st.lupen

Skutečnost jak opravdovým způsobem Adrien Brody ztvárňuje svou postavu je až málem neuvěřitelná. Film sám o sobě začíná dost drsně (první půlka) a postupně napětí spíš uvolňuje, což je možná trochu netradiční (nebo se to zdá jenom mě?) Celkově působí velmi příjemně, dle mého názoru hlavně díky obrovskému hereckému nadhledu Adriena Brodyho. ()

smilicek

Tento film je opravdu zajímavý. Byla jsem zvědavá, jak bude pokračovat prolínání přítomnosti s budoucností. Napjatě jsem pozorovala, jak bude děj pokračovat. Příběh měl jiskru a režisér tento film hodně moc obohatil tím, že do hlavní role vybral Adriena Brodyho, protože jeho herecké výkony jsou opravdu excelentní. Nevím, co k tomuto filmu ještě dodat, dávám mu hodnocení: ***** ()

LůCZa

Skvělý napínavý film, který možná při prvním shlédnutí nejednomu zamotá hlavu, ale myšlenka je to geniální. Vzhledem k mé budoucí profesi, mě vždycky trochu mrzí negativní zobrazování psychiatrů a psychiatrických léčeben, pak k nim mají mít lidé důvěru. No ale co už. Klidně bych vynechala úvodní část z války, která mi v tom jaksi neseděla, příběh by dával smysl klidně i bez ní. A trochu mě zmátla i závěrečné věta, tu bych taky oželela. Ale co už:) Každopádně stojí za zhlédnutí pokud máte rádi když vám u filmu běhá mráz po zádech a hlavnímu hrdinovi držíte do konce napjatě palce. ()

Mezerník

Nenechte se odradit syrovým válečně-vězeňským úvodem. Moc zajímavý film, který stojí za to zhlédnout. Váhal jsem mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, ale přece jenom je to o stupínek níž než třeba Butterfly Effect, Věčný svit neposkvrněné mysli nebo Dvanáct opic - chybí něco z té jejich atmosféry i alespoň jakési logiky... 80 % ()

stuj

Celkem dobrý film. Čekal jsem sice víc thriller o halucinačních stavech, kdy divák neví, co je skutečné a musí tedy zapojit mozkové závity, aby věděl, o co jde, ale nakonec to bylo vlastně "jen" o cestování v čase. Postavy se chovají občas trochu nelogicky, ale kdyby se chovali "rozumově", tak by se o tom nedal natočit film. A jak to v mnoha filmech o cestování v čase bývá, i zde je bohužel přítomen onen paradox nekonečného kruhu... ()

Lucpro

Skvělé sci-fi. Adrien Brody je bezpochyby skvělý herec s obrovským charisma. Souhlasím s uživatelem "golfista", že je ve filmu několik děr, ale na druhou stranu to na kvalitě snímku neubírá a možná je to i záměr scénáristy. ()

IAMAD

Prostě nádherný pohodový film o životě, jak by měl asi vypadat. A o tom, jak je dobré přemýšlet o důsledcích svého chování... ()

kriplozoik

55 %. Trochu triviální skládání mozaiky příběhu, lehce pod kvalitativní úrovní áčkových filmů. Víc než napětí a děs se postupně začne vkrádat nuda. ()

damned

Přemýšlel jsem, jestli to má na 4* a nakonec jsem si řekl, že ano. Je pravda, že logických děr v příběhu je několik a že scénář z jiných o cestování časem nijak nevystupuje do popředí. Co film zvedá hodně nad průměr jsou herecké výkony. Brody skvělý, Craigův pomatenec snad ještě lepší a Keira taky podává slušný výkon. Další plus je dobře vystavěná atmosféra, která mi něčím připomíná japonské horory, ale nevím přesně čím... možná to dělají odstíny barev. V mém osobním minisouboji s Osudovým Dotykem vyhrává s přehledem Svěrací Kazajka. ()

