poster

Magnum Force

 • USA

  Magnum Force

 • slovenský

  Magnum Force

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1973, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ****

  Volné pokračování snímku Dirty Harry - a opět zde svým tvrdošíjným chováním všem dává na prdel Clint Eastwood způsobem sobě vlastním. :) "A man's got to know his limitations."(2.10.2011)

 • Superpero
  *****

  Mě osobně tenhle "Harry" přišel lepší než první díl sice tam nebyl tak psychopatickej zabiják (to ale už nebude nikde) ale mělo to tak nějak větší spád a ty tríčky na motorkách alá Clint skáče po střeše jsem fakt nečekal. Taky mě udivil Harryho sex appeal když se s nim každá chce vyspat když on se na ní jen podívá (to nedokáže snad ani James Bond) :-)(4.1.2005)

 • JohnnyD
  ****

  Na Magnum Force sa mi páči niekoľkov vecí - je to hlavne politická nekorektnosť - tj. pekná dávka nahotiniek a násilia.Aj záverečná pointa mala svoje čaro, avšak najlepší je aj tak Veľký Clint. Človek, ktorý posunul hranicu slov "drsný" a "cool". A práve na ňom stojí celý film, bez neho by sa ťažko vyhrabal nad 60%. Scény kde je Ich Drsnosť sú skvelé (hlavne ku konci - záverečné slová atp.), ale hneď čo zmizne z obrazovky začína sa obyčajná detektívky, ktorá mohla byť spracovaná aj na 60 minút. K tomu si pripočítajme atmosféru sedemdesiatych rokov a akési začiatky disca... ale nahotinky a Clint to vytiahnú na 80%.(7.5.2006)

 • Gimp
  ***

  Clint trousí suché hlášky jako oslík bobky a tváří se drsně, spousty mrtvých a automobilová honička v ulicích San Francisca (hop, bum, hop, bum..). Co chtít víc? No snad jen větší prostor pro záporáky, kteří jsou prostě redukováni na "ty špatné" a jejich úchylné motivace nejsou moc do podrobností rozebrány. Spíš jen natolik, aby je mohl Clint umlátit nebo ustřílet k smrti.(20.6.2006)

 • genetique
  ***

  Tento veľmi dobrý príbeh, doplatil na slabý scenár a prihlúplosť tvorcov. Napríklad trapne postoje pri strieľaní mi prídu úplne smiešne. Nebyť poslednej polhodinky, bolo by to ešte slabšie. Clint Eastwood je ale ako vždy perfektne hustý a tieto role sú preňho ako ušité. 65%.(18.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace