josieaddms

F.U.J.! Nevím ani co k tomu mám napsat. Ostuda že holka jako já, sleduje filmy jako Šňup. Naprosto šílené, nechutné, umělé, afektované, sprosté, a falešné. Žel ale, herci byli výborní, až mě to překvapilo. Jinak teda pomoc. Ne že by mě to pobouřilo, ale říkám si na co? Drogy jsou prostě drogy. Tohle je jen póza, někdo chtěl natočit něco nechutnýho. Nic víc. ()

bono22vox

Shrnu to rychle. Film o tom jak se žije Američanům na speedu očima švédského režiséra co točil videoklipy Madonně. Hustá jízda, která je jinak ale celkem o ničem... ()

crjules

Dve hvezdy s odrenyma usima a to jedine za par svetlych bodu- Rourke, Roberts a byvala krasna zpevacka z Blondie - Debie Harry. ()

jos_sep

Tohle je prostě úlet. Nechutný, absurdní, zelený pes, mother north v tv, Deborah Harry...A nad vším vyčnívá Mickey Rourke :) ()

Homerking odpad!

Podle mě ohromná kravina kde se jen fetuje, nic hlubšího v tom nevidím. Jediná komediální věc na tomto počinu je že se vůbec dostal na DVD ()

DadysGirl

Spousta spousta sjetejch herců, který si chtěli střihnout nějakou drsnější hovadinku... Vizuálně agresivní... Místy vtipné, místy mimo... holt neberu ten samej matroš... :) Kvalit trainspottingu nebo Human traffic to nedosahuje, ale zkouknout se to dá bez křeče... Herci parádní - na Mickeym Rourkovi začíná slušně ujíždět... A kdo by to byl čekal, že v týhle hovadině se ukrývá jeden z nejromantičtějších a nejhezčích polibků... Brittany - RIP! Je Tě velká škoda! ()

himor

Bizardný film, kde sa fetuje o stošesť, kde každý má v hlave riadny bordel a myslím že aj samotní tvorcovia. Nechápem to celkom, iba ako akúsi ukážku, ako to funguje v sfetovanej hlave. 35% ()

pushover

Zřejmě jsem to už v minulosti viděl, ale rozhodně si nepamatuju to skvělý obsazení. Takovou plejádu herců, muzikantů a pornoherců aby pohledal. Postupně se z toho vytrácí ta počáteční vyspeedlost a nastoupí i silnější scény. V každým případě nejlepší protidrogová prevence od bývalýho bubeníka Bathory. ()

Sir Ludvig

Keby všetko bolo tak dobre odvedené, ako Mickey Rourke zahral "kuchára", tak by to bola jasná 5*! Takto iba priemer, čoskoro zabudnutý, no možno niekedy bude znovu objavený. Avšak rozhodne odporúčam. Je tu zmeť zaujímavých charakterov ako vo "Once upon a time in Mexico" a tento film nedopadol až tak biedne. Najviac mi vadila prehnaná klipovosť a animácie, ktoré mali byť povôdne akousi perličkou. Nevyšlo to. Skoda toho a hlavne Mickeyho Rourka. ()

Hank

Celebrate the pussy....Miky Rourka vám to uvaří a ví jak na to!! Klipovite pojata smazko jizda, která má své momenty, svá hluchá místa a i přes velké množství speedu, po čase trochu nudí a v podstatě se vleče... ()

Maxmilian

Trošku chaotické, trošku hektické, trošku nanic, trošku super. Asi nějak takto vypadají učinky, pod kterými jsou jsou hlavní představitelé od začátku do konce. Směs úplně odlišných lidí, kteří maji jednu společnou vášeň, kterrá je spojuje dohromady. No a zároveň proplétá jejich životy a osudy. Občas tam bylo něco nechutného, ale to k tomu patří. Pro mě hodně reální pohled na závislé. Pochvalu si zaslouží hlavné herci, kteří se chovali opravdu jako sjetí (možná jo, kdo ví). ()

Jaromír

"Don't ask, what may do pussy for you. Ask what you may do for the pussy!" :) Film ukazuje, zábavnou formou, propletenec feťáků, distributora a výrobce. Jejich každodenní problémy atd. :) Takových několik dnů ze života běžných konzumentů drog. Svým stylem vyprávění připomíná Pulp Fiction. ()

zomb0

dal by som 5 neh to ma lepsi pribeh o dacom... paci sami ako to je natocene (rychly strih) atd- herci, ale chyba mi tam nieco... ()

Johniii

Poněkud zvláštní feťácký filmek. Špatný Schwartzman, standardní Leguizamo, nic moc příběh, ale stále o tom nelze říci, že je to vyloženě zlé. ()