Michal (Vojta Kotek) se zúčastní oslavy na lesní chatě. Řízením osudu zbude po skončení oslavy na chatě sám s dívkou Zitou (Dorota Nvotová), kterou vidí prvně v životě. I když není zrovna jeho typ, pod vlivem výjimečných okolností s ní prožije vášnivou noc. Vlivem lapálie, která se jim stane jsou nuceni spěchat zpět do města. Náhle jde sice „o život“, ale poněkud jiným způsobem a obráceně, než jsme zvyklí. Z chaty uprostřed lesů se vydávají ještě v noci na cestu, aby vše vyřešili. Do cesty se jim v jako v každé správné road-movie staví nečekané překážky a všechno se komplikuje víc než z počátku čekali, takže je tu dost dramatických situací pro to, aby se Michal se Zitou postupně o sobě dověděli víc a zjistili, co všechno mají společného. Jejich cestu navíc doprovází záhadná bytost (Robert Nebřenský) a postava (Bob Klepl), kterou můžeme označit jako duch zemřelého. Všechny postavy se v průběhu filmu navíc různě propojují a vše spěje k překvapivému rozuzlení... (oficiální text distributora)

wef

Vůbec to nebylo tak špatné. Ve světových poměrech ano, ale na české poměry to bylo řekl bych až nadrpůměrné počínání Milana Šteindlera, kterému jsem upřímně věřil. Ano, je to blbost. Ale povedená blbost. Vojta Kotek taky překvapil, trochu se začíná orientovat ve svých kreacích. ()

Cortesz

Šteindlera nesnáším a na tu svoji režii a na ten jeho přiblblej xicht by měl mít zbrojní pas a to co předvedl v tomhle filmu mělo být co ? Nechápu co nám chtěl sdělit, asi poučovat o bezpčnosti sexu a jak se zachovat při nechtěném početí? Budiž, ale proč tam za každou cenu musel cpát tu linii s tím Kleplem a plno těch náboženských keců. Jediné co je zde kapku zábavné je Kotek s Nvotovou, která je k tomu velmi krásná a ty jejich trampoty co je potkávaj jsou extrémní( stím radiátorem), ale je to to jediné co pobaví, jinak je to naprosto nechutnej nekoukatelnej nesmysl, při jehož sledování jde spíš o život divákovi. ()

LuNaj

Z dvojice Mádl-Kotek jsem vždy považoval Jirku za lepšího herce. Tímto se Vojtovi omlouvám, ptž jeho výkon v tomto filmu se mi líbil a roli jsem mu věřil. Co se mi líbilo už podstatně méně byly výstupy dvojice Klepl-Nebřenský. Bob je komediální typ a scéna s mističkou byly vynikající, nicméně i tak stojím za tím, že si tvůrci mohli ten budhistický výstup odpustit. Btw- způsob, jakým Klepl zemře byl pro mě dost šokující. To bych fakt nečekal. Jinak mám z filmu rozporuplné pocity. Jaksi mi nesedí styl Haliny Pawlovské, která je podpesána pod scénářem. Nijak unešený jsem nebyl ani z Banánových rybiček a to samé platí i pro tento film. Za ústřední dvojici dávám hvězdičku navíc. ()

unrocker

Hledal jsem vtip a nenašel. Hledal jsem nějaký smyslu plný příběh a nenašel... Prostě tohle byl opravdu děs... Štaindler už by měl asi jenom dělat ty jeho televizní role... :( ()

Maxmilian

Docela zajímavě zpracovaná komedie. Trošku tvrdá, trošku dobrá, trošku zajímvá, občas nudná. Ale jelikož mám slabost pro Slovenské dívky, tak si zaslouží 3 hvězdičky. Mám rád Slovenky když mluví mateřským jazykem, ale když se snaží mluvit česky a dá tomu slovenský přízvuj, tak je to super. Když se na to podívám jěště jednou, tak jen kvůli Dorotce. ()

Tominni

Nevím, co vlastně měla dvojice Pawlovská a Šteindler tímto filmem na mysli........škoda, snad příště to bude lepší. ()

HarlanWade

Kam až tohle dojde? Čeští tvůrci si v poslední době už pomáhají lecčím, ale počítačové vizuální zpracování duchů alias spermií putujících do vaječníku a duch Bohumila Klepla, hmm, to tu ještě nebylo. Snaha byla, ale ve výsledku strašná kravina, která nebyla ani trochu zábavná. Děsí mě, že kvalitních režisérů v Česku ubývá a tak bychom se za chvíli mohli dívat jenom na tyhle úlety. ()

GoreManiac odpad!

Je jednoduché odsoudit film a přitom se nepokusit nalézt na něm nic dobrého. Já to zkoušel a doopravdy jsem nic nenašel. ()

Bigfuckman

To byla ale kardinální blbost s pointou uplně o exkrementu. Je až s podivem co se dá natočit za slátaninu, která opostrádá snad vše co by měla komedie nabídnout. Vidět to Menšík musel by se obracet v hrobě. ()

nula87

Další (kolikátá už???) bolestivá zkušenost s českým filmem poslední dekády. Obávám se, že to asi mělo být vtipné. A mrzí mě to o to víc, že jsem si myslel, že se jménem Milana Šteindlera nemůže kvalitativní laťka klesnout pod určitou mez. Bohužel, Milane, vrať se do hrobu. ()

borohub odpad!

WTF? CO to je ? Tohle je naprostá demence, o co se do prdele M.Šteindler snažil? O vtipnou rodinou komedii? Smál jsem se jedině při závěrečných titulkách když jsem si pomyslel že už tuhle debilitu nebudu muset ani sekundu sledovat a nebudu muset nad tím promrhávat můj čas. Pokud je tohle ukázka "kvalitní" české kinematografie, tak česká kinematografie jde pěkně do hajzlu. Fuj never more! ()

pekas

Tento druh humoru mi sedí. Nadsázka a trochu ulítlé fórky, to je dobrá kombinace. Bohužel mi film přišel trochu krátký a některé situace, které se děly, přicházely trochu kostrbatě, chyběla mi plynulost přechodů z jednoho maléru do druhého. Ale některé momenty byly opravdu vynikající, např. příjezd budhistického průvodce a reakce křesťanského ducha. A taky mi sedí celkové pozitivní vyznění celého filmu. Suma sumárum mě film pobavil na solidní čtyři hvězdy a rád se na něj zase někdy podívám. 79%. ()

darthvader77 odpad!

Absolutní s*****a. Nebýt strašně zbytečné a debilní dějové linie s duchem zemřelého byl by to možná průměr, ale takhle rovnou do koše. ()

ostravak30

Tohle je přesně ten tip filmu, na kterém je hodně věcí fajn, ale taky hodně věcí špatně. Zkrátka, klidně by mohl být lepší. Je tady ovšem velké ALE. Celá zápletka, ať už působí všelijak nudně, nakonec tak nudná není. Vzhledem k tomu, co oba hrdinové zažívají, je to docela zajímavé a přináší to vcelku vtipné situace. Až na jednu z posledních. Scéna z natáčení pornofilmu je docela trapná a vtipu málo nebo spíš žádný. Vojtěch Kotek je kvalitní herec a čím je starší, tím je lepší, takže v této roli mě přesvědčil. A líbila se mi i Dorota Nvotová. Byla hodně přesvědčivá a přirozená. Kvalitní herec je i Bob Klepl, který prostě vždy hraje s maximálním nasazením. Jeho hereckému výkonu se nic vytknout nedá, jenže jeho role mě prostě ve filmu vadila. To je velké mínus celého děje. Scény s převtěleným Bobem K., který působí nejprve jako duch, pak jako "cestující" na spermii, to fakt ne. Tohle se prostě nepovedlo. A pak je tady zajímavá věc. Na filmu se podíleli tři scénáristé. A je to znát. Dialogy mezi Michalem a Zitou jsou fakt vtipné. Jenže další konverzace je spíš podivná, nudná a nezábavná. Hudba je vcelku dobrá a líbí se mi i kamera a střih. Vše je děláno do rádoby zábavné podívané s trochou ironie a nadsázky. Začátek filmu prostě působí zajímavě a vtipně, jsou tady vtipné scény a rozhovory a pak následují nudné a nezáživné. Dlouho jsem se rozhodoval mezi dvěma a třemi hvězdami. Nakonec musím spravedlivě usoudit, že ty horší věci mírně, ale přece jen převažují. Další herecké výkony nejsou nejsilnější, k tomu spíše slabší scénář...a hodnocení je hotovo. ()

cinema_cz

Chtěl-li Šteindler natočit komedii zcela nového typu, bylo to po 110 letech existence české kinematografie rozhodnutí sympaticky odvážné, stejně jako téměř nerealizovatelné. Výsledkem je (pa)tvar, který spojuje několik žánrů a filmů dohromady a ze všeho nejvíc se podobá ulítlým, v jednotlivostech milým, ale v celku nezvládnutým snímkům typu Doblba! a Jedna ruka netleská. Bohužel. 40 % (Jaroslav Sedláček, 02/2008) ()

LucLuc

Ty odpady jsou opravdu trošku trapné... Je to tak na 5/10 a kdyby tvůrci ořezali mystickou linku vyprávění o půlku a zaměřili se více na skutečné lapálie ústřední dvojice mohla z toho být poměrně zdařila komedie, škoda. Odpad to však není. Vždyť režisér má na kontě sedm křišťálových kokotů! ()