Jack Green je profesionální gambler, který by nenechal vyhrát ani svou vlastní babičku. Jeho ruce už mu vydělaly slušné jmění, ale když se pustí do hry s mafiánským kápem Machou, začne mu docházet, že tohle by mohla být jeho poslední výhra, tím spíš, že se tak nějak očekává, že ze slušnosti prohraje. Věci se ale trochu zvrtnou a i když se Jackovi podaří utéct, má teď dost velký problém. Macha se nenechá jen tak "vojebat" a vypíše na Jackovu hlavu velkou odměnu. Las Vegas je městem hříchu a z téhle akcičky kouká pozinkované futro. Ještě že má Jack pár triumfů v rukávu. (oficiální text distributora)

McMastamind

Richie si sice hraje na pana záhadného, ale myslím, že osobně můžu říci, že jsem Revolver pochopil. Jsem na sebe pyšný. To ovšem neznamená, že by snímek nějak ztrácel na kvalitě. Výborné dialogy, scénář, který je sice složitý, ale zdůrazňuji, že se DÁ pochopit a bez problémů zkonzumovat. A ten konec? Nemám slov. Neskutečně mě to celé oslovilo. ()

x_silver

Divný, že se pod tento film nejen že podepsal ale dokonce že ho i zrežíroval můj oblíbenec Ritchie.Snad ho mohlo napadnou, že po dvou úspěšných filmech a jedné blbosti trosečníci, že se má držet svých krimikomedií.Co je možné u tohoto filmu obdivovat jsou šachy a dobré hlášky.Na odpad to taky není ale zase dávat více jak 3* je nesmysl.Já dávám tři hvězdy, protože se mi líbila alespoň trochu první polovina.A k tomu přidáme Stathama a Stronga a už je to určitě na 2*.Tu třetí dávám, protože jsem viděl nejdřív RocknRollu a ze soucitu na Ritchiem s tím že je dyslektik a RocknRollou mi dokázal, že se napravil.Jen tak dál.Už není třeba otáčet se zpět. ,,Jediný způsob jak zmoudřet je utkat se s moudrým protivníkem". ()

kubilov

Můj milovaný Guy zde pro některé "kritiky" přestřelil a stvořil něco, co se vůbec nepodobá ani Sbal prachy a vypadni, ani Podfu(c)ku, s čímž mi nezbývá než souhlasit. Jenže copak si snad někdo myslel, že bude točit pořád ve stejnym žánru? Jasně, i v Revolveru je hodně znát jeho rukopis a to nejen díky obsazení Jasona Stathama. Film má potřebné tempo, dokáže vtáhnout do děje, má nečekané zvraty, mírné oživení v podobě krátké animace a pro mě nečekaně reinkarnovanou goodfelláckou legendu Raye Liottu, který mi bůhvíproč přišel jen tak od pohledu srandovní. Takže u mě víc než dobrý, tím problémem, které zde tak výrazně ovlivnilo zdejší nízké hodnocení je takový, že se spousta lidí odmítla zamyslet a jen znuděně sledovala povrch, který je sice působivý, avšak kvalit pravého obsahu logicky dosahovat nemůže. Uznávám, že je Revolver z počátku mírně nepochopitelný, v průběhu se to příliš nelepší a hlas v Stathamově hlavě může někoho možná i otravovat, ale nakonec se vše vyjasní a vnímavý divák je spokojen. ()

WolfIssen

Přetrpět tento film bylo nadlidským výkonem. Nekonečná nuda, spousta nudných, inteligentně se tvářících žvástů, rádoby zamotaný děj... Nechápu, jak na něco takového mohl Statham přistoupit. Ritchie s Bessonem byli nejspíš nastřelení nějakým bordelem, když tohle vymýšleli. ()

cinema_cz

Zmatená žánrová míchanice Revolver dokládá, že režisér Guy Ritchie v několika posledních letech jen obtížně hledá někdejší lehkost a vtip. Což je škoda, protože vesměs solidní herecké obsazení by si zasloužilo figurovat v nějakém lepším filmu. (Leoš Flodr, Ci 09/2008) ()

Efreeti

Já myslím, že v téhle "hře" je podvedený platící divák a Ritchie rozehrál šachovou partii, kterou neměl síly dovést do vítězného konce. Film je tak překombinovaný a nejednoznačný až i sebebystřejší divak nemá šanci pochopit, která bije. Každý solidní scénář alespoň na samém konci vysvětlí, o co šlo, těm méně chápavějším z nás. Tady jsem se toho nedočkal. Typický Ritchieho "commercial styl" zustal zachován, bohužel představení a vykreslení postaviček z posvětí se tady neděje tak jak jste si to možná oblíbili ve Zbal prachy a vypadni nebo Snatch. Určitě to není typický mainstream snímek jako předchozí dva jmenované. Pro mě je film zklamání i přes povedenou vizuální stránku s animovanými sekvencemi a výborný výkon Raye Liotty a André Benjamina. ()

Miloško

Zbytočne prekombinovaná detektívka,nedávajúca žiaden význam ma dosť sklamala.Možno som to ale nepochopil.(DVD,03.09.2008) ()

Idealista

Nejen že to není klasická Ritchieho gansterka , Revolver není ani dobrý film . Ritchie vyměnil karty za šachy , černý humor za "psychologii" , a jeho proslulá schopnost dynamického vyprávění se zde úplně vytratila . ()

me3x®

Nedávam hodnotenie, lebo som taký zmätený ako som z filmu ešte nebol. Bud bol naozaj tak prešpekulovaný, že ho pochopí len pár vyznávačov a fanatikov, alebo to bol crap, ako píše Matty - hrajúci sa na niečo čo v skutočnosti nie je. Ale Statham s vlasmi na hlave vyzera celkom normálne. ()

VanBradley89

Mě to prostě nesedlo. Možná to bude tím, že jsem za jeden víkend dal celou tvorbu Guye Ritchieho ( kromě Trosečníků ) :D a byl sem namlsanej, ale tenhle film se mi opravdu nelíbil. ()

prochyn

Úžasná sestava Ritchie, Besson, Statham, Liotta dala dohromady film plný symbolů a podobenství. Guy Ritchie byl v té době ženatý s Madonnou, a to by dalo zabrat každému chlapovi. Zločinci rozdávají a nesmyslně půjčují kufry peněz. Hrajou šachy. Rozmlouvají se svým podvědomím. Překombinovaný film, plný nelogičností jsem dokoukal do konce. Když jsem ještě chodil do kostela, tak mi říkali, že když něco přetrpím, budu odměněn. Odměna se nekonala. Jedna hvězda za ... marně přemýšlím ... aha, za ty striptérky. ()

baclajean

Dá sa povedať, že ide o prvopočiatky Guya Ritchieho, z ktorých sa postupne prepracoval na veľkého režiséra-mága. Tu však ešte snímka, napriek náznakom celkom slušného zamotania príbehu, nenesie známky vysokej kvality, napriek vskutku hviezdnemu obsadeniu. ()

Groower

Slabota. Rádoby cool gangsterka, která bohužel vůbec není cool. Nebavilo mě to, slabota. Jediný proč dávám dvě hvězdy je ,že animované kousky trvaly jen chvilku. S Podfuckem se to nedá srovnávat. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Ďalší job pre Kuriéra

Ďalší job pre Kuriéra

10.09.2005

Jason Statham, na ktorého charizme a coolovosti z veľkej časti stojí akčná pecka Kuriér (a ktoré sú zároveň jediným dôvodom, prečo si pozrieť pokračovanie), si v akčnom thrilleri CRANK zahrá… (více)