poster

Slovácko sa nesúdí (TV seriál)

 • slovenský

  Slovácko sa nesúdi

Komedie

Československo, 1974, 12x31 min

Režie:

Petr Tuček

Hrají:

Jozef Kroner, Oldřich Velen, Stanislav Hájek, Ilja Prachař, Oldřich Vykypěl, Jiří Lábus, Vlasta Peterková, Pavla Severinová, Josef Somr, Zdeněk Kryzánek, Jiří Tomek, Stanislav Tříska, Václav Kyzlink, Slávka Budínová, Karel Augusta, Svatopluk Skopal, Oldřich Navrátil, Vladimír Švabík, Vlastimil Brodský, Terézia Hurbanová-Kronerová, Arna Mohelská, Jaroslav Dufek, Miriam Vránová, Nataša Baženovová, Alois Liškutín, Stanislav Zindulka, Rudolf Šimara, Jaroslav Tuček, Zdeněk Ševčík, Hana Zaoralová, Michaela Čuperová, Michal Dočolomanský, Jana Švandová, Miroslav Středa, Adam Matejka, Zdeněk Maryška, Josef Karlík, Jiří Přichystal, Karel Hlušička, Bronislav Poloczek, Milena Steinmasslová, Soňa Valentová, Ladislav Mareček, Karel Kabíček, Ladislav Šamlot, Jana Hliňáková, Miroslav Mikulička, Karel Polášek, Michal Nevěčný, Milan Holubář, Eva Matalová, Helena Kružíková, Jaromír Roštínský, Světla Amortová, Zora Jandová, Jan Skopeček, Svatopluk Matyáš, Jan Kuželka, Daniel Dítě, Natalie Švabíková, Marie Beránková, Jana Gazdíková, Jindřich Světnica, Jan Pohan, Helena Trýbová, Vítězslav Jandák, Jiří Kodet, Aleš Jarý, Jaroslav Sypal, Oto Filip, Jaroslav Kyncl, Luboš Vraspír, Antonín Kala, Jan Vlasák, Jaroslav Kaňkovský, Karel Adam, Radek Balaš, Ota Filip
(další profese)
 • Aky
  ****

  Je to asi značně závislé na osobním založení a vkusu, jestli tenhle seriálek člověk přijme nebo ne. Mám k Moravskému Slovácku blízko, jeho nářečí mi do uší padá docela příjemně.(27.5.2011)

 • Renton
  ****

  Scénář: Zdenek Galuška, Petr Tuček, Jaroslav Dietl .. Kultovní slovácká záležitost, která zaručeně pobaví. Výtečně obsazená hlavní dvojice je bezesporu zárukou kvality. Navíc se v epizodních rolích vystřídá slušná plejáda československých herců, byť ne přímo zapadajících. A příběhy .. velice povedené. Mám k venkovu blízko, tady je to sice v jiné době než znám, ale své přetrvávající kouzlo to má. Díky střídmé stopáži se jedná o seriál, který si kdykoliv dám s chutí znovu. 70%(31.3.2006)

 • morena.jea
  *****

  budzme úprimní, nám záhorákom sa to moc dobre počúvá. aj sa na to dobre dzívá(3.10.2011)

 • Oktavianus
  ***

  Není to špatné, i když leckdy jsem tomu humoru moc nerozuměl...ostatně, tak jako některému mudrování strýca Pagáče :) ale jinak příjemné, ač místy toporně vachrlaté.(19.7.2012)

 • Asgy
  ****

  Tož to jo. Knížky jsou na pohodu a tohle televizní zpracování taky.(5.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace