Michal (Vojta Kotek) se zúčastní oslavy na lesní chatě. Řízením osudu zbude po skončení oslavy na chatě sám s dívkou Zitou (Dorota Nvotová), kterou vidí prvně v životě. I když není zrovna jeho typ, pod vlivem výjimečných okolností s ní prožije vášnivou noc. Vlivem lapálie, která se jim stane jsou nuceni spěchat zpět do města. Náhle jde sice „o život“, ale poněkud jiným způsobem a obráceně, než jsme zvyklí. Z chaty uprostřed lesů se vydávají ještě v noci na cestu, aby vše vyřešili. Do cesty se jim v jako v každé správné road-movie staví nečekané překážky a všechno se komplikuje víc než z počátku čekali, takže je tu dost dramatických situací pro to, aby se Michal se Zitou postupně o sobě dověděli víc a zjistili, co všechno mají společného. Jejich cestu navíc doprovází záhadná bytost (Robert Nebřenský) a postava (Bob Klepl), kterou můžeme označit jako duch zemřelého. Všechny postavy se v průběhu filmu navíc různě propojují a vše spěje k překvapivému rozuzlení... (oficiální text distributora)

Kuzlo

Áno, súhlasím, nie je to žiaden trhák, no mňa to pobavilo. A ako tak uvažujem, po dlhej dobe film v TV pri ktorom som ani raz nesiahol na diaľkový ovládač ()

Frenegonda

Neskutecna hovadina,ktera mi zvedla naladu!!! Keys si vzpomenu na scene jak Kotek s Nvotovou tahnou radiator leje jako s konve a do toho ta srnka... Hehehe ()

Kosmik

Tenhle film má jeden zásadní problém a sice otevřený útok bez skrupulí na křesťany a jejich názory na antikoncepci a interupci. Šteindler vše pak završuje popřením křesťanské víry vůči jiné. Poslední fackou pro křesťany pak může být zjevení pornoherců včele s Rosenbergem. Dokáži se vcítit do kůže věřícího křesťana, že takový film jej pak může až pobouřit a urazit a je pak pro něj pouhým odpadem. Na druhou stranu film samotný není vůbec špatný. Nejde sice o žádnou kultovní záležitost, ale pro pobavení na jeden večer je ideální. Pokud bych ale chcel na film jít s přáteli nebo jim jej pustit doma, pečlivě bych zvažoval, zda-li na něj zvát někoho křesťansky založeného. Ten film by mohl u něj vyvolat zlou krev. Režisér chtěl jít cestou otevřené kontroverze, která ale v tomto případě spíše uškodila. ()

maverick10

Nezabavna zabava je do jiste miry zabavna a alespon zabaví. Po skonceni filmu je vam nakonec lito ztraceneho casu utopeneho v konecnem dusledku nezabavnou zabavou zabavujici vas cas, ktery byste mohli ztravit zabavou, ktera zabavi a bavi. Tenhle film bych zabavil, rychle se ho zbavil a uz se o nem nikdy nebavil. Muze mi nekdo vysvetlit kde mam hledat humor? Snad Bohous Klepl, letic na spermii jako Saxana na kosteti, ci Rosenberga, radic dobrovolnym hasicum, kam maji strikat? Ne to ne!!! Vratte se do hrobu pane Steindler ! ! ! ! ()

Jonash87

Tenhle film rozhodně nebyl tak špatnej, jak tu většina píše. Hned několikrát jsem se upřímně zasmál a ta necelá hodinka a půl utekla vcelku rychle, i když příběh jako takový za moc nestál. Zamrzel jen přehnaný konec (cca poslední 2-3 minuty), jinak u mě nakonec dokonce i za tři hvězdy. ()

rakovnik

Vůbec netuším, proč Milan Šteindler natočil takovou kravinu. Ale pravda je, že k němu něco podobného sedí, protože je zvyklý dělat skeče. Tento film je série skečů, které jsou více či méně ujeté. Hlavní myšlenka je sice zajímavá, ale zpracování je "divoké" a především nevtipné. Blbka a medik "on the road" by nebylo tak špatné samo o sobě, ale mnohé vsuvky, scénky a dialogy jsou přetažené, nevhodně vygradované, bez humoru, s nápady, nad kterými normální rozumný divák kroutí hlavou a diví se, proč tvůrcům připadalo, že scény vylepšují. Bohužel, jména autorů se stávají zárukou nekvality. ()

Nach

Proč tak nízké hodnocení? Na tuzemské poměry jde o velice kvalitní komedii (jak po dějové, tak technické stránce) za kterou se nemusíme rozhodně stydět. Znám daleko horší. 65% ()

MarekT

Na Milana Šteindlera neskutečně slabé a podbízívé. Kam se poděl ten jeho typický humor z dob České sody? Jediným pozitivem může být to, že natočeno to není úplně špatně a režisérovo sebeparodické cameo mělo kupodivu něco do sebe. ()

zette

No, tak to musel byt hodne kvalitni matros, ktery pozili pri vzniku scenare:-)! Kdo nevidel, neuveri co je vse mozne dostat na platno... Ja jsem se ale dvakrat zasmal ( hlavne, kdyz americky prezident mel lizat cicu ) a ocenuji i kameru a soundtrack. Jednou ale stacilo. ()

Juto

Po celý čas filmu sledujeme rozličné narážky, vtipy a scény na tému sex, antikoncepcia a vznik ľudského života. 5/10 ()

KajusaK

Jediná opravdu zajímavá scénka byla s Bohumilem Kleplem a jeho úmrtím. Vlasy Kotka mě fascinovaly :-D, ale jinak opravdu o ničem film,naprostá blbinka. ()

Šimpy

Pár říjemných překvapení...Kotek konečně něco hraje a pak, fakt jsem se skvěle bavil. Neotřelé, nápadité a vtipné.... ()

dr.fish

Jelikož pevně věřím, že šteidler by takový brak nenatočil schválně, beru to jako škodolibý výsměch stavu české kinematografie. Když vy Blesk, tak já Hrom... ()

wendelin9 odpad!

Film nemá hlavu ani patu a zasmějete se leda tak lidské debilitě, která přivedla na svět takhle šílenou slátaninu. "Odpad!" moc často nedávám, ale tady nemůžu jinak.. ()

Radiq

Štendlerovina jak vyšitá. Někomu ten humor muže připadat trapnej, ale já se musel pořád něčemu chlámat. Ko-ko-ko-kotek a ko-ko-ko-koktavá Nvotová se k sobě docela hodili a doplňovali se. A dostávali se do všelijakejch situací, ktery nejsou moc pravděpodobny, ale na druhou stranu sou zábavny a nebo aspoň vtipně zahrany. Meziděj s poslancem a jeho duchovním duševním duchem už neni tak dobrej, ale docela musim docela pochválit docela ucházející efekty (na českej film). ()