Krokodýl: Návrat do krvavé laguny

• Česko Krokodýl (více)

Pete je americký novinář, který píše o cestování. Tentokrát ho jeho práce zavedla do Austrálie, kde se zúčastní vyhlídkové plavby na lodi, při které se budou pozorovat krokodýli. Kate je kapitánka a průvodkyně. Vše jde hladce, ale když už chce Kate otočit loď k návratu, zahlídne jeden z pasažérů vystřelenou světlici. Kate se rozhodla v plavbě pokračovat a najít lidi, kteří světlici vystřelili. Cesta je zavedla do laguny, kde byla potopená loď. Do jejich lodi téměř okamžitě narazil krokodýl a udělal v lodi díru. Kate mohla přistát jen na ostrově uprostřed laguny, jinak by se loď potopila. Jeden z pasažérů si všiml, že je řeka přílivová, což znamená, že s přílivem ostrov zmizí. Kate se snaží sehnat pomoc vysílačkou, ale jediní, kdo dorazí, jsou dva chlapíci, které potkali už při plavbě. Neil má asi Kate rád, ale dobírá si ji. Neil nejprve krouží kolem ostrova, ale i jejich loď krokodýl převrátí a Neilův kamarád je sežrán. Krokodýl do té doby zabil i jednoho z přeživších. Neil navrhuje, že přeplave na břeh a natáhne lano mezi dvěma stromy, ostatní pak přeručkují. Neil to skutečně zvládne, ale pak zpanikaří ostatní a lano pod vahou tří lidí praská. Opět umírá další přeživší a nakonec zemře i Neil. Pete pak přichází s plánem na lovení krokodýla. Kotva od lodi připomíná rybářský háček, takže na ni napíchnou zabitou drůbež, kterou měl Neil v lodi... (TV Prima)

Prochy38

Upřímně z těch B-čkových zvířecích hororo-thrilerů je tento jeden z nejlepších. Spolu z Anakondou fakt jako dobré. Symaptické postavy, reálné zvíře i pěkná australská příroda. Jak moc reálný je únik z krokodýlova doupěte radši řešit nebudeme. Jediné, co mi moc nesedělo je to, jak se ten krokodýl pohyboval po souši. Kurňa, ti umí pěkně petat. Ale jako oddychovka na večer, proč ne! ()

Crackonosc odpad!

Tak to byl trip! Takhle debilní a nezábavný filmy by snad neměly vznikat ani pro televizi... Zajímalo by mě, komu přijde originální něco takovýho napsat, komu to přijde tak dobrý, aby to zaplatil a kdo si sakra myslí, že mu pomůže, když to zrežíruje?! O hercích ani nemluvim. Sam Worthington ještě tehdá nebyl hvězda a určitě potřeboval peníze, tak mu odpouštim :-) ()

J*A*M*A*L

No abych řekl pravdu docela se mi film líbil.Herci které nepatřili mezi ty nejtalentovanější předvedli vynikající výkon to je jednak a po druhé docela dobrý film.Možná jsem čekal trošku víc krve, ale možná že to by potom nebylo moc ono.Upřímně který film kde krokodýl byl zabiják byl vážně dobrý.O žádném fakt nevím ani tento nebyl zrovna nic extra, ale mě se to moc líbilo a proto ty čtyři hvězdičky.70% ()

Blazin

Film nevypadal podle hodnocení vůbec špatně, ale zase se stalo to co nemám rád u většiny těchto filmů a to je dost nelogické chování herců a docela nevychytávky (nutno podotknout, že v menší míře než obvykle). Co se mi líbilo hodně, tak to byl samotný krokodýl, který vypadal jako opravdu skutečný včetně pohybů, takže to se filmařům rozhodně povedlo. Už se mi moc nelíbil konec z kterého udělali trochu bramboračku. ()