Puchyr

Zajímavá myšlenka, zpočýtku jsem se filmu trochu bál, že mně třeba bude nudit. Zdejší hodnocení mně donutilo to vyzkoušet a stálo to za to. Zajímavě zpracovaný sci-fi thriller o cestování časem do budocnosti. Teda nechtěl bych vidět vlastní smrt. Film byl docela napínavý, celou dobu jsem čekal jak to dopadne. Konec mně rozhodně nezklamal a to ani film jako celek. Nejsem scifista, ale občas si nějaké skvělé sci-fi dopřeju a tohle za to stálo. Skvělý Adrien, Kris i Keira. Zajímavý děj a herecké obsazení. 75% ()

J.M.Kubik

Pět hvězd nikoliv za kvalitu filmu, a už vůbec ne za originalitu (něco mezi přeletem a butterfly effectem), ale hlavně a především za celkový dojem z filmu. Jeden z těch, co ve vás zůstane. Škoda že Daniel Draig (kterého jinak moc nemusím) nedostal víc prostoru, protože šílený byl až k sežrání. A Keira Knightley? Jak už spousta přede mnou napsala... ona HRÁLA! ()

raiha

Celkově ve mě film nezanechal nějaký extra super oslňující a bůhvíjak úžasný dojem. Asi jsem od toho dle hodnocení čekala víc. Ovšem jedno velké překvápko bylo - Keira. Nikdy na mě nepůsobila jako extra super herečka, ale konečně předvedla nějaký výkon:-) Adrien Brody film svým hereckým uměním dost zachraňuje. Tematika cestování časem mě dost zajímá a láka, ale tohle bylo na můj vkus přílíš triviální, místy trochu, jak to říci - hluché? Možná bych to mohla nazvat i způsobem - diváku, domysli si, co chceš. Léčebna sice měla působit nejspíš drasticky, ale mě ty americké drasťárny připadají často příliš "učesané a upravené" chybí mi tu jakási surovost reality. Určitě nechci film nějak snižovat, za vidění stojí, minimálně je chvílemi i dost napínavý a zajímavý, ale bohužel se dle mého názoru řadí mezi průměr, který si znovu nejspíš pustí málokdo. ()

pepito25

Moje vedomie sa v budúcnosti dozvie, že o niekoľko dní v prítomnosti zomriem. Moje vedomie sa do budúcnosti znova a znova vracia a nakoniec na základe toho, čo sa mu v budúcnosti prihodí, vykonám v prítomnosti rozhodnutie, následkom ktorého zomieram. Toto je niečo s atraktívnym puncom vyvolávajúcim skutočne precítenú spolupatričnosť (Brody sa ani nemusí extra snažiť a človek keby mohol, tak by to zaňho zatiahol - tým chcem povedať, že svoju rolu hrá podmanivo), no v konečnom dôsledku pociťujem sklamanie, pretože začarovaný kruh pri skákaní z prítomnosti do budúcnosti a naspäť tu už bol veľakrát a skoro vždy so základným nedostatkom - že je to sprostosť. Filmár, keď sa už na toto dá, musí priniesť niečo výnimočne chutné, aby odzbrojil diváka, ktorý trochu zapremýšla... - už len tou vôňou prichádzajúceho zážitku. A ešte niečo: Pán Craig, klobúk dolu za tie skeče. ()

Pollita

Ohromena tímhle filmem jsem nebyla schopná 3 týdny napsat komentář. Na nic víc než "woow" nebo "ty kráso" bych se asi nezmohla. Naprosto dokonalý snímek, kde (a to je asi jediný film) princeznička z pirátu ukázala, že má herecký talent! Za Keiru hodnocení 10/10! a Adrien Brody? Kdo ho má spojeného jen s King kongem, nebo Pianistou je vedle jak ta jedle! V kazajce je vidět, že zahraje všechno a nejen že to umí zahrát...připadalo mi, jako by tou postavou vážně žil! Na závěr nutno říci, že film za shlédnutí stojí, nebo je to spíš povinnost ho vidět!:) ()