Prci, prci, prcičky: Nahá míle

Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

Komedie

USA / Kanada, 2006, 97 min

• Torision

Tohle že proboha nese název American Pie? To snad ne, takovýmhle způsobem totálně pohřbít dost povedenou ságu. Už čtyřka je slabá, ale tohle je naprostej vrchol demence. Hlavně John White, protože většího kokota snad obsadit fakt nemohli. A ty strašně debilní rádoby zvraty..... 1* je za Eugena Levyho (ten chlap je fakt kádr) a za ty trpaslíky.(17.6.2007)

Tržby za predaj DVD v USA $27,082,785 //počet predaných kusov 1,508,814║ samoúčelná otrasnoť(15.5.2009)

Je to taková průměrná teen komedie. Když to srovnám s prcičkama Na táboře, tak začátek mě v tomto případě tak nenudil, jako tomu bylo v minulých prcičkách a zase závěr byl oproti táboru zde o něco slabší, ale že by to dopadlo tragicky, to né.(3.10.2012)

• Djoker

Jasně nejslabší díl ze všech. Ani jeden ze Stiflerů nemá na předchozí dva týpky. Příběh je nezábavný a o ničem. Především pokusy o vtipný scénky s liliputama jsou dost ubohý.(27.9.2009)

• Jacinda

Hnusné zneuctění původní série(12.1.2012)