poster

Star Trek X: Nemesis

 • USA

  Star Trek X: Nemesis

 • Slovensko

  Star Trek X: Nemezis

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA, 2002, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MaedhRos
  ****

  Na TNG jsem vyrostla a Picardova posádka je v celém ST universu jediná, kterou mám opravdu ráda. Plných pět si Nemesis nezaslouží - už jen proto, že ze setkání Picarda s jeho temným já na hony daleko vane dráždivá vůně potenciálu, který šel vyždímat přeci jen lépe, důkladněji a na dřeň (což na druhou stranu neznamená, že by to byla vysloveně špatně sehraná partie - místy z ní velmi příjemně a citelně mrazí). Ale TNG je pro mě tím, čím je pro jiné TOSka, Picard je king mezi ST kapitány - a Data je nejspíš moje nejmilovanější ST postava vůbec. Pod čtyři jít prostě nemůžu...:-)(17.7.2008)

 • brutale
  ****

  Škoda, že som pri poslednej (kino) snímke ST k tomuto dátumu... Ostáva len dúfať, že ak vzniknú ďalšie ST filmy pôjdu v duchu posádky kpt. Picarda... Viem, že som to už spomínal pri iných ST, ale nedá nepripomenúť aké nádherné je sledovať USS Enterprise NCC-1701D bez Kirka ...(29.9.2008)

 • Djkoma
  ****

  Po skvělím filmech ze začátku Star trekovské série (Khanův hněv, Cesta domů) a i po novějších počinech (První kontakt a slabší Vzpoura) se ukazuje, že původní snaha ST filozofování a rozhovoru( a celkového poselství ) silně převažující nad akcí je bohužel dnes (nejspíše kvůli snaze přilákat lidi a vydělat peníze) naprosto změněna a v některých chvílích rozhovoru vůbec nic neznamenají. Kdyby však akce byla kvalitní a silně zábavná nebylo by to tak hrozné, ale bohužel opak je pravdou... Doufám, že v případě dalšího dílu nebude vkládán "obrovský" rozpočet, ale že se za málo peněz udělá dost muziky a znovu obnoví filozofie série a film se (díky věrným fanouškům treekies) zaplatí.(11.6.2004)

 • golfista
  ****

  Nejsem žádný velký příznivec ST a tenhle film bych si asi nebýt mýho syna nepůjčil, ale byl jsem velmi příjemně překvapen. Dost temná atmosféra, výborný scénář, triky, herecké výkony ... prostě od tohohle druhu filmu se těžko dá čekat víc.(18.9.2003)

 • AGAMENON
  ****

  Další skvělé pokračování mého milovaného Star Treku. Dost se mne dotklo, že je uváděn až na videu (já ty distributory nenávidím). Trochu jsem zklamán akčními scénami, které buď jsou natočený rutině nebo hůř nudně, i když závěrečná kosmická bitka je špica. Proč vyměnily režiséra a představitele poručíka Rikera za rutinéra Bairda je záhada. Dabing se povedl, jen nechápu proč Bohdan Tůma dabuje Data když zpívá (král českého dabingu to moc neumí na rozdíl od Spinera). Doufám, že toto není poslední filmové setkání s Novou generací. Žijte dlouho a šťastně.(8.8.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace