Prci, prci, prcičky: Nahá míle

Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

Komedie

USA / Kanada, 2006, 97 min

• Kryton

Já bych to přejmenoval na Nudná míle. Zbytečné pokračování.(9.12.2007)

Já si prostě nemůžu pomoci, ale tady ten díl mi přišel naprosto špičkovej. Okamžitej nájezd střídá jedna akce a fór za druhým, pořád se něco děje, nápady jsou docela neotřelý, myšlenka filmu docela v pohodě. Našel jsem v tom filmu jak sebe v "postpubertě", tak spoustu kámošů a kámošek z té doby mé minulosti ... Akorát konec byl nereálnej, ve skutečnosti by to dopadlo tradičně ("vyspala by se s nějakým otrapem ..."). Ale o reálnosti tady ty šílený "sexuálně-fekální" komedie nejsou ... prostě to byla paráda, řezal jsem se smíchy od začátku do konce ...(18.1.2009)

• Renton

Scénář: Erik Lindsay .. Spousta nudných holých zadnic.(27.9.2009)

• mysiak

Jednoznačne najslabší diel po kino ére prcičiek...nič moc baby, odporný humor - mŕtvolny strek babičky, ale pozeranie péčka so slúchatkami..uff...poteší americký futbal s trpaslíkmi a možno nejaký moment...fekálne, slabé, proste Prcičky 5(16.1.2010)

velmi som bol poteseny tymto snimkom, inac upadajucej serie, plno nahych bab a dokonca niekedy aj podarene foriky. 60%(12.1.2007)