V tomto animovaném komediálním dobrodružství studia Disney se legrační partička chlupatých přátel se vydá z bezpečného prostředí městské zoo do ulic velkoměsta. Sampson je králem fiktivní džungle daleko od afrických plání – je to lev žijící v zoologické zahradě v newyorském Central Parku, kde vládne ostatním zvířatům včetně jízlivého medvídka koaly Nigela, přihlouplé, ale dobromyslného anakondy Larryho, bystré, ale cynické žirafy Bridget a mazané veverky Bennyho. Pýchou a radostí Sampsonova života je jeho syn Ryan a je proto naprosto zdrcen, když je Ryan jednoho dne naložen do bedny a odvezen na lodi zpátky do Afriky. Sampson v zoufalé snaze svého chlapce najít uteče s pomocí svých kamarádů ze zoo a vydá se na odvážnou záchrannou výpravu. Teprve ve chvíli, kdy zvířátka opustí brány svého domova, poznají, jak velkou a bláznivou džunglí se může stát i obyčejné město. (HBO Europe)

liberita

Animácia je krásna, len škoda slabého príbehu, ktorý je do značnej miery vlastne zlátaninou Levieho kráľa a Madagaskaru. Myšlienka, že by sa bylinožravce rozhodli stať predátormi je absurdná. Ešteže niektoré scény svojim vtipom zachraňuje koala Nigel, tie ostatné bez jej prítomnosti sú ale často dosť trápne až nudné. "Hovoríte po koalovsky ? Sprechen Sie Koala ? ". ()

TEKAS

Zklamání. Okopírovaný Madagaskar, chvílemi zase jiný animák. Někdy jsem se i nudila, což se mi u animáků nestává. Zvířátka roztomilé,což je ovšem v dnešní době spíše požadavkem, než překvapením či bonusem ve filmu. Občas vtipné, to ano, ale skutečně jenom občas. Škoda. ()

Scraffy

Príde mi to ako mix všetkých doterajších animákov od Levieho Kráľa po Madagascar. Avšak toto je podané nudnejším spôsobom a preto je z toho podpriemerný animák. Aspoň keby tá animácia bola dobrá... ()

dobbin

Kéž by to bylo aspoň průměrné. Tenhle animáč sice, jak se lidově říká, neurazí ani nenadchne, ale daleko víc nenadchne, než neurazí. Je sice nadmíru jasné, pro jakou cílovou skupinu asi bude - v kinosále nás bylo sedm a já jsem rapidně převyšoval věkový průměr - nicméně to není důvod, aby pořád dokola vznikaly filmy podle neskutečně ohraného tématu, s krystalicky průhledným dějem a odporně křečovitými dialogy. Pár mírně dobrých hlášek a vcelku dobrá animace dají dohromady alespoň na tu jednu hvězdičku, ale to je tak všechno, Divočina je kýbl nudy a škoda peněz. ()

Hawkeye666

Vykrádačka všeho. Divím se, že někdo na ně nepoštval právníky. Disneymu se zdál Madagaskar hodně vtipný, a tak si natočil jeho vlastní verzi, ve které dokonce kopčí i ze svého Lvího Krále!!! Zvířátka zakopávají a padají na hromady o sto šest a dočkáme se množstvý morálních ponaučení = myslím, že dokonce i děti ve věku 3- se na tom moc smát nebudou. Zlatý Dreamworks. A jedna hvězdička za celkem pěknou animaci. ()

Lumpus

Film v sobě recykluje animáky jako lví král ,madagaskar,hledá se nemo aj. Prostě se nedokážu zbavit pocitu že toto jsem už někde viděl až je to pro mě nuda. 3* dávám za sopku,která byla hezky zpracovaná,za hudbu, a za posledních 15 minut protože sic nevím proč ale líbili se mi. ()

Averelli

nemůžu si pomoct ale lví král je lví král :) divočina se evidentně snažila být něco mezi madagaskarem a lvím králem, ale nepovedlo se ani jedno.. bohužel sama o sobě není divočina natolik silná aby těmto dvěma mohla byť jen konkurovat, takže dneska jen za 2* a příště se polepšete :) ()

RCecko

Už cover filmu napovídá, že to bude napodobenina Madagaskaru. Tohoto dojmu jsem se celý film nemohl zbavit. V hlavní roli Lev... Žirafa.. (madagaskar?). Jsou zvířaty v New Yorské ZOO (madagaskar?). Děj? Cesta do Divočiny (Afriky) přes Atlantický oceán (madagaskar?). Jen jsem čekal kdy přijde hitovka typu "I like to move it", které jsem se nedočkal, kupodivu?! Bohužel, vtipy za moc nestojí. Tudíž pocit z filmu -- Madagaskar trochu jinak, trochu o moc nudněji!! ()

helrohir

Priemerný animák, ktorý sa veľmi snaží napodobniť príbeh z Madagaskaru. Niektoré postavy sú fajn (koala v slovenskom dabingu fakt nemá chybu), ale inak je to len kopírka iných a oveľa lepších animovaných filmov. ()

Brano

Toto bola strašná vykrádačka filmu Madagaskar. Ale k nemu to malo veľmi ďaleko. Príbeh nezaujal, takisto tomu chýbalo viac humoru. A tiež sa mi nepáčili postavy. Hudba tiež o ničom. ()

rafix

Trošilinku průměrné ale pěkné. A ani si nemyslím, že to kopíruje Madagaskar, jak s i všichni myslí. Tvůrci tohoto díla si to udělaly po svém. Mě se to líbilo. ()

mr.bredok

bohužel i moje malá dcerka poznala, že jde o vykradený Madagaskar. Pár pěkných písniček to nevytrhne, škoda že dobrou animaci utopil mizerný příběh... ()

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006