V tomto animovaném komediálním dobrodružství studia Disney se legrační partička chlupatých přátel se vydá z bezpečného prostředí městské zoo do ulic velkoměsta. Sampson je králem fiktivní džungle daleko od afrických plání – je to lev žijící v zoologické zahradě v newyorském Central Parku, kde vládne ostatním zvířatům včetně jízlivého medvídka koaly Nigela, přihlouplé, ale dobromyslného anakondy Larryho, bystré, ale cynické žirafy Bridget a mazané veverky Bennyho. Pýchou a radostí Sampsonova života je jeho syn Ryan a je proto naprosto zdrcen, když je Ryan jednoho dne naložen do bedny a odvezen na lodi zpátky do Afriky. Sampson v zoufalé snaze svého chlapce najít uteče s pomocí svých kamarádů ze zoo a vydá se na odvážnou záchrannou výpravu. Teprve ve chvíli, kdy zvířátka opustí brány svého domova, poznají, jak velkou a bláznivou džunglí se může stát i obyčejné město. (HBO Europe)

Kacenaa211

Trochu alá Madagaskar, ale to se dá skousnout. Díky debilnímu hadovi jsem se opravdu zasmála, ale jinak je to slabý průměr- podprůměr. Soundtrack je ovšem pěkný. ()

Pavlis.xxx

Totální vykrádačka Madagascaru, který na rozdíl od tohohle stál za to a byl vtipný v mnoha ohledech, ale Divočina je hroznej kýč s jednoduchou animací ()

Benoit

Takový průměr, presně jak naznačuje zdejší hodnocení. Na začátku to vypadá, že se tvůrci až příliš inspirovali Madagascarem. Tenhle pocit se už nevytratil až do konce filmu, přesto že příběh měl trochu odlišný směr. Občas tam byl nějaký hezký vtípek, ale celkově to bylo v některých pasážích až moc na sílu. A když už to vypadalo, že se film vydává trochu zajímavějším směrem, tak byl vlastně konec. Nicméně animace je povedená, koukalo se na to hezky. Takže zasloužených 51%. Ani o chlup míň, ale ani o chlup víc. ()

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006