Rychle a zběsile

• USA The Fast and the Furious (více)

Brian je jako tajný policista nasazen na pozorování party vedené charizmatickým Dominikem, který je doslova blázen do nelegálních závodů, pořádaných většinou v noci na periférii Los Angeles. Závody ale nejsou jediným zdrojem financí. A to je hlavní důvod, proč chce Brian získat jeho důvěru. V poslední době se totiž množí záhadná přepadení kamionů a policie i FBI chtějí znát pachatele dřív, než řidiči vezmou zákon do svých rukou. Hlavním podezřelým je právě Dominik. Brianovi trvalo pěkně dlouho, než se mu podařilo alespoň trochu se k němu přiblížit. Postupem času mu Dominik začíná důvěřovat a zaměstná ho i přes odpor ostatních členů party ve své dílně. Brianův realistický úsudek začíná zamlžovat rostoucí přátelství k Dominikovi a láska k jeho sestře Mie. Protože Brian ví, že se chystá zátah policie, prozradí Mie, že je policajt. Spolu se snaží Dominika přesvědčit, aby akci vzdal... (TV Nova)

Lord Fuck

jelikož jsem velkej blázen do aut a krásných žen tak byl tenhle film přesně podle mýho gusta. I když já bych tam přidal víc supersportů (hlavně Ferrari) !! ()

lokol

uf nadupane kary nadupany diesel a rozdupane pokracovania:)) no ale toto sa mi pacilo ma to smrnc a pozrem si to vzdy ked sa da ()

LordMysti

Těžko by se nechala v tomo snímku hledat hluboká myšlenka... Ale jako totální letní odreagování se spoustou krásnejch holek i aut to bylo super. Dobrejch akčních filmů s automobilovou tématikou není nikdy dost! ()

BačaXXX

Adam: Za Jordanu Pavel: Tady musím napsat něco jiného, to je tak, když mají jeden účet dva lidi. sice máme podobný vkus ale někdy se dost liší. Tenhle film se mi fakt líbil a dal bych mu čtyři*. Vin Diesel se nám tu představil v perfektní roli, byť je film čistě popcornová záležitost. Mám rád auta a rychlou jízdu a pokaždé si film s chutí pustím. ()

Bart16

Skvělá akční podívaná.Tomuto filmu nemám moc,co vyčítat.Snad jen průhledný scénář a lehce otevřený konec.Na druhou stranu jsem se skvěle bavil. ()

BLADER

Rob Cohen natočil skvelý film so skvelými hercami, ktorí sa vozia v skvelých autách a všetko je to skutočne skvelo natočené za pomoci skvelého scenára :D. Teraz vážne - Rýchlo a Zbesilo je jednoducho výborný film, režisér zvládol všetko, od detektívnej zápletky po vzťahy až po akčné scény, ktorými síce šetrí, ale keď nejaká príde, stojí to za to. Nemôžem inak, ako odporučiť. Je to zaručená zábava pre všetkých fanúšikov akčných filmov. ()

Theker odpad!

Zrejme modla všetkých česko-slovenských tunning fans, ktorý zo svojimi dodrbanými autami nepatria do bežnej prevádzky a ako bolo pár krát vidieť v správach nepatria ani na súkromné preteky. Navyše Vinco Dízel sexsymbol začiatku milénia ma tiež nejako nenadchol. ()

Martin9

Nadprůměrný akční film se super kárama, který asi nejvíc připomene závody na PC (Need for Speed). Asi kdybych nebyl fanoušek rychlých a nablýskaných aut, dal bych nižsí hodnocení. 75% ()

Dartdevil

Nejlepší díl série (i po shlédnutí 4. dílu), a pochybuju, že tomu bude někdy jinak. Pro mě vysloveně relaxační záležitost spojená s vypnutím mozku, jehož funkce je nahrazena spoustou holek a aut. Jen malinko nechápu, co za hroznou vědu dělají z rychlosti 140 mph (zhruba 220 kmh). Jasně, ve městě je to docela hukot, ale že by to měla být hranice toho auta, při které se už žárem prakticky roztéká? ()

