Cinemagoer

Poutavě vyprávěné sci-fi s prvky krimi a rodinného dramatu, kterému je radno alespoň jedenkrát věnovat (letní prázdninový–tak v mém případě) filmový večer. Quaidovi i Caviezelovi, myslím, role sedly, vžili se do nich, oba si mě hned od začátku získali, jen a jen dobře, že postavy nebyly rozdány opačně, což jsem ještě před spuštěním filmu mylně očekával. Střídání žánrů vůbec nevadilo, naopak krimi zápletka se správně silným padouchem nečekaně vážná, tátovi-hasičovi má tak divák tendenci fandit. Závěr spíše zklamal, setkání třech důležitých postav v jedné místnosti nebylo zapotřebí, tady mohlo rodinné drama a sci-fi prolnutí časů ustoupit realistické kriminálce. Celkový dojem se blíží momentálním 80%. ()

Marv

Velice dobré herecké výkony a režie,ale nudil jsem se a navíc mi vadilo, že tvůrci nebrali v potaz časové paradoxy. ()

mijano

Film, ktorý podľa mňa vyťažil z minima maximum. Žiadna veľká hviezda, žiadny veľký rozpočet, efektov tiež nebolo najviac, ale za to bol dej v celku dobrý a napínavý. Námet a scenár boli prepracované a herecké výkony boli skvelé. Ale jediné sa musí filmu ubrať, prečo ste už dávno pred koncom vedeli, čo sa stane na konci? ()

Patr1k

Spočiatku som čakal, že to bude dráma o skrachovalom policajtovi, no neskôr som sa do toho zažrával stále viac a viac až som sa pristihol googliť niečo o polárnej žiare :D , dobrý scenár, herecké výkony, atmosféra, niet čo dodať, možno by som prijal viac sci-fi prvkov, ale to by asi filmu neprospelo ()

FandaF

Dávám 5*. Není to sice čisté, je to tak na 4 a 1/2, protože na konci filmu to spojení minulosti a přítomnosti se jim moc nepovedlo, ale je to snad jediná chybka tohoto jinak skvělého filmečku. ()

veverysiak

Netreba sa tuho zamýšľať nad logikou časových slučiek, toto je film na upútanie a pobavenie, a to sa mu aj podarilo, veľmi príjemné takmer dve hodiny sympatického napätia, ktoré nespôsobuje tiky a husiu kožu, len účinné vtiahnutie do deja a nehybnosť v kresle pred obrazovkou, predpokladám, že presne toto chlapi chceli, k tomu veľmi dobrí Dennis a James, no a bolo to, takže 80%. ()

Ajay

Příjemné překvapení v podání Dennise Quaida. Skvěle převedený scénář na filmové plátno. Nemá někdo náhodou stejnou vysílačku? Docela by bodla na pár kosmetických úprav historie :D ()

RomaS

Jako celek je to působivé. S postupujícím časem začíná nabírat na intenzitě v celku s podařeným závěrem. Jen škoda té velké časoprostorové trhliny. ()

Martyyn

Průměrnému hereckému obsazení kraluje hodně vypiplaný scénář, hlavně konečná scéna byla vskutku vyvedená . Po dlouhé době promyšlenější děj, ve kterém se pohravá s časem, a to i se všemi jeho důsledky. ()

pcarogers

Tři a půl hvězdičky. Napínavé, hezké, originální. Žádný šlágr, který bych musel doma mít, ale na sobotní večer, kdy není co dělat a chtělo se mi strašně spát :), to bylo naprosto výborné a až do konce jsem musel vydržet. ()

John Dunbar

Od tohoto filmu jsem moc nečekal, ale k mému překvapení jsem se již po pár minutách "naladil" na jeho frekvenci a vydržel na ní nehnutě až do konce "vysílání". S tradičním nástrahami, které číhají na filmy, kde se prolíná minulost se současností popř. s budoucností se tento kousek vypořádal se ctí. 4 a půl hvězdy zaokrouhluji nahoru. ()

Wade W.

Skvelý film o cestovaní v čase, zo skvelým scenárom. Ešte aj tie "rodinné hodnoty" sú v tomto filme zvládnuté tak aby to človeka bavilo. Mimochodom pri dosť veľa scénach je vidieť ako veľmi sa ním Tony Scott inšpiroval keď natáčal Deja Vu. ()

Muf911

Výborný film o tom, co všechno se stane, když změníte jednu událost v minulosti. Pak se to pokusíte opravit a pak znova a znova, až to nakonec vypadá jako happy end. Mimochodem, než začnu chválit, tak pohaním konec - film měl skončit asi o 4 minuty dřív, ten americký slaďák s miminkem, rodinou, baseballem, atd. si mohli ušetřit. Utípnul bych to v okamžiku, kdy se na scéně v současnosti objeví otec. Pochválit musím poměrně promyšlený koncept paralelních vesmírů a změn v časech, perfektní rekvizity v minulosti, velice dobře vygradované napětí a atmosféru. Mohu komukoliv doporučít, hlavně pokud má rád cestování v čase. Jo, a ještě na okraj, film je hodně podobný Butterfly effect - Osudový dotek. ()

Flamik

začátek úplně super, takovýdle filmy můžu, ale jak to začli motat dosebe v závěru sem nepobral. Hrozná škoda že se nepoved konec třeba jako v osudovým dotyku.. ()