Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. O třináct let později z něj je štíhlý muž, který právě s úspěchem vydal knihu o hubnutí. Proto ho pozve starosta jeho rodného města, aby mu předal symbolický klíč od města jako poctu. S hrůzou však zjišťuje, že se jeho ovdovělá matka Beverly hodlá znovu provdat - za toho sadistu Woodcocka! John se jí snaží vysvětlit, že ho tělocvikář v mládí šikanoval a že je to zlý člověk. Matka nad tím jen mávne rukou. To už je na něj moc a vymýšlí plán, jak se Woodcocka zbavit. Odmítá přijmout fakt, že s člověkem, který mu zničil celé dětství, by mohl trávit rodinné Vánoce. Nezbývá mu než napnout všechny síly, aby ji od tak neuváženého kroku odradil a vyrovnal si s učitelem své vlastní účty... (TV Nova)

benny159

Začiatok filmu bol sľubný, ale postupne to strácalo na tempe a začalo ma to nudiť. Billy Bob Thornton je fajn herec, ale bohužiaľ, scenár bol, aký bol. 40% ()

SB

Lehká komedie bez nějaké řachandy, ale alespoň bez vykonstruovaných rádobyvtipů amerického typu. ()

Darkslider

Film jsem si stáhl kvůli S.W. Scottovi, ale mnohem víc si to v tady dával B.B. Thorton. Nápad s podlym tělocvikářem je skvělej a hlášky, který tam učitel hází jsou neskutečný. Scott za ním lehce pokulhává. Jinak film občas trochu nudí, ale na pobavení postačí. "Koukám, že taky rád dostáváš na prdel....ve vaší rodině to je asi zvykem." ()

Crybaby

Taka oddychova komedia so skvelym Thorntonom a Scottom v hlavnych ulohach. Humor bol rozdeleny dost slabo kedze jedna cast filmu bola pregagovana a druha sa len tiahla, taktiez moralny koniec to trocha pokazil. Mohli to skoncit nejako humorne. Priemerna TV komedia. ()

waltosin

Tělocvikář je opravdu většinou pěknej sviňák, já to znám taky jsme měli na základce něco podobnýho, ale bohužel mě to tak nebavilo i když tam byl stifmaster,kterej je tady docelal slabej. 40% ()

weasel.p

Jako komedie průměr až slabý podprůměr,námět dobrý. Musim ale říct,že Amíci maj opravdu zvrácený smysl pro morálku když chtěj udělat komedii s happyendem-z postavy matky udělaj světici,kterou trápí když se mezi sebou přítel a syn hádají,ale nedochází jí,že toho syna zas nejspíš trochu trápí to,že si bere sadistickýho omezenýho krypla,který ho v dětství šikanoval. Čekal jsem fakt jinej konec,postavy S.W.Scotta mi bylo na závěrečný přednášce líto,závěrečná bitka vypadala slibně,ale ten citový humus co následoval potom,to fakt ne. ()

elanista1

Dalsia z lacnych americkych komedii pri ktorej sa da zasmiat ale jej ucinok vyprcha asi za 5 minut po zaverecnych titulkach. Najviac ma bavil Stifler, ta jeho vtipna natura a clovek sa na nom musi smiat aj ked len tak stoji a nic nehovori. ()

brasek

Z celkového pohľadu priemerná komédia s chudobným scenárom, miestami naozaj nudné a nezaujímavé... zopár priemerných pokusov o vtip. ()

veverysiak

Aj keď je to značne predvídateľné a námetovo okukané, treba uznať snahu hlavných dvoch predstaviteľov zabojovať s pomerne slabým a nedorobeným scenárom, škoda, herecký potenciál mal určite na vic hviezd, takže 55%. ()

miza

Tak takové hodiny tělocviku bych asi nechtěl.A moc jsem se pobavil při plavání důchodců v bazenu.Doufám že takový režim nebude až to domu pro důchodce půjdeme my.Slušná komedie. ()

jopal

Ja "komedii" vacsinou neviem prist na chut, ale tato mi sadla. Co je neuveritelne, som sa asi 2x aj zasmial... ()

kverula

Že se ještě točí takovýhle blbosti. No jo, točí, co se divim. Ale že v nich bude hrát Susan Sarandon, to je opravdu k nevíře. ()