Bozvav odpad!

Tak toto je už i na mne moc blbé. I ta 4 byla lepší. tady už ani ty vtipy nejsou co bývaly, tím pádem film ztrácí smysl. Váhala jsem mezi odpadem a jednou * , ale fakt ani tu jednu si nezaslouží. I ve své kategorii nenáročné zábavy, padá tento snímek na dno. ()

#47

Líbilo se mi přirovnání Kiedise, že série Kameňák je taková zfilmovaná Zlatá mříž a souhlasím s tím že Kameňáky se nedají považovat za filmy! ()

wakeup

Kamenak a erotika. Stejne jako slunecna rada ma i kamenakova nejslabsi clanek v e vrcholu trilogie. To ma ostatne spousta trilogii. Misty trapne. Skoda. ()

gombarix odpad!

Ne, ne, ne. NE! Za tohle bych fakt střílel. Pane Trosko, točte radši už jenom ty své krásné pohádky, u těch aspoň nehrozí, že bych se na ně kdy zkoušel dívat... ()

bery71 odpad!

Tak to snad ne! Nebudu sprostej, to už je zbytečný. Ale tohle už je strop. Dál to nejde. A proč to ten člověk pořád točí a mučí nás. A proč já na to koukal. ()

Hapretor odpad!

To už snad nemyslíte, pane Troška, vážně!? Jasný! Vy totiž nemyslíte vůbec! Kdyby jo, takovou hovadinu nikdy neuděláte! Jděte už s tím do pr....! ()

Olík

Předchozí dva Kameňáky, sice nebyli kdovíjaké umělecké počiny, ale svojí strukturou „hospodské anekdoty zabalené do nepodstatného příběhu“, svým způsobem fungovaly a účel také celkem plnily. Ne tak třetí pokračování! Přijde mi, že team kolem Zdeňka Trošky úplně rezignoval, do cíle dojel jenom z povinnosti a to ještě na jedničku. Pominu li, že základní story filmu, o kterou stejnak vůbec nejde, je už úplně mimo, značně prořídl výskyt toho, co dělalo doposavad sérii alespoň trochu snesitelnou a tím byli prachobyčejné lidové vtipy. Jestli někdy v budoucnu čtvrtý díl, tak jedině ala rok 2003 a nebo radši vůbec! ()

Iwiiik odpad!

Zdeněk Troška je určitě horkým kandidátem na titul "Nejhorší režisér vesmíru" a medializace podobných filmů, jako je Kameňák, série Slunce seno a... a především soubor jeho pohádek pro děti ze Zvláštní školy, je alarmujícím ukazatelem, že se v lidské evoluci něco ošklivě zvrtlo! Je mi líto lidí, kteří obdivně a pobaveně tleskají u filmů Zdeňka Trošky a nudí je díla Miloše Formana, Stanley Kubricka, Romana Polanskiho, Ingmara Bergmana, Davida Lynche atd. atd. Je to jako odmítat Chateau Lafite 1945 a přitom pít moč kvašenou pod radiátorem! ()

Ydrosten odpad!

Ještě horší než jsem doufal - konečná pro Trošku a pro ČESKOU KINEMATOGRAFII. Tím jsme se shodily sami jako národ. ()

Octane odpad!

První díl ještě ušel, druhej jsem jakš takš dokoukal, ale ten třetí to už je vrchol trapnosti, Troška hodně přestřelil a já se celej film jen chytal za hlavu a modlil se, aby to skončilo. ()

char_t

Přiznávám, párkrát jsem se zasmál. Autorům totiž došly ohrané vtipy, a tak bylo občas slyšet něco nového. Ale jinak je to tragédie. Kvalitní herci došli a příběh se tentokráte nekoná ani trochu, zatímco kvalita drží na úrovni minulého dílu ("nula"). ()

MickeyStuma

Třetí sbírka vtipů a anekdot se převážně pohybuje kolem fotbalu. Musím však z politováním podotknout, že tentokrát je to již velmi slabé. Zdeněk Troška je trojkami asi nějak prokletý, protože už ani třetí jeho počin z Hoštic 'Slunce, seno, erotika' nedopadl zrovna nejlépe. Vypadá to, jako by byl tvůrčně zcela vyčerpaný. Sice se tu dá sem tam něčemu zasmát, ale přeci jen tu je vše už obehrané a tudíž nijak zajímavé. Tohle snad už ani nemělo vzniknout. ()