Flopik

Tak dopozerané a celkom som sa bavil. Už to nieje také dobré ako 1 či 2 ale stále sa to dá.Aj keď uznávam je to dosť slabé oproti 1 a 2. Dávam také stredné 3*. ()

Johny303

Mezi kritiky nebude Troška nikdy oblíbený, ale mezi diváky ano a to je to důležité. Jednoduchý, ale účinný humor... ()

Antaeus

Ja vám nerozumiem.. :) Hovoriť vtipy pri pive, všetci sa im smejú. Ale natočiť o vtipoch film a všetci tu "klejú" a "blejú". A pritom stavím ľavé vajce, že polovica z "odpaďákov" keby tie fóry počula (a nie videla v Kameňáku), smiali by sa až by z toho chcrochtali :)) Pozn. red.: platí aj pre Kameňák 1 a Kameňák 2. ()

miron odpad!

Při čtení tady uvedených komentářů si připadám jako blbec,vlastně se nám to TADY skoro nikomu nelíbí , ale větší část národa zasedá pravidelně k TV , chodí do kin , shání DVD právě s těmahle sr.....a , tak mě napadá použít název jednoho "dokumentu" ze 70. let - Atentát na kulturu. ()

Cartman odpad!

Naprostá tragédie, ještě horší než první dva díly...doufám, že se neplánuje čtyřka, tu už bych asi nerozdejchal... ()

Driscoll odpad!

4 % --- [TV] --- Je to odpad při jehož sledování jsem měl v hlavě prázdno jako ve špajzce po oslavě osmnáctin. Přesto nebo právě proto jsem netrpěl; určitě ne tak, jako u Soukupovy "Dagmary". Ale i tak je to pořád odpad! ()

Zeek odpad!

Opět staré nevtipné joky, opět nudné, opět bez příběhu. Omlouvám se, ale toto není příběh. Dávám jednu * za to, že nemám rád cikány. Ani nevím jakej to má smysl. Celej tenhle komentář je zbytečnej. Tenhle komentář je odpad, stejně jako tenhle film. Hodnotím tedy 1 * s prosbou, ať už se nenatočí další pokračování, děkuju. Moje hodnocení: 10% ()

Grafito

Shlédnuto nedobrovolně během autobusové cesty na dovolenou.. v momentu, kdy jsem zjistil, co to chtějí řidiči pustit, jsem se chtěl protáhnout klimatizační škvírou ve stropu.. případně se pozvracet.. k mému překvapení jsem nakonec přeci jen viděl ještě i horší filmy než K3 .. například oproti Kameňáku 1 je třetí pokračování Kubrickovskou poémou.. ()

TaanStari odpad!

No hovadina největšího kalibru, vlastně ani nevím, jestli jsem to viděl, nějak se mi to míchá s jedničkou a dvojkou.... ()

RadimFišer

Asi nekvalitnější ze svaté trojice. Libilo se mi prostředí zámku a šílený pocit kultury a dědictví. Je to již taková zábava pro trošku kulturnější lidstvo. Tedy, když vezmeme v potaz romskou menšinu, tak pro český národ. ()

Money_too odpad!

Tak tady už se nestydím. Tady už jsme nasranej, jak takovej Debil jako Troška může tohle nazvat lidovou zábavou charakterizující mentalitu česka! Asi mu už fakt mrdlo v kouli...;) (sorry za menší vulgárnost,ale jinak to prostě nejde!) ()

c.miri

Potřetí v Kameňákově, potřetí nám Zdeněk Troška servíruje vlnu vrchol buranství a nevkusu. Za naprostou absenci příběhu, za neherectví herců a za hloupé většinou naprosto nevtipné vtipy by si film zasloužit zahodit do odpadu. Za těch pár povedených gegů a za Lubomíra Lipského dávám jednu hvězdu, ovšem s příslibem, že pokud mistr Troška natočí Kameňák 4 ztrácet čas s ním už nebudu. ()