Prci, prci, prcičky: Nahá míle

Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

Komedie

USA / Kanada, 2006, 97 min

• Kryton

Já bych to přejmenoval na Nudná míle. Zbytečné pokračování.(9.12.2007)

• castor

Kdysi populární a proklatě „inovační“ série Prciček se proměnila ve velice nehezký tvar, kterému tempo udávají páry umělých prsou. Zbytek je rána doslova morová, která nemá s příběhem pranic společného, což je minimálně škoda. Z tohohle tématu/žánru se dá totiž stále výživně těžit, ale tvůrci se rozhodli pro nesympatické hrdiny a spoustu ubohého humoru, který hodně cucá z prstu. Prcičky s pořadovým číslem 4 byly průšvih, šestka šla „kvalitativně“ kapánek nahoru, a pro pětku je to něco mezi tím..(27.9.2009)

Já si prostě nemůžu pomoci, ale tady ten díl mi přišel naprosto špičkovej. Okamžitej nájezd střídá jedna akce a fór za druhým, pořád se něco děje, nápady jsou docela neotřelý, myšlenka filmu docela v pohodě. Našel jsem v tom filmu jak sebe v "postpubertě", tak spoustu kámošů a kámošek z té doby mé minulosti ... Akorát konec byl nereálnej, ve skutečnosti by to dopadlo tradičně ("vyspala by se s nějakým otrapem ..."). Ale o reálnosti tady ty šílený "sexuálně-fekální" komedie nejsou ... prostě to byla paráda, řezal jsem se smíchy od začátku do konce ...(18.1.2009)

• HellFire

Mene debilni jak predchozi dil, ale stale ubohe. Pokud to takhle probiha na americkych skolach, neni divu, ze jsou tak pitomi.(22.2.2008)

• MM_Ramone

Pubertálnej sérii "American Pie" som sa doteraz úspešne vyhýbal. Zhodou okolností som si však včera pozrel túto piatu časť s podtitulom "Nahá míľa". Je to snímok, ktorý vo mne vyvolal celý rad otázok. Predovšetkým som musel stále premýšľať nad tým, čo za človeka má na svedomí tak otrasne primitívny scenár. Napísal ho nejaký tridsať ročný, zakomplexovaný panic či voľajaký starý, slizký, úchylný zvrhlík alebo poplašený adolescent, ktorý myslí jedine penisom? Film je takmer úplne bez deja, plný úžastne idiotských dialógov, nadržaných mladíkov, odporných nahých trpaslíkov a rozjarených kozatých školáčok. To sa vážne najdú ľudia, ktorým sa to páči? Ja už to nikdy viac nechcem vidieť. Je to odpad!(28.12.2009)