poster

Příběhy obyčejného šílenství

 • slovenský

  Príbehy obyčajného šialenstva

 • anglický

  Wrong Side Up

Komedie / Drama

Česko / Německo / Slovensko, 2005, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  ***

  Príjemný film, aj keď žiadny zázrak. Niektoré scény sa mi páčili úplne... veľmi :-) ...zatiaľ čo iné mi celkom nesadli. Ale je to taká malá šialená čierna komédia so zbierkou najrôznejších a našťastie relatívne neškodných úchyliek.(28.2.2006)

 • Tom Hardy
  ****

  Čím jsem starší, tím je mi ten film bližší...(27.2.2015)

 • Enšpígl
  ****

  No tak tohle je fakt mazlík. A ten konec, to je laskominka eňo ňuňo. Ivan Trojan je vynikající chlap, nikdy mu nezapomenu co všechno udělal a dělá pro Bohemku a ještě k tomu herec, kterej by mohl oscarovi klidně tykat. Neumím si představit, že by Petra někdo dokázal zahrál líp. Vůbec tady jsou herci jak z nějaký elitní herecký jednotky, Bartoška, Heřmánek, Krobot. A ty dialogy, přirozený, vtipný a přitom dokonale sednoucí k tomuhle originálnímu příběhu se smutkem na duši.(25.10.2010)

 • NinadeL
  ****

  Tehdy se ještě zdálo, že Krobot bude tvárným přínosem českému filmu...(10.3.2009)

 • Flipper
  ***

  Najprv som myslel, že Zelenka bude čerpať zo rovnomenného románu Bukowského, no vo filme je len jeho atmosféra (podobná ako vo filme factotum). Nebolo by to vôbec zlé, Trojan vie blbečkou dobre hrať (ktovie či ich hrá, alebo to je real life) len hrozne mi vadila zdĺhavosť filmu, zdĺhavé scény, zdĺhavé monológy, všetko sa akosi rozťahuje a filmu to uberie aj tie dobré vtipy a hefty. Pritom pekná reklama jednej leteckej spoločnosti a film máme za sebou. CHcel som sa tu ešte rozpísať o tom ako pojal film šialenstvo, no to by trvalo dosť dlho, takže stačí takto.(10.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace