poster

Star Trek X: Nemesis

 • USA

  Star Trek X: Nemesis

 • Slovensko

  Star Trek X: Nemezis

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA, 2002, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  **

  Prvý kontakt zostal (a asi aj zostane) neprekonaný. Toto je len ďalší bezvýznamný diel, ktorý mohol byť kľudne zaradený do TV série. Nalákaný trailerom – sklamaný filmom.(23.5.2006)

 • klerik
  ***

  Star Trek moc nemusím, ale tento bol fajn. Prekvapivo akčné, funkčný ústredný konflikt. To, že chlap v elasťákoch s akýmsi ukazovátkom v ruke páli po nepriateľoch, filmu asi vytýkať namôžem, ale to, že Stewart pri všetkej tej akcii vyzerá občas aj smiešne, áno. Vynikajúci úvod, zábavný zvyšok...(8.1.2007)

 • Kothy
  *****

  Poslední film Nové generace. Teď byly problémy s Romulani. Riker se oženil s Troi. Picard se setkává se svým zlým klonem, který ovládá Romulany a chce zničit Zemi. Zase tu loď málem rozmlátili. Líbil se mi Picardův únik z nepřátelské lodi. :D A chudák Dat se pro posádku obětoval...(22.10.2013)

 • Fingon
  ****

  I zde musím po druhém shlédnutí bez dabingu jednu hvězdičku přidat. V prostřední části je to politikaření Rémanů v romulanském senátu trochu slabší a kecy o betazoidských svatebních rituálech dokážou leda tak navnadit (stejně jako pochyby o velikosti nádobíčka jistého klingonského míšence:-) ale všechno se to naštěstí obrátí v části O té velké bitvě, která mi přišla jako snad vůbec nejlepší filmová startrekovská bitva všech dob (do roku 2009, samozřejmě). Co oni s těmi loďmi udělají... Potěší cameo kapitánky (vlastně už admirála) Janewayové. PS, kdybyste byli na pochybách, kde se ukryl můj oblíbený rypák Ron Perlman, tak je schovaný pod maskou rémanského vicekrále.(9.8.2007)

 • Skejpr
  ****

  I přes nadbytek akce (nejakčnější díl) místy kapičku nudí. Tom Hardy jako Shinzan je Patricku Stewartovi více než rovnoceným soupeřem, ostatní herci se raké snaží. Celkově na 3 a půl, ale na konci flákne každého přes nos tak nehorázná vlna nostalgie, když nová Enterprise stojí v doku, ze kterého v roce 1979 vylétla ta stará. Loučím se stejně jako jsem začínal.(16.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace