi Nova jsem se do této reality show asi v deseti zamilovala a už se jí nepustila..:) OUTWIT, OUTPLAY, OUTLAST. ()

Jeremiah

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Pro mě to zase až taková legrace nebyla. Je těžké sledovat partu lidí, kteří místo aby drželi spolu, vymýšlí jak se zbavit jeden druhého, osnují podrazy a manipulují s ostatními, a to vše ve jménu závěrečné výhry. Jak se dá žít s lidmi, kteří vám s ústy plnými přátelství "bodnou" nůž do zad ? Není toto pouze výchova k tomu, abych nikdy nikomu nevěřil ? Jsem si vědom, že je to pro pobavení širokých mas lidí, ale je to pouze hra ??? Vím, že jsem naivní "trouba" ... . ()

Gadyn

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Nějaké ty první řady sem kdysi sledoval a už si je vůbec nepamatuju. Nicméně poslední dobou jsem pár dílu zaznamenal při návštěvách u babičky, páč televizi doma nevedu. No a když jsem zjistil, že v sérii Cookovy ostrovy jsou týmy podle ras, tak jsem to hned musel vidět. Přesně jak jsem čekal tak Asiati to vedli s přehledem i přesto, že dva byli z Filipín. A vůbec musím říct, že se všichni projevili podle těch stereotypů a tak. Škoda, že kvůi kontroverzi se to asi už opakovat nebude. A vítěz si to fakt zasloužil! ...docela dumám jestli nestáhnout ještě nějakou další řadu. ()

Marcin

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Survivor je úžasný, ako je Top Gear najlepší motoristický program, tak Survivor je zase najlepšia reality-show. Skvelé openingy, hudba, nádherná príroda, perfektné súťaže a super moderátor a hlášky typu "The tribe has spoken" , "Once again immunity is back up for grabs" a mnoho ďalších. Páči sa mi hlavne tá rozmanitosť, každá séria sa odohráva v inom kúte sveta, takže je načo pozerať :) ()

Vaiollet

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Nejlepší reality show co znám. Každá série je skvělá. Vždy se nemůžu dočkat dalšího dílu. Jeff Probst tak též dokonalý. Můj nejoblíbenější moderátor, bez něhož by to nebylo ono. Sice je to pořád dokola a dokola, ale vůbec to nevadí, pořád to baví. ()

Milwa

Nemůžu si pomoct, ale něco mě k této reality show strašně táhne...líbí se mi ty jejich "Mind games" odhadování kdo je jaký a soutěže v krásné přírodě. Být účastníkem takové soutěže musí být super zážitek, ale jen když jste silná povaha. Zatím jsem viděla jen Gabon a teď koukáme Heroes vs Villans a má to koule. ()

cyphercz

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Survivor, moje nejoblíbenější reality show (a jediná, co dlouhodoběji sleduju). Vše odstartovala první řada na Borneu, která i po současných 27 řadách pro mě zůstává tím nejlepším - perfektní cast, soutěže, legendární soundtrack a hlavně - skvělej příběh! Nemilosrdná aliance Tagi proti sympatický partě kámošů Pagong, aneb pouze silnější a přizpůsobivější přežijí, dva protipóly avšak přátelé Rudy a Rich, držka Sue a její závěrečná řeč na poslední kmenový radě... Survivor Borneo je prostě moje největší seriálová srdcovka, 100%. ()

Richie24

Pokud existuje reality show, která stojí za zmínku a zkouknutí, je to právě Survivor. Mezilidské vztahy v plné nahotě. V rámci žánru 5 *****. ()

lu-cinka

Ve 12ti jsem na tom ujížděla, prostě mě to dostalo.. Super soutěž, dobrý úkoly. Nedivím se, že v Čechách se všichni snaží napodobovat americký reality show. Ale špatně. Co takhle vymyslet něco svého? ()

Bansheee

Survivor je jedna z mála reality show, která mě opravdu baví. K současné době je natočeno nějakých 22 serií a na podzim má vypuknout další. Bohužel jsem lehce skeptická k serii nadcházející. První série se točili hlavně kolem přežití a v dalších jde víc a víc o strategii, podrazy atd. Opravdu nejsem příznivcem sérii, kde se neustále vracejí účastníci již předchozích řad, ať už ve formě kompletního castu nebo jen návratu dvou jedinců. Za mě tedy nejlepší serie : Cook Islands, Pearl Islands, China, Gabon. Nejoblíbenější postava: Yul Kwon; Nejvíc nenáviděná postava: Russell Hantz ()

ElStupido

Budu vyprávět příběh o cigánské vychcanosti: Bylo nebylo jednou jedna smradlavá opice jménem Dreamz byla ochotna odpřísáhnout na život svých svých malých opičích dětí že vymění s Yaumanem, krysím ksichtem, imunitu za auto. Když pak přišel onen den kdy se Jeff zeptal zda dodrží své slovo, naše opice sežrala blechu co si právě vytáhla z vlasů a pravila: "Ya know, broo I caan't giv u it cuz I'm a racist fuckabish". Samozřejmě Yauman mu odpustil, že ho připravil o milion dolarů, protože to byla jedna z nejpoctivějších krys co kdy chodila po této planetě a zalezl zpět do své nuzné díry kde o pár měsíců později zemřel na velmi nakažlivou a bolestivou nemoc... Mezitím si naše opice užívala luxusního auta a stala se miliardářem (vydělala obrovské peníze na skládání repové nekvalitní muziky a hraním basketu v NBA) a žila šťastně až do smrti. **KONEC POHÁDKY** No a jaké z toho plyne ponaučení? ..... ehm..život je spravedlivý,... karma existuje, kdo jinému jámu přeje...sám do ní... atd. však vy si něco vymyslíte. ()