poster

Magnum Force

 • USA

  Magnum Force

 • slovenský

  Magnum Force

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1973, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  ****

  Dirty Harry - Magnum Force je dôstojným nástupcom geniálneho prvého dielu. Drsná old-school krimi, ktorá sa nesere a to platí aj o hlavnej postave, ktorá je asi nejvydarenejšou kreatúrou Clinta Eastwooda. Hoci tá hlavná pointa je trošku pritiahnutá za vlasy, dočkáme sa všetkých atribútov ktoré by nemali v dobrej a kvalitnej kriminálke chýbať. Stará dobrá klasika, ktorá aj po rokoch nestráca na kvalite.(29.4.2007)

 • Cervenak
  ****

  Najlepší Dirty Harry. Perfektne vyvážená zmes kriminálky, brutálnej akcie a hlášok. A veľmi zaujímavá dilema pre Callahana, ktorý sa musí rozhodnúť, či sa pridá k samozvaným likvidátorom mafiánov, alebo zostane tvrdo na strane zákona a predpisov, ktorými niekedy sám tak veľmi opovrhuje.(23.3.2007)

 • choze
  ***

  "NĚKDY VE TMĚ POTKÁŠ LEPŠÍ LIDI." Jede se podle stejné šablony jako minule, tj. udeří nový vrah, Harry (s novým parťákem) se k tomu přimotá + se průběžně přimotá k nějaké té nesouvisející akci (letadlo) a na konci to se záporáky skoncuje po svém. Na Clintovo charizma je spolehnutí, o akci ani hlášky není nouze, po Harrym tentokrát jede každá baba v dosahu a a jelikož je pod scénářem podepsaný zbraňový fetišista Milius, tak se nejen hodně střílí, ale o střelných zbraních se i hodně mluví a točí se kolem nich řada scén (navštíme střelnici, balistiku i střeleckou soutěž), nemluvě o tom, že si našly cestu už do samotného úderného názvu filmu. Úvodní záběr s namířením pistole do kamery za zrecyklované hlášky "Do you feel lucky, punk?" později vykradla COBRA se Slyem.(21.10.2012)

 • Bauer
  *****

  O 100% lepší než Dirty Harry.(4.3.2005)

 • EdaS
  ***

  A man's got to know his limitations. Magnum Force popírá veškerou kontroverznost Dirty Harryho, což je sice pochopitelné (Eastwood chce dokázat kritikům, že Harry není žádný fašoun), na druhou stranu ale vlastně dost škoda. Navíc chybí Siegel.(19.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace