poster

Prci, prci, prcičky: Nahá míle

 • USA

  American Pie Presents The Naked Mile

 • Slovensko

  Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

Komedie

USA / Kanada, 2006, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xeelee
  odpad!

  Možná se budete ptát, proč jsem se díval na něco tak příšernýho, jako je Nahá míle, když jsem předtím viděl jen první díl, kterému jsem dal jen dost podprůměrné **. Jedu si tak v zimě na kole a co čert nechtěl, ta svině stará opotřebovaná se roztrhla tak, že už to nešlo zalepit. Poznámka pro bikery: S píchnutým kolem vás po požádání pustí spousta řidičů do tramvaje nebo autobusu. Svezl jsem se tramvají na metro, ale autobusákovi na lince, která by mě z metra dovezla až domů, se ten nápad nelíbil, tak jsem šel dvě zastávky pěšky, dostal se do autobusu, který jel stejným směrem a pak už zbývalo jen vyšplhat se asi půl kilometru do kopce. No a náhodou jsem šel kolem domu kamaráda, kterej si zrovna jedno kolo staví, a chtěl jsem se zeptat, jestli nemá duši. Nebyl doma, ale (další náhoda) potkal jsem ho cestou, když šel z práce. Duši neměl, ale chtěl otestovat novou vodnici a zrovna si koupil Nahou míli někde v trafice. Prý jsou takové filmy dobré na odpočinutí po práci, když člověk chce po těžkém dni vypnout. OK, proč ne. No tak jsme naládovali vodnici a pustili film. Na začátku jsem zjistil, že je fekální humor nejspíš dost populární, během filmu jsem nabyl dojmu, že čím víc nahejch lidí, tím víc Adidas a protože se na teenage komedii rády podívají i něžné polovičky hulvátů, tak pro jistotu svléknou i řádně depilovaní kluci. Děj se celý točí kolem blbého závodu, kde běží celá škola nahá, a pak maj mejdan, kde jsou všichni maximálně ve spodním prádle a pořádají obskurní soutěže. Už to je dost síla, ale to není vše. Autoři přesně věděli, jaké trapné scény tam chtějí, ale už je nedokázali vypointovat a slepit dohromady, takže jsem byl rád, že jsem byl čím dál tím víc zkouřenější. Dějově naprosto nenavazujících scén, chyb a nesmyslů (ragbyové hřiště s 20 cm bahna?!?) je film plný a většina vtípků vyznívá do ztracena. Prostě radost pohledět. Navíc když je na večírku na vejšce tolik pěknejch bab a hrdinové tam balí zásadně holky, které se mi vůbec nelíbily.(14.1.2009)

 • Falko
  **

  Nemozem tuto piatu cast porovnat so stvrtou: (Na tabore), ktoru som nevidel, takze z mojho pohladu je tato piata cast samozrejme blbost v porovnani s prvymi troma castami Prciciek. Avsak bolo tu par scen, na ktorych som sa nasmial. Trebars navsteva v nemocnici a pomylenie si zraneneho Stifflera, ktoreho zbili trpazlici s inym pacientom alebo prichod na koni, ale strasne vela scen tu bolo nechutnych a trapnych. Preto iba 2 hviezdicky....... 25.03.2008(25.3.2008)

 • Dragoni
  **

  Takže . . . už tu byl Stifler, Stiflerův brácha a teď Stiflerův bratránek, kterej je naprostej looser. Rozhodně mi The Naked Mile nepřišla lepší než Band Camp. Pomalu to přechází na fekální humor. Amíci si pro tentokrát vsadili na vlastní blbost a ubohost. Stifler je pro mě jen jeden a to Steve. Body jen za baby, protože už ani ten soundtrack není to, co u Prciček býval. The End - 30 %(12.2.2009)

 • SexyAjinka
  *

  Jen bych to malinko poupravila.. nejedná se v žádném případě o KOMEDII, ale o puberťácké porno (jim toho stačí málo ;D) přiživující se na slavném jméně svého předchůdce.. Většinou nehodnotím to, co jsem neviděla až do konce (nebo spíš viděla 5 minut :D) ale tady jsem musela vyjádřit svůj názor...(30.9.2011)

 • T2
  odpad!

  Tržby za predaj DVD v USA $27,082,785 //počet predaných kusov 1,508,814║ samoúčelná otrasnoť(15.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace