poster

Star Trek X: Nemesis

 • USA

  Star Trek X: Nemesis

 • Slovensko

  Star Trek X: Nemezis

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA, 2002, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ***

  Víc už nezáživnost Nové generace podtrhnout nemohli. Baird se sice tak nějak staromilsky snaží, aby měla Nemesis aspoň trochu "koule", ale unylý záporák (to jsem se měl toho plešatýho vykuka a jeho šedivýho klauna jako bát?) a seriálem páchnoucí zápletka to všechno zdařile posílají do pozice vcelku nudného a snadno zapomenutelného průměru. Navíc mě s každým dalším filmem o Picardově posádce silně iritovalo navazování na děj z televizní obrazovky. Namísto toho, aby se filmy snažily lovit diváky i mimo zástup Trekkies, nesmyslně hrají všechno na vlastní branku. Imho zasloužené komerční fiasko, které zapříčinilo velké změny. Díky bohu za ně. Takhle už rozhodně ne. Ale výsadek v off-roadu byl hoodně hezký. To zase jo.(8.8.2007)

 • brutale
  ****

  Škoda, že som pri poslednej (kino) snímke ST k tomuto dátumu... Ostáva len dúfať, že ak vzniknú ďalšie ST filmy pôjdu v duchu posádky kpt. Picarda... Viem, že som to už spomínal pri iných ST, ale nedá nepripomenúť aké nádherné je sledovať USS Enterprise NCC-1701D bez Kirka ...(29.9.2008)

 • RHK
  ****

  Souboj kapitána Pickarda se svým klonem Shinzonem a především finální bitva Romulanů a Enterprise. Tentokrát méně filozofování a více akce, to mi ve Star Trek vyhovuje. Trailer: http://www.csfd.cz/film/17282-star-trek-x-nemesis/videa/(5.11.2011)

 • Socraates
  ***

  Začátek byl skvělej. Pěkně svižná akce, kapitán Picard jako rozpustilej řidič supervozítka pobavil - v takový náladě ho často nevídáme. Hned na to honička s emzáckejma domorodcema - skvělý ... Postupem času se ale film víc a víc podobá seriálu, což mě po tom pro Star Trek netradičnim nástupu trochu zklamalo, nicméně je to pořád nadprůměrně kvalitní sci-fi.(28.2.2011)

 • Slarque
  ****

  Nejsem žádný trekkie, ale film má docela dobrý scénář, který se točí hlavně kolem Pickarda a Daty. Režisér si počínal celkem zručně (docela povedené akční a bitevní scény prozrazují, že je lepší jako střihač) a tak rozloučení s posádkou Nové generace dopadlo lépe, než jsem čekal. Ale radši bych ho býval prožil v kině.(12.9.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace