Každý pokus Filipa Kaštana přijít o panictví končí nezdarem, ne-li přímo katastrofou. Pokud jde o sex, neklape to ani Blance a Pavlovi, rodičům jeho kamaráda Danyho. Terapeut jim doporučí, aby se vydali do míst, kde se společným sexem kdysi začínali. Blíží se prázdniny, a zatímco se rodiče snaží přemluvit babičku, aby týden pohlídala malého Honzíka, postrach rodiny Dany plánuje s Filipem prázdniny, na kterých už to konečně musí vyjít. A neodradí je ani to, že Filip po posledním milostném průšvihu musí za trest odjet pracovat na statek moravského strýce. Cestou ale vystoupí a zanedlouho je v kempu, kde už na něj čeká Dany. Vzápětí však kluci s hrůzou zjistí, že ve stejném kempu se ubytovali i Danyho rodiče. A co je horší, okamžitě Danymu svěří Honzíka, kterého babička odmítla hlídat. Ani to však manželům nepomůže, protože se k nim vetře dávný kamarád, tělocvikář Bořek, který tu vede dívčí vodácký kurz. Díky Honzíkovým vylomeninám se Dany a Filip seznámí s dívkami z Bořkova kurzu, jejich pokusy o sblížení však selhávají... (TV Nova)

KingBoss odpad!

Opět další srágora Karla Janáka, dokonce je to debilnější než Snowboarďáci. No jelikož jsem je hodnotil jako odpad, tak tohle hodnotím jako odpad odpadů. Ble. ()

pratoriax

Hodně jsem přemýšlel, jestli * nebo **, ale nakonec i díky přispění prsou Kerestešové jsem se přiklonil k většímu hodnocení. Ale tak jako tak, ve finále je to prostě blbost. Proč nemohli skončit o Snowboarďáků? Škoda. ()

Johnysto

Snowboarďáci v letním kabátě se mi možná líbili o chloupeček víc než jejich zimní předchůdce, ale to bylo asi víc prostředím řeky, ve kterém se film odehrává, a ke kterému mám velmi kladný vztah, než kvalitou filmu. Všudypřítomný product placement tam občas trochu skřípal a některé akce byly trochu přehnané, nicméně zase oproti zimní verzi mě potěšila širší paleta postav (plus za Milana Šteindlera, Veroniku Freimanovou, Oldu Navrátila). Duo Kotek, Mádl mi opět nevadilo a zahrálo celkem slušně, některé scénky byly vtipné a v podstatě jsem se celkem dobře bavil. ()

partyzanka

Tak si Mádl konečně píchl...a o to ,,ty vole, kurva, do prdele, ty vole" celou dobu přece jde! Jediný, kdo stál celkem za koukání byla Verunka Freimannová a Olda Navrátil. Čeští teenageři ve světle nadržených spratků a sexuálně suverénních šestnáctek mě spíš rozesmutňují a vulgarita některých protagonistů byla snad až přílišná. Asi jsem staromódní :-) Pro mě naprosto zbytečný prázdný ,,film". P.S.: Na co Hašek? ()

bratr_jezek

Když už byli na horách, vyšleme tentokrát Kotka s Mádlem na vodu. Spousta mladých krásných holek se tu koupe nahá, pár z nich svolí k prvním erotickým pokusům smolaře Filipa, který na rozdíl od Dannyho s žádnou nic neměl. Trochu zbytečně se sem míchá motiv rodičů, hlavně ta hysterka, které z nepochopitelných důvodů Mádl říká maminko. ()

Crixus87

Podpruměrná teenagerovská komedie,která není nic extra ale také neurazí.TOP scéna: Chce tady někdo sex? :-) takže jedna a pul hvězdy.a nebo néé dvě za i za Terezu Voříškovou :-) ()

damapo

Snowboarďáci byli trochu lepší, tohle je více než podobné jen v létě. Ale prostě méně vtipné a ještě více o jedné jediné věci, kolem které se točí všechny vtipy. ()

ocypuc

Narozdíl od amerických teen komedií nikdo na sebe nemočí a neblije aby to mohlo být vtipné. Není to na čistých 100 procent, ale jsou tam hezké holky, Kaštanova matka taky nemá chybu a je to docela vtipné. Dnes jsem to viděl po páté a pořád mi to přijde dobré, takže zvyšuju ze 4 na 5 hvězd. ()

PORTER44

Docela dobrá komedie i když spíše pro mladší generaci,stojí to za podívání ,objeví se dost humorných scén,krmení Honzíka rybím tukem sklerotickou bábrlí a mnoho dalších.Herecky to bylo taky dobře obsazeno třeba O.Navrátil podal dobrý výkon. ()

MirINDay

Vím, že tohle není pokračování Snowboarďáků, můžeme tomu ale říkat navázání na úspěšný film a to se nepovedlo. I když jsme prakticky mohli sledovat to samé, jen na vodě, stejné to rozhodně nebylo. Ubyla intenzita akce i vtipu. Také soudtrack zklamal. Ještěže v Česku máme krásný holky, které udrží oči na obrazovkách. ()

MrPatrik

Takhle by měla vypadat „vtipná” teen „komedie”, plná úchylných scén kluků na hot holky (reaguji na komentář níže; možná až moc hot holky :-)). Nějak jsem se nebavil, dospělí herci (někteří) zachraňovali situaci „normálním” chováním. Herecké výkony nasvědčovaly tomu, jak by se děti neměly chovat. Ale abych nebyl jen u kritiky, ten film měl něco do sebe. Ohodnotil bych jej jako 3- (* * *). ()

m.a.rtin

Možná jsem ovlivněný tím, že jsem tento film poprvé viděl, když mi bylo 16/17, ale stále jej považuji za to nejlepší, co dvojice Kotek/Mádl kdy vytvořila... Některé scény jsou prostě geniální ("Chce tady někdo sex"? nebo "Já mám trochu astma a tam jsou samý kytky..." - "Zvykat si budeš, holčičko!") Pět hvězdiček nedávám jen kvůli skutečně nadměrnému product placementu - vlastně dost stěží lovím v paměti film, kde by bylo víc podprahové reklamy, než zde. ()

andydufrsn

Násilně vytvářené humorné scény, sráží film dost hluboko, neříkám, že jsem se za celej film nezasmál, ale z filmu je na míle daleko cítit potřeba být za každou cenu vtipnej a co nedoženou křečovité vtípky, na to pubertálního diváka nalákají odhalené náctileté kozičky. ()

Český film v nesnázích?

Český film v nesnázích?

03.03.2007

3. března před desátou večer se filmový rok 2006 pomyslně uzavřel rozdáním výroční ceny Český lev. O těchto oceněních již tradičně rozhoduje Česká filmová a televizní akademie. Celý galavečer zahájil… (více)

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006