Olaf7

A na čísla ve Sportce se nezeptal...Dobrej námět, ale rozdupanej stádem bizonů, a to celkem záhy. Takže se nám to táhlo jako med a ve finále jsme museli být svědky něčeho, co jsme opravdu vidět nechtěli. ()

ursinko

Druhý a posledný film na ktorom som bol kine Obzor, hneď vedľa krčmy U hasiča. 12.12.2000. Nádherný zážitok, nemo som čakal ako to nakoniec všetko skončí. odporúčam ešte aj teraz, po takmer 15 rokoch. ()

PhillM.

Takové hrátky s časem mě moc baví. Slušně propracovaný a vlastně dost "malý" scénář se nezamotává do složitých romantických vztahů, není tu letadlová loď a americký hasič nezachraňuje planetu, to se mi líbí. Na druhou stranu má tento malý film na konci "veliký srdíčko" a to skutečně nebylo třeba. Proto ta hvězda dolů, mimochodem Dennis Quaid se do filmu tohoto formátu náramně hodí. ()

Echelon1

Z logického pohľadu by dianie v tomto filme bolo možné jedine ak by boli dva rovnaké vesmíry, s naprosto rovnakou históriu a zasahovali do seba zmenami v jednom či druhom. Ale logické bariéry sú v každom filme o cestovaní čase. // Síce rok 2000, ale stále ešte bolo cítiť filmárčinu starých dobrých deväťdesiatich rokov. ()

kaze

Som veľmi rada, že som sa k tomu filmu dostala a odhodlala som sa pri ňom stráviť čas. Jim Caviezel a Dennis Quaid hrali úplne skvelo. Fakt skvelý príbeh, odporúčam každému tento film zažiť. Tiež sa niekedy pýtate, čo by ste dali za to, keby ste minulosť mohli zmeniť? ()

TaanStari

A nakonec všichni žili šťastně až do smrti bla bla bla... Naštěstí zbytek filmu byl přímo skvělý, takže můžu dát bez obav 4*. ()

honelnik

Keby sa toho chytil niekto zručnejší mohol z tejto premisy vytĺcť slzopudnú drámu, nervydrásajúci thriller, či tragédiu antických rozmerov a ja by som máchal päsťami a búchal sa do pŕs so slovami o da-best-faking-muvi-evr. V tomto stave je to šalát z vyššie spomenutého, ak ste ale schopný prekusnúť efekt tzv. real-time menenia pritomnosti minulosťou (yyeaaaah) tak máte relatívne chytrý popkorn a dosť blbé sci-fi...Film, ktorý bude pre vašich rodičov do najbližšej reklamy nezabudnuteľný. ()

Pidzey

Vynikající film..skvělý nápad,je to výborně natočený, přesně obsazený a nemá to hluchý místa..Herci jsou vynikající,především ústřední dvojice.Je to jeden z filmů který nemusí sednou každému,ale mě sednul a moc jsem si ho užíval.Příjemná podívaná. ()

frolish

Tento film som videl az po tematicky velmi podobnom Butterfly effect a cakal som nieco podobne zaujimave, no bohuzial ma to dejovo ani atmosferou zdaleka tak neoslovilo. Skor priemerna zalezitost. ()

Viperine

Ztráta 2 hodin života. Prvoplánové, přesládlé a hloupé. Samí správňáci, hrdinní američtí poldové a hasiči, milující a sladké ženušky, krásné děti, samé hrdinské činy a užitečná ponaučení, chvíle napětí, strachu i lásky, fantaskno.. a jeden bídný narušitel.. Hnusnej zmetek a úchyl! Ale nebojte se, však ona pravda a láska zvítězí :)) Pardon. Prostě se nemůžu přidat k naprosté většině tady v komentářích. ()

pend

Solidní scifi krimi, kterou shazuje hollywoodský happyend na konci a několik logických děr ve scénáři. Pomíjím časoprostorovou problematiku, kde si tvůrci s řadou věcí hlavu nelámají (peněženka). ()

mladas16

Stále hledám něco co by tomu filmu chybělo a nemůžu nic najít. A to jsem ke konci filmu měl pocit, že to spěje spíš ke 4* než k 5-ti a vlastně jsem nevěděl proč, ale po tom happyendíku to dám za 5* :) .... Líbilo se mi hlavně, že zápletky nebyli nějak zbytečně zdlouhavý, ale jednoduchý a stručný. A i když má film 2 hodiny, tak vcelku rychle uběhne. Prostě žádná nudná pasáž tam není a to je hlavní plus filmu + perfektní výkony Quaida s Caviezelem ()

jandula00

Jak už tu někdo napsal, název filmu ani obsazení na první pohled rozhodně nezaujme. Ale! Frekvence přináší skvělou zápletku, která přebije i drobné vady na kráse a pro mě neoblíbené "amerikanismy". Mám ráda filmy s tématem efektu motýlých křídel a i když jsem si při koukání všimla drobných nelogičností, celkově mě Frekvence bavila. A o to tu jde především, no ne? ()

sebo9629

Veľmi dobré a zaujímavé sci-fi, ktoré dosť dobre využíva časové paradoxy, ale neodporúčam vám nad nimi príliš rozmýšľať, lebo dosť rýchlo prestanú dávať zmysel... A takisto je to dosť predvídateľné a nemá to práve silný záver... Hodnotenie: 8.0/10 ()

zahadum

Aj napriek asi miliarde logických prešľapov a časových paradoxov je to film ktorý má veľké srdce a skutočne sa na to dobre díva. ()

strikeman

Ke zhlédnutí tohoto snímku mě přiměly kladné komentáře zde na ČSFD. Také díky nim jsem od filmu už lecco očekával - a v takových případech se spíše stává, že je pak člověk více či méně zklamán. Zklamání se však nekonalo, ba naopak, a dokonce jsem ani nebyl rozčarován ze zde tolik propíraného údajně předvídatelného finále - já jsem spíš čekal konec špatný, a tak mě "happy end" vlastně překvapil... Výborný film... ()

Lars

Film mi asi před třemi lety půjčil soused na VHS, když jsem si přečetl text distributora, neměl jsem ani chuť si film pustit, neboť filmy o čase nejsou to moje. Když už jsem měl VHS dlouho a bylo blbé to tak dlouho nevracet, odhodlal jsem se ke kroku, kdy jsem kazetu vrazil do videa a po chvíli přikovaně koukal a nehýbal se. Jednoduše mě to uchvátilo. Dnes patří Frekvence mezi moje top filmy a nedm na ni dopustit. Skvělý děj, nicméně, o vraždách zdravotních sester by mohl být i výborný thriller bez časových anomálií. Ten konec bych osobně rád viděl jinak, tj. žádný happyend, ale kdyby tátovi poděkoval, že mu pomohl, aby se máma vrátila a tím děj skončil. ()