Po potopení Titanicu byla postavena druhá loď jménem Britanic. Na její palubě se jednoho dne ocitá i Vera Campbellová, která přežila zkázu Titanicu a teď pracuje ve službách britské výzvědné služby. Na této plavbě má velmi důležitou roli - pod falešným jménem musí najít německého agenta, který je na palubě lodi a může ohrozit plavbu a tím i důležitou vojenskou misi Britanicu. Vera se seznámí se sympatickým cestujícím, se kterým prožije milostný románek. Po nečekaném zvratu se milenci ocitnou uprostřed smrtelně nebezpečné hry. Vera nakonec opravdu odhalí skutečného nepřátelského agenta, ale tragédie Britanicu jen začíná - v podpalubí je totiž ukryta bomba, která čeká na svůj čas... (oficiální text distributora)

Martin741 odpad!

Po pozreti tohoto filmu navrhujem, aby vznikol novy filmovy zaner : ultralacna kravovina s prvkami mentalnej retardacie. A film Britannic by bol hned krasne zaradeny : 0 % ()

Nach odpad!

Pořád lepší, než výrobky od Asylum. Ale i tak se tento film topí v brakovém, odpadovém hodnocení. Samotné potopení se ale jinak snaží (a úspěšně) vypadat reálně tomu, jak loď skutečně zajela pod hladinu. 10% ()

Charms

Slátanina k pohledání - mimořádně tupá a bezvýrazná "agentka", špiónský zloduch a veeeliká láska. Jedna hvězdička za těch pár okamžiků, kdy jsem se nenudila (torpédo!). ()

vesper001 odpad!

Tohle není fér. Člověk v krvelačné náladě vyloví z hlubin filmotéky mizerný film za účelem spravit si ji pohledem na potápějící se loď a tonoucí komparzisty, a těší se, jak potom bude dělat chytrého na intelektuálním filmovém fóru - a ono nic. Námořnické příběhy miluju, a od Britannicu jsem si slibovala parafrázi Titanicu, ovšem bez slizkého Jacka a otravné Rose, mnohem víc ječení, krve a třeba i nějakou tu lidožravou velrybu. Moc jsem se těšila na topení, ale když po 70 minutách neměla ta bárka ani škrábnutí, začala jsem být naštvaná. (Eh... sorry za spoiler, ale záleží na tom v tomhle případě?) Proč do téhle břečky šel John Rhys-Davies a Jacqueline Bisset, nevím... no i herec nějak rodinu živit musí. ()

lennyd

Po potopení nepotopitelného Titanicu vybudovali v Británii novou loď, ještě větší, ještě masivnější, a ještě nepotopitelnější - Britannic. Jeho první misí je dovoz zdravotnického materiálu do válečné zóny v Egyptě. Ale jen kapitán ví, že je na palubě i nemalá zásoba zbraní. Kromě kapitána o tom samozřejmě ví i německá tajná služba, která na loď dostala svého špióna - aby loď zastavil, nebo v nejhorším případě zničil. Tomu má zabránit britská agentka Vera Campbellová, jedna z přeživších z Titanicu... Už když jsem si film pouštěl, nedělal jsem si nějaké velké iluze o filmovém zážitku, který mi přinese. Tím jsem byl připravený takřka na všechno, a tak nejsem ani tak moc naštvanej, že jsem s tím ztratil čas. Kapku jsem čekal, že se film bude alespoň v nějakých mezích držet historie, ale bych byl hodně naivní. Herecké výkony tragické (čekal jsem něco alespoň od Johna Rhys-Daviese, ale ani zde jsem se nedočkal), vizuální efekty ještě horší (korunu tomu dá posledních 5 minut s potopením lodi) a víc snad ani není třeba zmiňovat... ()

MiGi87

Po filmařské stránce je na tom špatně úplně všechno - polovina záběrů je zcela okatě nakreslená v počítači a ta druhá je natočená před zeleným plátnem. Tohle muselo být hodně nízkorozpočtové. O tom, jak všichni herci brutálně přehrávají, jako kdyby to byl jejich první film, snad ani netřeba mluvit. Díval jsem se na to jen ze zájmu o příběh, který je ale podle všeho taky téměř celý smyšlený, protože nikdo vlastně neví, co se Britannicu přihodilo. Takže 2* za scénáristu s představivostí a za to, že si někdo dal vůbec práci o Britannicu něco natočit, jinak ale ubohost. ()

jatamansi

Černobílá úvodní dokumentární sekvence s hudbou Alana Parkera víc než výmluvná. Bude Britannic bezpečnější Titaniku a tudíž nepotopitelný? Bisset je stále krásná žena. Ale tahle role nebyla moc věrohodná. Je dobré umět recitovat Byrona v každé situaci. Kapitán starý dobrý Rodriquez ze Šóguna, taky už asi bere cokoli. Všechno je to takové průhledné, agentka amatérka je směšná hlavně s pistolkou, drží ji fakt děsně. Ponorka příliš počítačová, nu co, proč ztrácet slova na něco takového. * je za hudbu a tu úvodní sekvenci. Sladkobolný konec už byl nesnesitelný. Takový rádobytitanic střižený Poseidonem. ()

Skalda

Už přebal by vám mohl napovědět, že to není dobrý nápad - pokud se ale necháte zlákat obrázkem, kterej vypadá "jako Titanic" přetočte si film aspon na posledních 15 minut ... ušetříte spoustu času. A čas - to - víte co? Nekoukejte se na to a myslete si, že je to jakž takž film... jo? ()

spiritus

Hrůza.....totálně mě ale dostal konec, jak hrdina statečně vjel do lodního šroubu. To se jen tak nevidí. Proto ta jedna hvězda :-) ()

Garch

Škoda spojení "poirotovské" výpravy s příliš "digitálně" působícími trikovými záběry větších celků (lodě...) ()

aLPaC

Ze začátku to má "pouze" nezajímavý příběh a strašné herce. Na konci se k tomu přidávají i příšerné speciální efekty a trapná romantická linie. ()

E lan

Televizní zpracování nízké kvality, podprůměrné herecké výkony, strašný příběh... nemá smysl doplňovat další negativa tohoto filmu. Je to ztracený čas, ještěže rekordér umí jet 2x rychlostí spolu s docela srozumitelným zvukem, někdy se to hodí...:-) ()

RetroMan

Příjemný napínavý film, i když s dopředu tušeným dějem. Zklamala mě spíše zde napsaná hodnocení. Viděl jsem různý kraviny, ale čas u tohohle filmu mi příjemně utekl. ()