Prci, prci, prcičky: Nahá míle

American Pie Presents The Naked Mile

Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

Komedie

USA / Kanada, 2006, 97 min

Je to taková průměrná teen komedie. Když to srovnám s prcičkama Na táboře, tak začátek mě v tomto případě tak nenudil, jako tomu bylo v minulých prcičkách a zase závěr byl oproti táboru zde o něco slabší, ale že by to dopadlo tragicky, to né.(3.10.2012)

• Djoker

Jasně nejslabší díl ze všech. Ani jeden ze Stiflerů nemá na předchozí dva týpky. Příběh je nezábavný a o ničem. Především pokusy o vtipný scénky s liliputama jsou dost ubohý.(27.9.2009)

• Kryton

Já bych to přejmenoval na Nudná míle. Zbytečné pokračování.(9.12.2007)

• MM_Ramone

Pubertálnej sérii "American Pie" som sa doteraz úspešne vyhýbal. Zhodou okolností som si však včera pozrel túto piatu časť s podtitulom "Nahá míľa". Je to snímok, ktorý vo mne vyvolal celý rad otázok. Predovšetkým som musel stále premýšľať nad tým, čo za človeka má na svedomí tak otrasne primitívny scenár. Napísal ho nejaký tridsať ročný, zakomplexovaný panic či voľajaký starý, slizký, úchylný zvrhlík alebo poplašený adolescent, ktorý myslí jedine penisom? Film je takmer úplne bez deja, plný úžastne idiotských dialógov, nadržaných mladíkov, odporných nahých trpaslíkov a rozjarených kozatých školáčok. To sa vážne najdú ľudia, ktorým sa to páči? Ja už to nikdy viac nechcem vidieť. Je to odpad!(28.12.2009)

Další nepřímé pokračování slavných Prciček. Bratranec Stiflera, který je panic? WTF?(26.1.2013)

• - Michiganská univerzita každý rok pořádá akci „Naked Mile Run“, tedy „Běh Nahé Míle“. Obvykle se koná poslední den jarního semestru. 21. dubna roku 1998 na ní přišel rekordní počet lidí. Místní policie odhaduje počet účastníků na 1500. (FMJ)

• - Natáčení probíhalo ve kanadských městech Toronto a Hamilton. (Sufferer)

• - Spoiler: V poslednej sekunde zápasu trpaslík zastaví Stiflera (Steve Talley), pričom mu z rúk vypadne lopta a prejde za cieľovú čiaru. Avšak, keď rozhodca odpíska je lopta pred čiarou. (xun)