Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

Vital

Od Eli Rotha jsem viděl jen Cabin Fever,a protože se mi líbil,tak jsem zkusil další jeho snímek,Výskyt česko-slovenských herců bude nejspíš magnet na přitáhnutí tuzemských diváků,ale popravdě Kňažko mě zde moc nepřesvědčoval o své roli,výbírání místa točení se v tomto případě moc nevyvedlo,ovšem na poli co se týče sado-maso hrátek celkem ujde,ovšem mě zde mile překvapil hlavně konec,který upouští od tradyčních "konců"kdy se poslední obět dostane pryč.I když se zdá,že 4* je moc,tak mi nejspíš vypomohla výpomoc návšteva kina a asi kolem 10 lidí v něm,vidět to na DVD,asi bych tak štedrý nebyl. ()

Trescha

Já bych to zase tolik neodsuzoval,myslím že až tak totálně spackané to rozhodně nebylo. Na Hostelu je zajímavé že většinu z toho mála herectví odedřou českoslovenští herci.Myslim že obsazení Kňažka bylo jedno sice z velmi mála ale rozhodně je to pozitivum...Všicni by si měli uvědomit že tenhle film je další z řady béček a podle toho je třeba to posuzovat...A mezi hororry typu vřískot a spol je to možná ještě nadprůměr:-D ()

Ponocnej

no nic moc zajimaveho ani noveho zaroven vylozeny odpad to neni a koukat na to jde jen nesmite cekat zadny pribeh,myslenku nebo cokoliv ta hvezdicka je spis za useknuteho ptaka ktery byl pote hozen k nelibosti majitele psovi :-D ()

Naranyan

Co to mělo byt ? Až na zábavnou aukci, která mě fakt dostala to byla slátanina nejvyššího stupně. Už i toho krájeného masa rapidně ubylo, že by Eli Rothovi došel dech ?. Tak sakra buď ať horor buduje napínavou atmosféru, vyděší, vystraší, nadzvedne nebo nejlíp všechno dohromady. Tomuhle hororu se ale nepovedlo ani jedno, takže by mě zajímalo, k čemu teda sakra je :-/. ()

pavont

O dejovej linke ci nebodaj pribehu je skoda hovorit. Tolko nezmyslov pokope sa len tak nevidi. Este aj pivu sa vravi drink. Ale trebars pasaze z tovarne su slusne a odfakleny vtak sa tiez nevidi kazdy den. Takisto zaverecny fotbal dokazuje ze sa musi hrat hlavou. ()

kacudzde odpad!

Děs a běs! Opět parta připitomělé mládeže, která nedobře skončí. Občas humus,ale scénář tak blbý, že to bylo až k smíchu. A do toho ty lidovky a ten fotbal bandy cikáňat s hlavou na konci... Fakt fraška. Sledování téhle zhovadilosti = ztráta času. ()

Mesmeric

Povedené pokračování. Pro změnu z pohledu 2. strany. Slavný přeživší z 1. dílu se mihne na začátku a hned mě potěšilo, jak je s ním naloženo, proč happy end, že? Roger Bart a Richard Burgi jsou mí oblíbenci ze Zoufalých Manželek, takže bylo fajn je shlédnout i ve filmovém podání. A navrch ještě Kňažko, no myslím, že od tohodle kousku jsem dostal co jsem chtěl. ()

Snakefinger odpad!

Špatný odvar ještě horšího originálu. Film pro ty, kteří si neumí sehnat pořádný gore. Zbytečné, hloupé, naivní. To že reklama udělala z Hostelu (obou dílů) kult je smutné. Film dobrý tak maximálně jako příloha nědělního Blesku nebo Aha. ()

pájap

pro mě jsou si tyhle dva díly takříkajíc rovné.naprosto nechápu když tady někdo napíše-na úvod,nemám rád horory- tak proč na ně koukáš? ()

ProchY01

Stále to samé. Kupodivu mi tu stupidita některých věcí přišla méně otravná než v prvním díle - dal bych o půl hvězdy víc, kdyby to šlo. Výsledek ale pořád stejný - nevyužitý potenciál. Místo kultu komediohoror. ()

chlievik odpad!

No každý film, ktorému sa urobí "dvojka", je navždy umelecky čiastočne znehodnotený. Film má byť na zamyslenie, na jedno zamyslenie, originálne, a nie na pokračovanie eskalujúc násilie alebo akciu. Mne osobne "jednička" Hostelu dala to, že som si uvedomil, že takýto gang môže skutočne niekde existovať, podľa známej vetičky: "na každém šprochu, pravdy trochu", tak aj v tomto prípade si myslím, že to nie je len taká nejaká fikcia. Možno to réžovi niekto povedal, že také existuje, a on to natočil ako fikciu.. Neviem či sa toto môžbyť odohrá na Slovensku, skôr je to menej pravdepodobné, ale niekde v Afganistane, v Mjanmarsku alebo v gangsterskej Južnej Amerike asi aj jo. Ani by som nebol prekvapený vzhľadom na hnusný a úchylný svet, v ktorom žijeme. Dvojka bola teda síce na jednej strane do prvej polovice viac "nervná", čakalo sa na akciu pomaly, dlho, čo je aspoň aké-také pozitívum, ale zase na druhej strane krvák v druhej polovici bol o to cynickejší (streľba do hlavy dieťaťa - totál zbytočná vražda, snáď len nato, aby v detailoch vyeskalovali brutalitu), film je o to odpornejší, že je tam ešte viacej krvavých scén, nechutnejší než jednotka (viac pitvania a najma tá ženská báthoryovská parafráza, no hnus!), no najma však si myslím, že film bol z umeleckej stránky dosť poškodený (..ak sa v tomto prípade dá vôbec hovoriť o umení!), a to v tom zmysle, že chcel byť rafinovanejší organizovanosťou gangu, množstvom postáv, akciou, čím sa posrala klasika jednotky, kde to prezentovali Tarantinovsky jednoducho - je nepravdepodobné, že by Saša (Kňažko) ako šéf gangu ordinoval priamo na mieste v tom kutlochu spolu s tými bravčovými hlavami typu Černák a spol, takisto je temer nemožné, že by taký mega veľký gang takto bez menších problémov fungoval v úplnom utajení, keď sa jedná o takéto vraždy, o to viac ak ide o prominentnejšie bohaté dievčatá, navyše to celé so spojkami v zahraničí, takisto to aukčné ememeskovanie bolo kúsok pripečené.. atď. No ale, bola to fikcia. Takisto je temer nemožné, že by tie pekné americké dievčatá chceli ísť do postele s tlustými bravčovými Boratmi zo Slovenska. Tie "sexy" prasačie úsmevy Boratov boli naozaj dosť "neodolateľné", aby sa americké pussies zaplietali s miestnymi domorodcami takto povyraziac si z kopýtka... Vedel som takisto, že sa budú snažiť ukázať "klientelu" úchylákov, zovšadiaľ zo sveta, to bol dosť predvídateľný prvok, vedel som aj, že tie scény, ktoré boli v prvej časti, ohľadne toho sexu s tými slovenskými študentkami, tam nebudú, a budú zamenené za scény z nejakého mafiánskeho bordelu, a aj tie scény s cigánskymi kradošskými deťmi budú skrátené (len aby sa sformovalo "aspoň niečo" z "jednotky"), scenéria Slovensko-Česka nič, v prvej časti aspoň ukázali nejakú juhočeskú domčekovú dedinku, tu nič, len ten jarmok bol aká-taká umelecká vsúvka, hoci ju posrali tiež, totiž tie neustále pozorujúce ksichty mafiánov na jarmoku ju vlastne celú umelecky zhovadili a zničili, avšak naopak som nečakal, že sa to skončí vykúpením sa toho dievčaťa - zaplatením a vraždou tej Rusky, ktorá ju na to nalanárila. No a napokon Kňažko sa MUSEL všade natrepať, no jasné, a splniť si svoj detský sen zahrať si v "Amerikáňskom" filme. :-/ Za komančov sa pchal do každej československo-kambodžskej koprodukčnej romance, potom štrngal s kľúčikmi v novembri '89, potom manažoval Jojku, a dnes sa pchá ÚPLNE ZBYTOČNE do filmov USA, akoby si chcel ešte zahrať po boku nejakého známeho Amerického herca.... proste hnus. Už dávno mi Kňažko sám pripadal ako kúsok úchylný, s tým jeho nosom, ktorý stále rozťahuje nozdry :) a tuná to starý aj potvrdil. Hodil sa tam náramne. Druhotriedny herec odteraz. Páčia sa mi herci, ktorí aj napriek lákadlu hrať v americkom filme, ak je takýto, to odmietnu. Zahrať si klasiku slovenských inscenácií, niečo psychologické, to beriem, ale urobiť primitívny pokus o oslovenie amerického dekadentného publika vyslúžilým mafiánskym chujom, to je niečo, z čoho som minimálne v rozpakoch, keď nie znechutený, a neviem či sa mám zasmiať, alebo sa zgrciať, najma ak hrá úlohu toho najbrutálnejšieho vraha celého filmu.. Konečne si Kňažko môže povedať: "Som lepší než Bruce Willis." Film - Odpad! Zdegenerovaný kopirák jedničky! p.s. Slabý obrat hovorí za jedno, znudilo sa to, takéto filmy nemajú nádej na dlhodobé prežitie. p.s.2: idioti budú moje kritické slová pripisovať tomu, že som Slovák. No veď sú to idioti. () (méně) (více)

Stealth2 odpad!

Nesnesitelná rádoby hororová hrůza a děs, děs to opravdu je a ten dement Eli by se měl léčit a už by ho neměli pustit točit filmy. Tohle vzniká jako jasný kalkul po penězích, dáme dohromady naprosto nesmyslné scény, potoky krve a násilí , "atraktivní" východoevropské prostředí a máme vyděláno........je mi z toho zle. ()

stepanvaj

Fakt jsou lidi co jsou, koupí si lístek do kina na Hostel 2, usadí se v sále a následně tenhle film zčíhnou?! hmmm frajeři ()

Filatov

Dvojka ukázala, jak naplno funguje tenhle "byznys" a kdo se v pozadí toho všeho skrývá, což ukázalo v jedné z nejhlavnějších rolí Milana Kňažka, což je super stejně jako přítomnost mnoha dalších českých herců stejně jako v prvním díle. Scény jsou opět úchylné, jen se vyměnily pohlaví našich obětí a ocenil jsem docela zajímavou charakterovou proměnu dvou lovců, když měli jít na věc. ()

90125

"Slavnu" jednicku som nevidel a uz ani netuzim vidiet. Dvojka je velmi, velmi slaby film, velmi slaby horor, velmi slaby cokolvek. Ziada sa mi povedat imbecilny. Nema to ziadne napatie, len sa to vyziva v nezmyselnych surovostiach. Urcite nepozerat. 33 % ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)