poster

Žiješ jenom dvakrát

 • Velká Británie

  You Only Live Twice

 • slovenský

  James Bond: Žiješ len dvakrát

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie, 1967, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ***

  Další průměrná Bondovka...(4.9.2008)

 • 3DD!3
  *****

  Osvěžující atmosféra Japonska, ikonický záporák (tentokrát se zákeřně se tvářícím chlupatým kocourem) a jedny z nejlepších Bondových hlášek. Náhle zemřel. Spadl do drtičky.(8.7.2012)

 • JohnnyD
  ****

  Opäť výborná Bondovka - Sean Connery, Donald Pleasence (!!!!!!!!!!), jeho mačička, skvelý dej, Japonsko, hudba ... Bondovská kvalita - žiaľbohu aj s bondovskými chybami (občas nestále tempo a pomalý dej).(23.1.2008)

 • D.Moore
  *****

  Všechna slova málo platná - až na Diamanty jsou věčné jsou všechny Conneryho bondovky za plný počet. Co má konkrétně tahle? V Žiješ jenom dvakrát je suverénně nejlepší bondovská píseň ze všech 22 filmů, tak trochu výjimečný je tenhle film i v tom, že se celý odehrává v Japonsku, mimo to má lahůdkového záporáka (Pleasanceův Blofeld je zkrátka ďábel - to jeho postupné poodhalování je už legendární), krásné dívky (i pokud neholdujete asiatkám) a senzační akční scény typu minivrtulník, rvačka s jedním a více Japonci, závěrečná monstrdavová šarvátka uvnitř vyhaslé sopky... a "polykání" vesmírných lodí stojí také za to. Potěšila mě mimo jiné restaurovaná verze tohohle snímku - obraz je, obzvlášť při úvodních vesmírných záběrech, doslova dechberoucí. Tohle tak vidět v kině!(26.4.2010)

 • berg.12
  ****

  Vedle totální nadsázky, která se v tomhle Bondovi projevuje v poněkud naivním scénáři a samotné stylizaci a vedle první asijské Bond-girl, je tenhle díl výjimečný především v použití hudby. Oproti předchozím, hudebně poněkud strohým Bondovkám, jí tu je podstatně více a při dokreslování děje hraje daleko větší úlohu. Né, že by John Barry ve svých ostatních neměl zajímavé nápady, ale tohle je bezkonkurenčně jeho nejlepší Bondovka a po hudební stránce skutečně asi nejpovedenější ze všech.(2.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace