Michal (Vojta Kotek) se zúčastní oslavy na lesní chatě. Řízením osudu zbude po skončení oslavy na chatě sám s dívkou Zitou (Dorota Nvotová), kterou vidí prvně v životě. I když není zrovna jeho typ, pod vlivem výjimečných okolností s ní prožije vášnivou noc. Vlivem lapálie, která se jim stane jsou nuceni spěchat zpět do města. Náhle jde sice „o život“, ale poněkud jiným způsobem a obráceně, než jsme zvyklí. Z chaty uprostřed lesů se vydávají ještě v noci na cestu, aby vše vyřešili. Do cesty se jim v jako v každé správné road-movie staví nečekané překážky a všechno se komplikuje víc než z počátku čekali, takže je tu dost dramatických situací pro to, aby se Michal se Zitou postupně o sobě dověděli víc a zjistili, co všechno mají společného. Jejich cestu navíc doprovází záhadná bytost (Robert Nebřenský) a postava (Bob Klepl), kterou můžeme označit jako duch zemřelého. Všechny postavy se v průběhu filmu navíc různě propojují a vše spěje k překvapivému rozuzlení... (oficiální text distributora)

Leni-cka

Vojtovo kouzelný ručičky jimiž probíjí elektrika? chození s radiátorem po lese v noci na podpatkách? vzteklej srneček? dvojče-duch boba klepla co se projíždí na spermii? co to má být? jednu hvězdičku dávám, protože si myslím (respektive doufám), že celé to bylo točeno s tím, jak je to trapné. ()

adams89

Těžko říct, jaké divácké skupině měla být určena tato takzvaná komedie. Všechno je takové chaotické a trapné, až to bolí. Pořádně jsem se nezasmál snad ani jednou, takže je asi něco špatně. Jak někdo mohl začít natáčet s tak špatným scénářem, to mi hlava nebere. Celou blamáž podtrhuje koktající a absolutně nesympatická Dorota Nvotová. ()

RonaMidu

nechce se mi nijak ty tři hvězdy obhajovat,dokonce bych možná dala i půlku bodu navíc......prostě mi to sedlo,nemuset přemýšlet a sledovat něco,co vypadalo splašeně :-) ()

Beky

Nemůžu přehlédnout zajímavé nápady...které jsou ale bohužel použity špatně a film tak zbytečně zatěžují divením what the fuck?:)!! Kdyby se spíše autoři soustředili na samotnou zápletku a blbiny dávkovali přiměřeně, ale kdo chce moc, nemá nic!! Jinak hlavní představitelka mi byla neuvěřitelně nesympatická a hned za ní následuje Kotkovo parodie na herectví, od snowboardu nezměnil polohu hlasu a ksichtu vlastně taky...v kariéře bude mít hold samé píchače, no nic!! Šteindler už bohužel neni žádnou zárukou kvality, naposledy jsem viděl jeho příšernou Perníkovou věž a v tomto trendu bohužel pokračuje!! Jednou větou: Jedna hvězdička za zajímavou trikovou stránku filmu! ()

Akumulátor

Mohla to být výborná komedie, nebýt: příšerné nebo při nejmenším nevhodné hudby, Vojtěcha Kotka, debilních trikových scén s B. Kleplem, šílené zmatenosti scén a úchylného Roberta Rosenberga. ()

asirtes

Zvláštnym spôsobom trapné neherectvo Doproty Nvotovej ma donútilo dopozerať tento blábol po(za)stavený na životných antifaktoch jedného ex filmového barda. Milane, Milane, (ať) už si jednou nohou v hrobě. Ale srnka bola skvelá! ()

lennyd

Jedna z teenagerovských akcí kdesi na chatce v lesích se zvrhne, a Michal (Vojta Kotek) a Zita (Dorota Nvotová), si celou noc vyměnují svoje genetické informace. Když z sexuálního opojení vystřízliví, začíná boj o život - resp. o smrt - onoho malého, ještě ani nepočatého tvorečka. Jejich cestu velmi zblízka sleduje nedávno zemřelý poslanec Palcát (Bohumil Klepl), který by se do nového tvora měl reinkarnovat... Film jsme s manželkou shlédli na pokračování - a opravdu obdivuji ty, kteří ho zvládli naráz. Taková nálož blbosti se jen tak nevidí. Celý film je koncipován jako road movie (forest movie), kdy se oba hrdinové během cesty ke svému vytouženému cíli (pilulce PO) nadále sbližují, aby nakonec zjistili, že jsou si souzeni. Obsazení obou hlavních rolí bych ještě pochopil, ale že se k něčemu takovému snížil i Bohumil Klepl, to mne fakt dostalo. Původně jsem chtěl dát odpad, ale nakonec jsem i na tomto filmu něco málo pozitivního našel - např. shrnutí života obou hrdinů před závěrečnými titulky. Ale jinak, bída bída - kdo na toto dal prachy? ()

honz

Od Milana Šteindlera opravdu zklamání. Komedie, ve které není nic vtipného (najdeme spíš trapné scény). Z herců nezaujal vůbec nikdo. Scénář taky o ničem. Škoda... ()

Master19

Šteindler se s tím rozhodně nepáře, to je sympatické. Horší je, že se mu už tolik nepovedlo držet se nad hranicí nevkusu. Nebudu to rozpitvávat, ale některá místa jsou vyloženě tristní. Jedna má hvězdička je pro Boba Klepla a druhá za televizní pořad na téma: "Co dělat, když jste s dámou připoutáni k radiátoru, a jí se chce na toaletu." ()

Compadre

neuvěřitelná sračka...nestačim se divit do jakýho marasmu se dokázal zahrabat režisér Milan Šteindler. hodina a půl scén, ze kterých ve finále vychází nějakej podivnej patvar ztláskanej z hoven nejhnusnější kvality...Navíc Kotek tu vypadá až moc ulítle a z Dorotiny postavy se taky dalo vytřískat víc. Takhle to byla jen prdel z profilu a nic z toho... ()

Guzo

Většina českých filmů z poslední doby mě ničím příliš nezaujala, ale tohle byl naprostej vrchol. Nesmyslné střídání "stylů točení", kdy to chvíli vypadá, jako by pan Šteindler chtěl točit romantické drama, chvíli jako teenagerovská komedie a pak jako naprostá psychárna, se do českého filmu prostě nehodí. Kdyby si vybral jednu z těch variant a držel se jí celou dobu, mohlo to dopadnout možná dobře, ale takhle se mi vryje O život do paměti jen trapnou scénou, kdy Bohumilu Kleplovi urazí hlavu vlak. ()

fojty odpad!

Jak já začínám nesnášet Kotka to si snad nikdo nedokáže představit. Ten člověk je mi tak strašně proti srsti že mi dokáže pokazit celý film. Věřím že kdyby tam byl jakýkoli jiný herec bylo by to o 200% lepší. Není však jediným negativem tohoto filmu! Naprosto nevyužíté téma, kamera děs, a hudba a zvuk taky nic moc. Jestli toto měla být komedie tak pak už nevím jestli čekým filmům mám věřit. Pane Šteindler, kašlete na režírování vraťte se k herectví a kdyby náhodou ne, hlavně už prosím Vás neobsazujte Kotka. ()

klima777

Absurdní, bizarní, docela zábavné (i když místy buranské), ale Nebřenský a Klepl jsou prostě... Nebřenský a Klepl. 2,5* ()

Elisebah

zajímalo by mě "Co tím chtěl básník říci?" Neviděla jsem na tom nic vtipného - nevím proč teda komedie. A neviděla jsem v tom absolutně žádný smysl. ()

JančiBači

Mne sa to celkom páčilo. Začiatok bol síce dost slabý, čakal som niečo v štýle "CRASH ROAD".Som rád, že sa to potom rozbehlo a aj ked som sa nezasmial ani raz, usmieval som sa často.Taka oddychovka od ktorej netreba vela čakat. ()