Anderas odpad!

Zdendovi jsem i napotřetí bezvýhradně věřil a on mě ani tentokrát nezklamal. Jen mne zajímá zda dokáže svůj stín překročit a natočit ještě katastrofálnější čtyřku. ()

Radim odpad!

Jak jsem se u jedničky a dvojky alespoň občas zasmál, tady už nebylo čemu a jen jsem nevěřícně hleděl. ()

Crackonosc odpad!

Nechápu, jak do tohohle může vůbec nějakej herec se známym xichtem vlízt. Tuplem nechápu, jek se tam takhle známejch herců mohlo sejít tolik. A už vůbec nechápu, jak se u tohohle může, proboha, někdo smát... ()

mirkaaa

Do třetice stejná nuda Už první díl Kameňáku byl naprostý propadák, proto se myslím, že bylo zbytečné točit další dvě pokračování. ()

peetriss odpad!

Proboha, zbavte už někdo Trošku filmové svéprávnosti a nepouštějte jej točit filmy! Další odpadní počin v jeho bohaté odpadografii. ()

Erinye odpad!

Tak tady se pan Troška trochu seknul. Tohle je film nejhoršího kalibru, a absolutně nechápu, jak mohl něco takového natočit. Opravdu se hodí jen na ty pohádky, a už i ty jsou na jedno brdo. Sice nápad byl dobrý, poskládat film z profláklých vtipů, ale nakonec z toho vyšel brak, na který se vážně nedá koukat. ()

Andree8 odpad!

U prvního dílu jsem se sem tam zasmál i když 90% vtipů se dalo předpovídat, dvojka už mě nedokázala ani rozesmát a trojka? Ta mě i Vás dokáže dozajista rozplakat. ()

Paldiny

cca to isté čo minule, v dobrom aj zlom. Tretí Kameňák sa snaží ťažiť z rómskych prisťahovalcov a stávke miestneho mafiána s vlastnou svokrou, kto postaví lepší futbalový mančaft. Prostoduchý humor vládne a viac než vydareným fórom sa smejete nad stupiditou aká uráža (alebo vystihuje?) našu mentalitu. So sledovaním ďalších prírastkov končím. ()

buzzwoody

Nejsem rasista, ale první dva díly byly fajn. Jakmile ale do toho třetího spadli romové, tak se tam něco pokazilo. Mě prostě vtipy o romech nebaví a celkově ten humor a ještě ta zápletka s fotbalem to akorát podělala. Takže tohle bylo o dost slabší, než první dva díly, ale ještě mnohem koukatelnější, než čtyřka. ()