Acrobat

Lacný príbeh, s tuctovo tváriacimi sa kvazihercami, ktorí v tom klišé nepresvedčia, že autám rozumejú. Vin diesel ma nepresvedčil, aby som ho ako policajt pustil. Ani zdaleka. Walker a tie jeho hodnoty su v reale nepochopitelne. Pre milovnikov tuningu je to dobra inspiracia, avsak pre ostatnych ide o lacne ani zdaleka nie nervydrasajuce automobilove nahanacky s autami s 50 prevodovými stupňami. Zlý film nafúknutý na anabolikách. ()

Colour

V celku pozerateľný film, ktorý má i zápletku (oproti ostatným dielom série). Celý film je zaujímavým korčuľovaním medzi závodníkmi, nočnými zábavami a vyšetrovaním. Chýba akékoľvek hlbšie spracovanie, vzťah Briana a Mie je klišé, ale inak sa na film dá pozerať. 60% ()

Nekroskop

Ač nemám k autům Bůhví jaký vztah (jsou to jen stroje pro přepravu z bodu A do bodu B), na tenhle film se rád kouknu a nedělá mi problém ho dodívat do konce. Děj zas tak moc špatný není, napětí to má, pár pěkných bab taky. Pro mě lepší průměr. ()

vincchuppo

Snímek, který někdo bere a jiný ne. Vin Diesel, je svůj (jeho zvláštní charisma mi k tomuto tématu nezvykle dobře sedí), Paul Walker je fešák, jako vždy, a sexy holky jsou sexy. Auta jsou naleštěná, vytuněná, jezdí svižně. Děj je mělký, je o ilegálních akcích, závodech, policejní kariéře a přátelství. Pro každého, kdo to nezná na vlastní kůži je to na první pohled zaručeně klišé či kýč. Mám pár známých, co se pohybují v kruzích závodníků i nadšenců do motorů a úprav aut. Musím říct, že realita je ta: Kdo má rád rychlá kola, ten si tento film jistě brzy oblíbí. ()

Nyan

V době, kdy jsem tenhle filmek viděl, tak jsem ujížděl na Need for Speed: Underground, kde jsem měl možnost hrát za řidiče nočních nelegálních závodů, takže jsem se rád podíval na autíčka i ve filmu. Byl to první takový film, co jsem viděl a celkem se mi líbil, na nabušené káry a ženské byl pěkný pohled, což vyvažovalo prostinký scénář. ()

Petulka88

Žádná bomba to sice není, ale pokud vypnete mozek, budete se docela dobře bavit. Tenhle film má totiž jednu přidanou hodnotu: drsného sympaťáka Vina Diesela. ()

sarfian

Vždy som sa vyhýbal tomuto filmu, lebo predstava že vo filme ide o nelegálne pouličné preteky nadupaných kár, no a natočiť o tom film? No ale som prekvapený vôbec to nebolo zlé a čo hlavne? Malo to aj príbeh a celkom slušný. Taaakže...nakoniec som sa od filmu nemohol odlepiť a už sa teším na další diel. VIDENÉ 1x ()

Dwayne Johnson hvězdou dalšího Rychle a zběsile

Dwayne Johnson hvězdou dalšího Rychle a zběsile

01.06.2023

Svět Rychle a zběsile nedávno rozšířil již desátý film (nepočítaje spin-off Hobbs a Shaw), na jehož konci se diváci dočkali poněkud nečekaného překvapení. Pakliže jste ještě desítku v kině neviděli a… (více)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Justin Lin opouští desáté Rychle a zběsile

Justin Lin opouští desáté Rychle a zběsile

27.04.2022

Týden od spuštění první klapky na připravovaném desátém snímku ze série Rychle a zběsile přichází poměrně šokující zpráva. Režisér Justin Lin (Star Trek: Do neznáma, Rychle a zběsile 9) končí a na… (více)

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

01.07.2021

Herec Dwayne Johnson je dnes možná považován za akční superstar, čas od času se ale nebojí i trochu odvázat a natočit jednoduchou dětskou komedii typu Víla Zuběnka. A jeho nejnovější snímek od… (více)