poster

Příběhy obyčejného šílenství

 • slovenský

  Príbehy obyčajného šialenstva

 • anglický

  Wrong Side Up

Komedie / Drama

Česko / Německo / Slovensko, 2005, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Nejvyzrálejší Trojanův výkon, Zelenka bez potřeby prázdně exhibovat nebo lacině oslňovat a atmosféra, kterou hledá každý český vztahovou náladou namíchaný snímek - a kterým se to ve většině případů nedaří. Bez zbytečně rádoby překvapivého závěru by to byl geniální film.(23.4.2005)

 • Brouk
  ****

  A je to tady! Pro mě moc pěkný zážitek... nepopírám, že film nemá slabších míst, podstatné je to, že z něj jde tak trošku obava pro každého... :-) Drtivá většina se v nějaké postavě shlédne...A pak je třeba si položiti otázku... malou...nevinnou... jednoduchou, která zní: "Kdo a co je normální?" Pokud si to ujasníme, tak je to potom snadné... v klidu pak můžeme sdělit světu i takové poslaní, že všichni lidi jsou blázni, jen já jsem letadlo atd. :-) :-) :-) A musím se podělit ještě o jeden poznatek... po skončení i během něho jsem si vzpoměl na definici "normálnosti", kterou replikoval Steve Buscemi ve Skále... brrrrr :-) a o druhý, že z Ivana Trojana se stal PAN HEREC. který zahraje cokoli, kdekoli a o čemkoli... a zvláště tady exceloval. Fajn film proti depce...(8.1.2006)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $903,604║ Ivan Trojan si zahral pekného magora a takáto úloha mu teda fakt sadne ako uliata ale po prvej polovici filmu to už prestáva byť sranda a film sa začne nehorázne pomaly vliecť, veľa miest tam príde strašne hluchých a tých pár dobrých scén nevynesie predsa tento film tam kde skutočne nemá čo robiť. V konečnom dôsledku tam príde aj tak najpestrejšia postava herca Miroslava Krobota, lebo Trojan príde časom až moc jednotvárny. U mňa teda len nijak zvláštny podpriemer. /35%/(27.1.2009)

 • mysicka
  *****

  jeste lepsi, nez jsem doufala... :))(14.3.2005)

 • Gilmour93
  ***

  Usazen na pohodlné židli jsem se stal dobrovolným voyeurem televizními reklamami přerušované soulože režiséra s vlastní divadelní hrou. Uběhla půl hodina, 60 minut, čas se vleče jak astmatický mravenec s těžkým nákupem a já se pořád dívám na stejný kopulační pohyb. Žádná změna polohy, vložení originálního nápadu, či vzruchu. Jen okoralá rutina dlouholetého manželství, kterou by snad nakonec mohlo přebít úžasné vyvrcholení, říkám si. Hodina a půl, dvě hodiny, oči se mi klíží, ale když už jsem jednou tady, nebylo by slušné odejít. A najednou to přijde! Režisér do toho zničehonic přestane monotónně bušit, otočí se znaveně na bok a.. Usne..! Příště už ani za peníze Petře, protože tvé vtipy nejsou vůbec vtipný. Chtěl jsem dát dvě hvězdy, ale herci si to nezaslouží.(19.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace