Jack Green je profesionální gambler, který by nenechal vyhrát ani svou vlastní babičku. Jeho ruce už mu vydělaly slušné jmění, ale když se pustí do hry s mafiánským kápem Machou, začne mu docházet, že tohle by mohla být jeho poslední výhra, tím spíš, že se tak nějak očekává, že ze slušnosti prohraje. Věci se ale trochu zvrtnou a i když se Jackovi podaří utéct, má teď dost velký problém. Macha se nenechá jen tak "vojebat" a vypíše na Jackovu hlavu velkou odměnu. Las Vegas je městem hříchu a z téhle akcičky kouká pozinkované futro. Ještě že má Jack pár triumfů v rukávu. (oficiální text distributora)

Tydlidáš

5/10 - Po prvnim zhlídnutí sem celkem zmaten... Buďto tam něco je a pudu s hvězdičkama nahoru, nebo je to srajda a poženu to níž. No... Uvidíme na podruhý... 8/10 - Tak na podruhy to fungovalo. Zkratka receno: Dobra schiza film... ()

showxman

Snad nejstylovější režisér je ten Guy, to vám teda povím. Klasický jeho rukopis je opět přítomen, Statham s vyštýlovanou mustáží se producíruje po place co chvíla a trousí jakési moudra, občas prosviští nějaké to olovo vzduchem, Mark Strong svou rolí taky potěší. Na výtku tak zůstává jenom ten překombinovaný scénář. 70% ()

Hanys_

Vždycky jsem měl za to, že právě Revolverem se Ritchie vrátil do gangsterské ligy. Ale asi ne. Tohle je neuvěřitelná šílenost (hlavně teda v té druhé polovině), která se snad ani nedá (nemá) brát vážně. Netočil to nakonec sám Besson? Na něj by tahle ujetina pasovala. ()

SpaceOdyseus

Zacina to jako stylova gangsterska jizda, ktere Ritchie fakt umi a ktere na me fakt funguji. Ale pak se rozjede psychologicky mindfuck a ja jsem mel problemy drzet tempo. Nelinearni vypraveni, timejumpy, personifikace podvedomi? Bylo toho moc a nejak se to Ritchiemu rozpadlo pod rukama. ()

Angelino

Musím priznať, že pri tom množstve otáznikov, ktoré sa počas deja otvorili mi zopár odpovedí ušlo a niektoré stále ostali vo vzduchu nezodpovedané. Zavážilo u mňa však aj to, že i keď som to vzhliadol medzi 2 a 4 hodinou rannou, dej ma udržal v neustálom napätí a plne pri zmysloch až dokonca. ()

ThomasL

Nebavilo mě mě poslouchat o nějakých pravidlech jak s kým vyjebat. Film měl docela dobrou atmosféru, ale kazily ho stupidní dialogy. Akční scény stály za hovno, ale jediná výjimka byla, když se do toho opřel Třídič. Ten se nesral s nikým. Musel jsem se hodně nutit, abych se na to dodíval do konce. ()

Haymar

Tahleta ritchieovina mi teda vážně nesedla a vlastně sem to ani moc nepochopil... První půlka ok! Ale pak se "něco" stane, Stathama popadně těžká schýza a Liotta se stane skutečně nesnesitelným (ještě nesnesitelnějším než normálně) a chudák nic netušící divák jen sedí před TV s otevřenou hubou a v hlavě mu zní pořád do kola jen: "What The Fuck?!" Ne! Prostě tentokrát vážně nemám ani šajn, co nám tím vlastně chtěl ten Guy Ritchie říct! ()

Lefty86

Neskutečný, musel jsem to přetáčet nebo bych zdechnul. Chvílema byla zajímavá minutka aby přišla patnáctiminutová nic neříkající, nic nevysvětlující scéna k ničemu. 10% za Stathama, kterej bohužel nemá takovou pozici aby si vybíral a nemusel lézt do takovejch s..č.k. ()

Mirah81

Tak trochu schizofrenní film.A dvojitý pocity jsem z něho měl i já. Chvílemi mě bavil,chvílemi zase ne,ale celkově zatím nejslabší Ritchieho film co jsem dosud viděl.A taky další film u kterého by bylo určitě možné vymyslet více odpovídající název.Jo a Statham a vlasy-to mi nějak k sobě nejde. ()

Macik

ZÁKAZ HODNOCENÍ TOHOTO SNÍMKU PO PRVNÍM ZHLÉDNUTÍ... co zatím však můžu říct je, že memento je proti tomu dětská skládačka.. ()

dezert

Otřesná zhovadilost. Nevěřím, že tohle natočil Guy Ritchie. Tenhle film se skoro nedá přežít do konce. Všechno špatně. Už nikdy nechcu. ()

petrfox

Občas člověk šlápne do něčeho hnědého, ne vábně vonícího a stává se to i režisérům, v tomto případě Guy Ritchieovi... RocknRollou si reputaci napravil a Sherlock Holmes vypadá také hodně nadějně... Ritchie má dalšího oblíbence v podobě Marka Stronga, který je takovým osamoceným plus Revolveru, takže jedna hvězda patřící jemu... ()

Renfield

Takový mozkový masakr Revolverem, jenom trochu jinak, než jsme u Guye Ritchieho zvyklí. Především klasicky parádní kamera a několik scén prozradí, že je to jeho film. Za to ze scénáře mám pocit, že měl Luc Besson až příliš velké slovo, nezdravě velké slovo. Nebo takhle, kdyby byl v hlavní roli takový Jack Nicholson, je to pravděpodobně všechno o něčem jiném, i tady je totiž problém. Ač mám v režii Ritchieho Stathama rád, dát mu náročnější roli není úplně ten nejlepší nápad. Což o to, Greena ještě docela uhrál, on ten jeden výraz vlastně stačil, ale možná ještě důležitější myšlenkové promluvy, jsou prostě chabé, nezáživné, nudné. Navíc v tom není sám, Ray Liotta měl pro změnu výrazy dva, jeho roli jsem mu vůbec nevěřil, i když odpudivý byl dost, to zase ano. Naštěstí je tu Sorter v podání Marka Stronga, jednoznačně nejzajímavější postava, která má navíc svých několik momentů, tím nejsilnějším je scéna likvidace mafiánů! Což je zase klasický Ritchie, rychlá, perfektně sestříhaná... Sorter a jeho čistá práce! Revolver je sice zajímavý experiment, ale v mnoha ohledech dost nedotažený. Zase, na Guye Ritchieho nečekaně nedotažený. 50% ()

muoaner

Do půlky filmu se tu slušně rozjíždí, ale potom co Guy začne předvádět to už s předchozí stylizací nemá nic společného. Nechápu kreslenou vložku, překombinovanost a přeplácané a opakované citáty. Ani závěrečná pointa neodvrátila od půlky se rozpadající se film, který se vymkl režisérovi z rukou. ()

chalp

Temnejšia stránka Guya Ritchieho vyplávala na povrch a na mňa poriadne zaposobila.Nenechajte sa zmiasť tunajším hodnotením, rozporuplnosť hodnotení sa delí na dve skupiny, kto čakal klasickú videoklipovku typu podfu(c)k bude sklamaný, ale kto nečaká nič a neškatuľkuje režisérov bude príjemne prekvapený. ()

Wancohoff

(11.6.2009, DVD 5.1 CZ dub) bud vacsina ludi co tento film hodnotila ho dobre nepochopila,alebo som ho nepochopil ja!... nie tak dokonale prepracovane postavi ako ritchie zvykne.super postava židiče.dobre hudobne podfarbenie, par genialnych scen,(napr. dom-dievcatko), super kamera,menej prekombinovane ako ine guyove filmy,v com vidim niekedy plus, a uz klasicke vyvrcholenie scen ktore strieda CUT z flashbacku..a ako darcek ktomu psychologicka vložka. pre mna vobec nie najslabsi Guy. u mna 75% ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Ďalší job pre Kuriéra

Ďalší job pre Kuriéra

10.09.2005

Jason Statham, na ktorého charizme a coolovosti z veľkej časti stojí akčná pecka Kuriér (a ktoré sú zároveň jediným dôvodom, prečo si pozrieť pokračovanie), si v akčnom thrilleri CRANK zahrá… (více)