Gympl

Tomáš Houška (kniha)

Kamera:

Marek Jícha

JHappy

Na tento film jsem šel s názorem, že už nic nového a zábavného nebude po filmech Snowborďáci, Ro(c)k podvratáků a Rafťácích. Ale nic z obav se nevyplnilo, film zaujme od začátku do konce kde se budete bavit a předvede normální život na gymnázium. Plus skvělé herecké obsazení. ()

wesker

Ani jednou jsem se u toho filmu nezasmál...Slaboduchý příběh neustále se opakující jedna melodie + 2 jakési rapoviny.Jediný kdo to trochu táhne je občas se zjevující Jan Kraus. Za něj jedna hvězdička. ()

padress

Určite tento film patrí medzi najlepšie súčastné moderné diela, čo sa týka mladých ľudí. Film je ako stvorený pre sprayerov a writerov, pritom poukazuje na súčastnú mládež a nezáujem rodičov o svoje deti...takto potom končia :). Stojí to za pozrenie, ak máte radi super croooa a farby v spreji... ()

david666

Vorel mě tímto filmem překvapil svou přístupností většímu počtu diváků. Už to není takový underground jako byl Kouř apod. Sice moc nechápu proč v jeho posledních filmech hraje Vorel ml., který podle mě není bůhvíjaký herec ale na druhou stranu koho do takové role obsadit, že? Jednotlivé figurky ať už rodičů nebo učitelů jsou skvělé - hodně jsem se bavil. Herecké obsazení se v tomto případě fakt povedlo. To už se ale nedá říct o obsazení studentů (čest Mádlovi a klukovi, který hrál dredovaného huliče - ten byl skoro tak dobrý jako svého času Macháček v Samotářích). Jinak fakt nemůžu souhlasit s propagací sprejerství a hlavně s chováním naší zlaté mládeže - sice ze školy nejsem zas tak dlouho ale tady to bylo fakt příliš - pokud to tak opravdu je tak potěš - být učitelem tak asi sedím za ublížení na zdraví. Plus si připočtěte takové tatínky jako v podání Krause a asi bych si to šel hodit. Ale jinak jeden z těch lepšíchčeských filmů tohoto roku. ()

petan416

Nádherný příběh pana Vorla, úžasný výkon mádla, vorla juniora, krause, chýlkové, holubové, matonohy a vlastně všech ostatních herců. Jedinečná kamera a samozřejmě excelentní policisté :-) 100% ()

Mainer

Člověk se zasměje, ale hodně scén patří do kategorie nechutných a neodpovídajících příliš realitě.. nadruhou stranu postava Krause, Mádla a mnoha dalších realitě odpovídá až moc a zrovna tak některé scény, možná že si i já vůbec nechci připustit, že dnešní svět je až tak zkaženej. Každopádně happyend se nekoná. 40% ()

blackout

Nemůžu se ubránit porovnáni s Klass, která válcuje Gympl na celé čáře. Ale to je zase z jiného soudku. Tohle je prostě typický Vorlovský styl. ()

Pute

* za hudbu a * za herce, tak špatnej scénář, tak zbytečný hlášky, tak přehnanej gympl ... , tak zbytečný (jednoúčelný) scény, chvílema nesmyslná snaha moralizovat .. ()

Buraking

Příliš přehnané (pokaždé je honí fízli, kraus na třídních schůzkách s mobilem, zhulenej borec.....)k tomu všemu hodně špatná hudba. Zkrátka tento film u mě může být rád za 1* ()

česnek

Zajímavá a poučná sonda do života dnešní mladé generace. Nutí k zamyšlení jak vychovávat děti v tomhle věku tím, že ukazuje dva extrémy - mladíka vyrůstajícího bez otce s matkou, která jej vůbec nezvládá a dívku, jejíž příliš autoritativní otec v ní působí trauma vedoucí k sebepoškozování. Film nabízí i pobavení zejména pohledem na Jana Krause. Film vyústí ve vítězství boha dnešní většinové populace, která jemu vše podřizuje a v jehož jako jedinou spásu věří - tedy PENÍZE. Které zapříčiní nečekaný obrat v ředitelce školy. ()

Zabuza

Nenáročný, pohodový, oddychový a vtipný film na večer, keď sa vám nič nechce. Príbeh o tínedžeroch-študentoch potácajúcich sa v dnešnom svete. Problémy mládeže sú načrtnuté, ostávajú však neriešené a je na divákovi ako si ich dotiahne do konca. ()

Sunwise

Příjemné překvapení. Momentka ze života (dnešních) mladých lidí, je otázka jak moc autentická a do jaké míry nadsazené. Přestože by se některé motivy daly domyslet, a nebylo by to domyšlení nijak příjemné ani pozitivní, jsem se dobře bavila - některé hlášky, pohledy, gesta neměly chybu. (Nedovedu nicméně odhadnout, zda byly autentické, nebo přehnané.) Moc fajn byla i přítomnost mých oblíbených herců - sklepáků, kteří byli jako vždy, potěšili, nezklamali. A musím uznat, že i Jirka Mádl, kterého jsem do této chvíle moc nemusela, hrál fakt dobře. ()

fferdas

Nebylo to úplně špatné, ale většinu filmu jsem se nudil. Respektive, když mě to začínalo bavit, tak to přesně skončilo. :) ()

darkdaze odpad!

Při sledování Gymplu, jsem si připadala jak na festivalu nejhorších hereckých výkonů. O ději a celkovém provedení radši ani nemluvím. ()