V tomto animovaném komediálním dobrodružství studia Disney se legrační partička chlupatých přátel se vydá z bezpečného prostředí městské zoo do ulic velkoměsta. Sampson je králem fiktivní džungle daleko od afrických plání – je to lev žijící v zoologické zahradě v newyorském Central Parku, kde vládne ostatním zvířatům včetně jízlivého medvídka koaly Nigela, přihlouplé, ale dobromyslného anakondy Larryho, bystré, ale cynické žirafy Bridget a mazané veverky Bennyho. Pýchou a radostí Sampsonova života je jeho syn Ryan a je proto naprosto zdrcen, když je Ryan jednoho dne naložen do bedny a odvezen na lodi zpátky do Afriky. Sampson v zoufalé snaze svého chlapce najít uteče s pomocí svých kamarádů ze zoo a vydá se na odvážnou záchrannou výpravu. Teprve ve chvíli, kdy zvířátka opustí brány svého domova, poznají, jak velkou a bláznivou džunglí se může stát i obyčejné město. (HBO Europe)

davistercz

Hodně nepovedený "Madagaskar". Nudné, nezajímavé, uspávajicí a trapné. Film postrádá napínavost a zaujetí v ději, což je tady velký problém. Ale ty 2** si to zaslouží za tu koalu. ()

eMeMko

Ale jo, nebylo to tak strašné. Existují lepší animované filmy, ale rozhodně i horší. Vtipů pár bylo, postavy celkem ušly a děj příjemně ubíhal. Nazývat toto dílo vykradačem Madagaskaru je dle mého názoru ale zbytečné a zcestné, jelikož animované snímky jsou v produkci déle než rok a těžko tak mohl film z roku 2006 okopírovat film z roku 2005. Finální hodnocení: průměrná podívaná, kterou neuškodí zhlédnout. ()

Thovt

Tenhle film raději dětem nepouštět, ještě by mohly získat dojem, že slovní průjem = zábavnost. O škodách, které tahle nenápaditá slátanina způsobí mozku dospělého, ani nemluvě. ()

Cicuch

Myslela som si, že to je dosť podobne Madagaskaru ale keď som si to pozrela prijemne ma to prekvapilo. Bolo to celkom vtipne. Dobrý animák pri ktorom sa dá oddýchnuť a uvoľniť.. ()

kishi_SO

milujem rozpravky a milujem rozpravky, kde sa vo vedlajsej role vysvihne neuveritelne komicka postavicka s nie prilis vysokym intelektom. V Divocine jednoznacne pre mna nadlho zostane symbolom smiechu roztomila koala. Tak ufrflane suslajuce a protivne stvorenie by som chcel. ()

Tambry1231

Zaujímavosť- tento film bol v produkcií PRED Madagaskarom, hoci vyšiel neskor. Takže nope, nikto nekopíroval nikoho Mimo toho, ja na tomto fakt nič zlé nevidím. Asi som fakt jednoduchý divák ktorého zaujme čokolvek, ale... uznávam, sú tu trápne momenty a Madagaskar je lepší, ale kvoli vzťahu Ryana a Samstona ( Milujem vzťahy medzi otcom a synom ), kvoli niekolkým originálnym nápadom ( tí pakoni uctievajúci plyšiaka koaly len pretože vystrašil levíčatá boli dokonalí XD ) a humoru dávam aspoň 4 hviezdičky. A nemyslím si že sa to podobá Leviemu Královi, hoci chápem, že to vydáva taký pocit. Skor Hľadá sa Nemo. ()

filmovyfan

V mnoha ohledech je tenhle film dějově podobný Madagaskaru nebo Lvímu králi. Dialogy jsou povedene jen na několika málo místech. ()

Radek273

Rok po vzniku Madagaskaru přichází totéž v Divočině. Ale je to totéž? Prapodivná (škaredá) animace, kopie nápadu především z Madagaskaru a břitký humor. Napětí téměř na nule a neustálá afektovaná hudba doplněná o hitovky, které mají zachránit, co se už vlastně nedá. Důvod vzniku tohoto snímku je doslova záhadou!!! ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

swenyx

Animák, kterej jsem miloval jako malej byla Divočina a když na mě na Disney+ vyskočila, musel jsem si to po tý době připomenout a furt jsem byl dost nadšenej i po těch letech. Spousta humoru kterej funguje jak pro děti, tak dospělý. Super postavy a i když není originální a celkem dost kopíruje Madagaskar, tak to je prostě furt dost zábavný. ()

pájap

ale ale přátelé jednohvězdičkáči.je to animovaná pohádka a je to docela sranda.to mě u tohoto filmu a jemu podobných naprosto stačí.p.s.německy neumím ale šprechn zí koala mě dostalo ()

vallisek

No jak si čtu komentáře tak tato pohádka není zas tak nijak špatná. Vtipy zrovna nesrší jako madagaskar ale má své jisté kouzlo a určitě je tam toho více k zasmáti než v přihlouplém debilním Shark Tale. Na odreagování příjemná podívaná ()

Phillippus odpad!

Absolútne trápny a nudný animovaný film, ktorý by nerozosmial ani štvorročné dieťa. Hyperdebilný slovenský dabing ešte umocňuje mizériu tejto zlej kópie Madagaskaru. Dám Tatranku každému, kto po desiatich minútach škriekania nechutne nakreslených retardovaných "zvieratiek" dokáže pozerať ďalej. A ak to niekto zvládne v slovenskom dabingu, dám mu ich desať a k tomu Milu ako bonus. Jednoznačná žumpa a odpad. Najhorší animák, aký som kedy videl. ()

Pharao20

Podľa mňa podarený zábavný animák, ktorý síce toho dosť kopíruje z iných podobných, ale napr. príbeh aj postavičky ma bavili oveľa viac ako v Madagaskare...Je to akoby vylepšená verzia Madagaskaru nielen čo sa dejovej línie týka ale aj po grafickej stránke sa mi to zdá krajšie + k môjmu hodnoteniu prispel aj kvalitný slovenský dabing ()

Javo26

Tak, aby se neřeklo, začnu klady - vypadá to pěkně a má to i pár světlých momentů, ale to stačí tak na jednu, dvě hvězdy maximálně. Jinak mi po celý film vadil dost chabý humor, těla zvířat vypadají prostě divně, had je tam víceméně navíc, plno věcí se děje jakoby mezitím, lev se chová dost divně a obecně z toho nemám dobrý dojem, takže opravdu ne. ()

Naby

Téma trapné, protože už je příliš časté. Animace mi přišla moc škrobená, tzn. nudná a příliš počítačově přesná. Na druhou stranu čas od času tam byli neotřelé vtipy, i když někdy ne úplně vhodné pro děti. Celkový verdikt 1,8*. Vhodné pro malé děti, jinak nuda. ()

teseth

Asi jsem byl v divném rozpoložení, ale mě se to prostě líbilo. Dokonce jsem se zasmál víc jak u jiných zde opěvovaných animáků. ()

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006