Jack Green je profesionální gambler, který by nenechal vyhrát ani svou vlastní babičku. Jeho ruce už mu vydělaly slušné jmění, ale když se pustí do hry s mafiánským kápem Machou, začne mu docházet, že tohle by mohla být jeho poslední výhra, tím spíš, že se tak nějak očekává, že ze slušnosti prohraje. Věci se ale trochu zvrtnou a i když se Jackovi podaří utéct, má teď dost velký problém. Macha se nenechá jen tak "vojebat" a vypíše na Jackovu hlavu velkou odměnu. Las Vegas je městem hříchu a z téhle akcičky kouká pozinkované futro. Ještě že má Jack pár triumfů v rukávu. (oficiální text distributora)

dyfur odpad!

....ak by sa mňa niekto pýtal aké to bolo -odpoviem: také psychodyslektické...ak by sa mňa ešte pýtal teda aby som mu normálne povedal o čom to je....tak neviem....ozaj... prototyp hodnotenia: odpad. Viac nepozeraj.originál dvd niekomu podarujem alebo zahodím. ()

kagemush

Hodnotím pro sebe vysoko,protože mi Ritchie dokázal,že to tam pořád má.Ale Gáj by si mohl příště odpustit to jakobyatmosférický tajemný(a přitom tak uboze čitelný) mlžení a raději ať se drží svého kůůlového pometla.Bergman,nebo Miike z něj fakt asi nikdy nebudou. ()

M.i.k.e

první půlka hodně dobrá,druhá půlka přinejmenšim zvláštní a hlavně posledních cca 20 minut totální schíza...k Revolveru sem přistupoval vcelku s odstupem po všech těch negativních reakcích,tudíž sem nečekal žádné převratné dílo...nakonec sem ovšem mile překvapen,tragedie se nekonala a jelikož mám rád Ritchiho a Stathama dávám za 4 (byť trošku slabší 4) ()

Martin741

Guy Ritchie ako reziser uz asi nezopakuje megauspech Snatch, nic to, aspon sa snazi. Film ma zo zaciatku taky nudnejsi dej, ale zaverecna polhodina asi film zachranila a rozhodla o 62 % ()

shyster

Všichni, kdo očekávají další pecku jako byl Podfuk či Sbal prachy a vypadni, můžou být zklamaný, ale je to pořád stále stejný Guy Ritchie (alespoň v něčem). Po formální stránce je to dobře až výborně odvedená práce (pokus o zabití Ray Liotty v restauraci a mnoho dalšího) - skvělá kamera i hudba k tomu. Kámen úrazu je v obsahu. Mluví se tu hodně v metaforách ( to by nevadilo), ale je to tak zamotané a komplikované, že konec, kde čekáte, aby vás režisér vzal za ručičku a vysvětlil to (opravdu jsem do té doby nic nechápal), vám nevyjasní nic (spíš naopak). ()

dezorz

Neznamy Guy Ritchie zabodoval (na rozdiel od tarantina) skutocne strukturovanym britsky poulicne humornym heist filmom zbal prachy a padaj prec. podfuck bol, nastastei, rovnocennym partnerom. potom sa ritchie zasekol. revolver sa mu podarilo vycistit, skusil si menej strukturovat a jednoducisie formulovat. a, ciastocne sa podarilo. film nema smrnc, castio mu dochadza dych, zato je dostatocne napinavy. gracieznu dokonalost roznych struktur ty supluje obsahova mysterioznost a napate ocakavanie dokonaleho zlocinu medzi niekolkymi gangami. nie zle, ale cakame viac. ()

marcek

Pro mě osobně nejhorší dílo Guy Ritchie. Po takových bombách jako sbal prachy a vypadni nebo snatch je tohle vážně propadák ()

bourec

Připomenout si tuhle hrůzu byla fuška na pět večerů. A to ještě drhla hlavně druhá polovina. Běs. 20%. ()

C0r0ner

Nemůžu říct, že bych to pochopil (pokud vůbec bylo co chápat), ale Ritchieho styl točení filmů je pro mě naštěstí natolik atraktivní, že mi to vůbec nevadilo. Když totiž skoro dvě hodiny nespustím oči z obrazovky (vyjma deseti minut blití po chlastání den předtím), znamená to trefu do černého. 90% ()

