Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  ***

  Naprosto průměrný válečný film. Postavy jsou pietně jednorozměrné, situace přehledně rozdělená na hodné a zlé a válečná akce probíhá pouze v závěru. Japonci mluví občas po svém, častěji anglicky (i mezi sebou). Joseph Fiennes hraje hlavně umírajícího na malárii, Connie Nielsen je pouze na ozdobu, alespoň Benjamin Bratt a hlavně James Franco dokázali své postavy trochu oživit (50%).(25.11.2007)

 • kingik
  ****

  Bojovali udatně jako lvi a přesto o jejich úsilí slyšel málokdo. John Dahl vždy patřil k režisérům, kteří preferovali akčnější pojetí před uměleckou formou. Ve svém válečném filmu ukazuje málo známý příběh 6.praporu pod velením podplukovníka Mucciho, který se vydává na misi, o níž není dopředu známo, zda bude úspěšná a jakým způsobem se povede. Film od počátku chytne svými rychlými přechody k zajímavě zvládnutým sekvencím, a to včetně dialogových. Dobrý prožitek umocnila kamera s působivým vyobrazením bojiště s efektně nasnímanými exteriéry. Herecké obsazení čítá řadu kvalitních herců, z nichž vyniká výkon Benjamina Bratta. Dahl se však i přes všechna pozitiva, která jeho filmová kariéra nesla, uchýlil k televizním projektům a je škoda, že další film neplánuje. Ten z vojenského prostředí zvládnul nad očekávání dobře. Až na pár výpadků z tempa, se na tu válečnou vřavu dívalo moc dobře. Mé hodnocení: 80%(18.8.2013)

 • Marek1991
  ****

  Vojenské hrdinstvo v ťažkých chvíľach. Celkom dlhý film, ale nenudil som sa. Má to myšlienku, posolstvá, má to svoje čaro.(6.9.2012)

 • VojinRyan
  ***

  James Franco v úlohe podplukovníka Henryho Mucciho, ktorý vedie svoju elitnú jednotku na záchrannú akciu do Japonského koncentračného tábora. Dej až moc jednoduchý, priamočiaro idúci rovno do ciela. Nie je čas venovať sa osobám v jednotke a ani nikomu. Čo je práve rozdiel medz inými vojnovými filmami. 55% - 3*(1.1.2012)

 • Hadža
  **

  Nekonecne,nerealisticke a romanticke!To se k valecnemu filmu moc nehodi!!!(9.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace