Michal (Vojta Kotek) se zúčastní oslavy na lesní chatě. Řízením osudu zbude po skončení oslavy na chatě sám s dívkou Zitou (Dorota Nvotová), kterou vidí prvně v životě. I když není zrovna jeho typ, pod vlivem výjimečných okolností s ní prožije vášnivou noc. Vlivem lapálie, která se jim stane jsou nuceni spěchat zpět do města. Náhle jde sice „o život“, ale poněkud jiným způsobem a obráceně, než jsme zvyklí. Z chaty uprostřed lesů se vydávají ještě v noci na cestu, aby vše vyřešili. Do cesty se jim v jako v každé správné road-movie staví nečekané překážky a všechno se komplikuje víc než z počátku čekali, takže je tu dost dramatických situací pro to, aby se Michal se Zitou postupně o sobě dověděli víc a zjistili, co všechno mají společného. Jejich cestu navíc doprovází záhadná bytost (Robert Nebřenský) a postava (Bob Klepl), kterou můžeme označit jako duch zemřelého. Všechny postavy se v průběhu filmu navíc různě propojují a vše spěje k překvapivému rozuzlení... (oficiální text distributora)

montrose

Pár vtipných hlášek tam bylo a Kotek zahrál nad očekávání dobře. Hvězdu také přidávám za bezhlavýho Klepla. ()

Puslanka

Nechci být zlá, ale jestli se mi podaří zapomenout na tenhle film, tak budu ráda. Čekala jsem komedii, viděla jsem změť všehosi a smrt politika (Bohumila Klepla) s neustálými záběry na jeho tělo mi připadaly v daném žánru nemístné (+ pro mě nechutné). ()

me_Christy

Když jsem se na tento film dívala, vůbec jsem nevěděla, jestli se mi má líbit nebo ne. Některé scény byly vtipné, ale někdy mi to všechno přišlo trochu moc. Bylo ale zajímavé sledovat skutečnost oproti obrazům jakoby z jiného světa. Režisér se nebál udělat něco nového a zajímavého, což se podle mě cení. Taky herci se mi líbili, Vojta Kotek zase ukázal, že hrát umí a dobrá byla i Dorota Nvotová. Takže nakonec, po shlédnutí, musím říct, že je to vlastně docela příjemná komedie, které ale rozhodně něco chybí. ()

KristKrist odpad!

Ani pár vtipných scén tuhle ptákovinu nemůže zachránit. Nebavilo mě to,přišlo mi to celé trapné a divné. Nečekala jsem,že to bude dobré,ale myslela jsem si,že to bude aspoň koukatelné. ()

ronaldmekdon

Na tomto filmu jsem byla v kině a už v mých telecích letech mi přišel jako naprostá hovadina a vyhozené peníze. Není tam nic, co by zaujalo nebo bylo jiné než blbé. Jediné co mě pobavilo bylo možná tak pár minut v úvodu, než jsem byla nucena shlédnout celé to blbé putování za postinorem.. Dorota Nvotová se mi nejen jako herečka mimořádně nelíbí a tady byla vyloženě otravná. ()

gustaw

Upřímě? já tento film viděl až dnes a velice jsem se u něj pobavil protože jsem za tím nehledal žádná poselství atd. jako vy chytráci! ()

TheSabca1995 odpad!

Nevtipný neinteligentní ,,uher'' na tváři české kinematografie. V podstatě se děj nehne z místa a řeší se stále dokola totéž. Nehledě na příšerný herecký výkon Doroty Nvotové. ()

bratr_jezek odpad!

V telce program k uzoufání a najednou koukám, český film, který neznám. A ani se nedivím. Pokud přežijete úvod (za vlasy přitažené a kostrbaté vysvětlení, proč Vojta Kotek začal studovat zrovna medicínu), jede se na chatu se slibnou dívkou, kterou Kotek miluje a možná doufá, že její otec, primář, mu nebude dělat peklo z obávané anatomie. Nemusíte se bát, z "Básníků" se tu neopisuje ani omylem, protože zbytek filmu máte pocit, že úraz elektrickým proudem neutrpěl v mládí filmový hrdina Michal (Kotek), ale sám režisér Šteindler. Přes "nečekanou" zápletku - holka dá Michalovi vale, on nepochopitelně zůstává dál na chatě, navíc ve společnosti hysterické a nepřitažlivé Slovenky (Dorotě nepomůže ve filmu ani kdyby odhalila víc než nevzhledná prsa), se končí v posteli. A pak se rozjede největší šílenost českého filmu. Dočkáme se trapnosti, filozofování o smyslu života, křečovitých pokusů o komiku a Roberta Rosenberga. Větší odpad, aby jste pohledali ()

Beginek87 odpad!

Já na to teď koukám a nevěřím vlastnímu oku ... a taky tomu co slyším....Jak tohle někdo mohl vypustit do světa? Jak se pod tohle mohl někdo podepsat? Vsadím se, že kdyby tohle předložil student režie jako školní projekt, vyhodili by ho takovým způsobem, že by zapomněl, že tam kdy studoval. Proč tvůrci předpokládají, že když tam nacpou co největší počet kýčovitých a vlastně nevtipných vtipů, bude z toho komedie jakou svět nezažil? Boha jeho, to snad ne, to snad NE?!!! TO FAKT NE !!! ()

andydufrsn

Nic moc, na to, že v tom měl prsty Milan Šteindler tak skutečně hodně nic moc! Dementní kolísání mezi křesťanstvím a budhismem, ještě dementnější kolísání mezi potrat ano nebo ne a to celé vsazeno to podivného rámce jako by roadmovie, a jako vrchol Ko(ko)tek……. no prostě slabota ()

LucasAmarok

Abych tak odůvodnil svoje hodnocení.... jedna hvězdička je za fakt že jde o brak a odpad dám jen filmu který jsem nedokoukal a ta druhá je za to že jde o zábavný brak prostě halda laciných vtípků namíchaná absurditou. Můj vkus je někde jinde ale já se minimálně uchechtnul ..... nebo že by v tom hrála roli ta půlka flašky bílého rumu? A co na to Jan Tleskač? ()

Missfit

Poněkud zvláštní komedie. Dějové sice rozpadlá na atomy, jako celek ale zvláštní absurdní, až bych snad řekl typicky Česká nadsázka (Alexandra Hemalu se obávám nikde jinde nepochopí :D). Nicméně jako trhák to snad ani ambice nemělo. ()