Flynn

Na tenhle film jsem se těšil bez ohledu na věci, co jsem se tady dočetl, pustil jsem si ho a začátek mě celkem vtáhl, ovšem vše po chvilce pominulo a v přiběhu jsem se začal jaxi ztrácet, měl jsem pocit že to nemá ani hlavu ani patu, ale uklidňoval jsem se tím, že se to na konci vyjasní, no jo ono se to vyjasnilo ale stálo to za ...., druhá polovina filmu byla naprosto katastrofální a musel jsem se opravdu šíleně přemáhat abych to dokoukal, pořád jsem totiž počítal s nějakým koncem, který mi to vynahradí, ale nestalo se, kdybych na tohle šel do kina za plnou palbu, tak mě asi po...., no nic, zklamání, děs, vyhnout se obloukem. Ta 1 * je za ten úvod, ikdyž možná by si ten film nezasloužil ani tohle. ()

gabin(a)

WTF???Česko: gangsterská televizní sobota, na všech programech gangsteři, zabijáci, drogy: Prima Americký gangster, Zabiják na Nově, Kokain na Nova Cinema a my jsme si kurňa vybrali zrovna tuhletu srágoru o čtyřech magorech. Jeden kamenná tvář Statham, druhý solární Liotta, zde snad opravdu parodie sebe sama, třetí scénárista a čtvrtý režižér. Kam zařadit toho cool černouška fakt nevím. No, zasmáli jsme se, ale to asi nebylo cílem tohoto veledíla:-( ()

c.tucker

Šílenost, kterou Ritchie nějak nedotáhl a ja jsem ji tak trochu na poprvé neporbral příště snad lépe porozumím. Ale začátek vipadal slibně, ale pak nastal strašná stíha. ()

blitzer

Tuhle Ritchieho "perlu" jsem dlouho odkládal a nechal jsem si ji v rámci jeho dosavadní filmografie až nakonec. Důvodem bylo jednak zdejší nízké hodnocení a taky skutečnost, že Ritchieho novější filmy už nejsou úplně to pravý ořechový. Přesto jsem se před projekcí na Revolver těšil a říkal jsem si, že horší než RocknRolla to snad nebude. Bohužel bylo. Přitom začátek byl celkem slibnej, potom se to bohužel změnilo v nepřehlednou, užvaněnou, schizofrenní nudu. Škoda, zdá se, že Ritchie svůj talent nabouchal do prvních dvou filmů a na další už mu zkrátka nevyzbylo. ()

otík

Předlouhá Ritchieho překombinovaná zvláštnost, něco mezi akčním filmem, šachovou partií a krimi. Jason Statham v roli zarostlého a zcela zmateného a navíc okradeného zkušeného podvodníka, který plní přání dvou dalších podvodníků a přitom vůbec neví, která bije. Opakovat tento zážitek už opravdu nehodlám. Hudba: Nathaniel Méchaly ()

SeanLSD

Guy a Luc skúsili spraviť to isté, čo robia vždy, len trochu inak. Trošku. Trošičku. Trochu pomalšie, trochu vážnejšie, trochu hĺbavejšie, trochu mysterióznejšie. Ale iba trošku. Nepôjde toľko o to, kam to smeruje, ale z čoho to vychádza. A výsledok nevyšiel. Je divný, je schizofrenický. (Je nepodarený ?) Nemá iba divný scenár, ale aj divnú réžiu. Vyzerá ako film Guya Ritchieho a znie ako film Luca Bessona, ale je iný. Podľa mňa sa trochu moc sfúkli a trochu im to utieklo. V tempe, v zmysle, v logike. REVOLVER je dočasná schizofrénia spôsobená požitím drog, úspešne prenesená na diváka. Je to Luc alebo je to Guy ? Sú vôbec dvaja ? Schválne som si to pustil druhý krát, len aby som zistil, že to naozaj nechápem. ()

Cedr

Všichni co očekávali další Lock, Stock and Two Smoking Barrels nebo Snatch. mohou být spokojeni jen z poloviny. Ultrastylový gangsterský rukopis Guye Ritchieho je patrný hned od začátku. Jason Statham je spolu s Rayem Liottou sázkou na jistotu a Vincent Pastore nebo André 3000 jsou přeci jen také "povědomí". Do filmu však byla zakomponována jakási psychologicko-schizofrení úroveň, která asi těm, kteří hledají jen čistou zábavu ,jako v předešlých filmech od Guye, zrovna dvakrát nesedne. Musím říct, že jsem byl připraven na něco... lehce netradičního a obrněn filmy možnými i nemožnými mi Revolver přišel jako dost solidní film. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Ďalší job pre Kuriéra

Ďalší job pre Kuriéra

10.09.2005

Jason Statham, na ktorého charizme a coolovosti z veľkej časti stojí akčná pecka Kuriér (a ktoré sú zároveň jediným dôvodom, prečo si pozrieť pokračovanie), si v akčnom thrilleri CRANK zahrá… (více)