Prci, prci, prcičky: Nahá míle

American Pie Presents The Naked Mile

Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

Komedie

USA / Kanada, 2006, 97 min

Nebýt tam to stříkající sperma (zrovna jsem večeřel), klidně bych dal i plnej počet , protože jsem se dost bavil. Nejlepší Stifler ever.(15.4.2009)

Ze zacatku dost opruz. Kozy zadny, kalby zadny, nezajimavy debilove v hlavnich rolich. A navic i pres tech par vtipu se to celkem tahne. Nastesti hodne zachranuje druha pulka, kdy dojde konecne na Nahou mily, z ktery by se ale dalo vytezit vic, sice paradni prehlidka koz a zadku, bohuzel obcas i chlapskejch, ale cely sfoukly trosku rychle, s minimem spomalovacek na kozy. Nastesti ale od tyhle chvile zacne slusna jizda a do konce uz to je jen jedna velka kalba. Nema to sice tak super nechutny momenty jak nasledujici dily, ale oproti nim taky minimum odhalenejch zenskejch a min vtipku. Slabsi 3*.(23.2.2010)

• SexyAjinka

Jen bych to malinko poupravila.. nejedná se v žádném případě o KOMEDII, ale o puberťácké porno (jim toho stačí málo ;D) přiživující se na slavném jméně svého předchůdce.. Většinou nehodnotím to, co jsem neviděla až do konce (nebo spíš viděla 5 minut :D) ale tady jsem musela vyjádřit svůj názor...(30.9.2011)

• Boss321

Po naprosto trapné čtyřce přichází lepší pětka a doufám, že už taky poslední. Pro mě prcičky skončily třetím dílem a čtyřku a pětku beru jako filmy, které těží z jejich slávy.(9.12.2007)

• virus10

Ještě to furt jde!!(29.1.2009)