Yardie

50%. Krásné záběry přírody, to se musí nechat. Co se týká děje, tak svým způsobem celkem zajímavý nápad s uvězněním lidí na ostrůvku, to tady asi ještě nebylo. Nicméně, zde mi jde na mysl, že já být tím krokoušem, tak tam vlítnu a sežeru je najednou. Leda bych byl hravý a bral lovení po jednom jako zábavu. Co se týká atmosféry, tak na to, že to měl být horor, tak atmosféra moc hororová nebyla. Asi to bylo absencí nějaké odpovídající hudby tomuto žánru. A poslední souboj člověk/krokodýl, tak to tam být asi fakt nemělo. To už bylo trošku silné kafe. V podstatě by možná bylo lepší, kdyby se krokodýl nikdy neobjevil celý, jen v náznacích. Jakmile jednou vylezl a objevil se celý, ztratilo to jakési kouzlo, i když byl krokodýl povedený. Každopádně z té záplavy špatných zvířecích "hororů" je tendle celkem dobrý. Howgh! ()

Marius_ss

Béčko. No prekvapivo veľmi dobré béčko ! Herci sú dobrí, réžia je dobrá, dialógy fungujú, chvíľami je to aj napínavé, a k tomu krásna austrálska príroda...totálny priemer - je to jeden z tých filmov, ktoré si nezaslúžia ani ***** ani odpad. Pozerateľný film, ktorý by nemal uraziť vaše filmové cítenie ;) ()

mosnak

Filmů o krokodýlech jsou tři prdele :-) tenhle patří k těm podařenějším - krásný čistý průměr za 50% ()

mira007

Mezi béčkovými filmy asi lepší průměr. Jednoduchý film o partě lidí, kteří se v australské přírodě snaží uniknout velkému digitálnímu krokodýlu. V menší roli se tu překvapivě objevil Sam Worthington, který se proslavil hlavní rolí v Avataru. ()

bobstock

Kdesi v nádherných lagunách Austrálie se skrývá obří monstrum, které má více zubů nežli vaše tchýně. Televizní dráma ve slušné atmosféře. Překvapil Sam Worthington v malé roličce místního buráka..možná už tehdy tušil, že se za 2 roky stane globální hereckou superhvězdou z Avatara. 60% ()

jerenymo

Jediný proč tomu dávám dvě *, tak je za tu krásnou přírodu a nádhernou scenérii, která je tam zobrazena v první půlce filmu to byla opravdu nádhera, ale jinak nuda..... pár pěkných záběru...pár leknutí....pár jasných smrtí...... žádné pořádné napětí. Doporučuji Black water. ()

punk_zero

Mne sa tento horor dosť páčil, možno aj viacej ako prvý diel. Celý čas som bol pod napetím a len tipoval som kto padne prvý :D ()

Kroupa

30.7.2010 Na béčko s Radhou Mitchell dobrý. Hezkej krokouš, dobrá atmoška, ne-kýč a ne-blbost. Mia Wasikowska. ()

kluk z Na

Trošku zklamání. Koukat se na to rozhodně dalo, akorát mě to docela naštvalo. Na to kolik lidí tam bylo jich zařvalo strašně málo a ten krokodýl si to vůbec neužil. Ach jo. ()

Yokolobuna

Opravdu dost špatný film, ač technicky celkem zdařilý. Snímek zabíjí především častá debilita scén a naprosto nelogické chování účastníků plavby smrti. Vrcholem budiž scéna, kdy se hlavní hrdinka čvachtá ve vodě a povídá si s chlápkem na břehu, jen aby ji mohl krokodýl stáhnout pod vodu. Celkovému dojmu nepřidá ani ještěr který je chvílemi velký jako dinosaurus a chvílemi jako mlok. Co naplat, stejně není film úplně nudný a horrory s krokodýli jsou ojedinělé proto 4/10. ()

xxxvodnikxxx

Normální průměr, až lehce podprůměr... Nic, znáte to, taková běžná rutina, když zůstanete in middle of nowhere, najednou je tu velkej krokodýl, a v partě máte blba, co si myslí, že je víc než ostatní :) ()

Luqi

Šablóna ostáva, len príšera sa mení ................. Jednoducho ďalší z hororov, kde skupinku ľudí postupne požiera nejaká príšera, v tomto prípade krokodíl. Na druhej strane, nejakú tú atmosféru to predsa len má a dokonca i solídne vizuálne efekty. Ale toť všjo. ............... BTW, pôvodne som chcel dať 3 hviezdičky, lenže R. Mitchel nakoniec vstala z mŕtvych po tom ako ju pochrúmal 10 metrový krokodíl. Nie, nie, nie. Takéto debiliny vo filme nestrpím................ ()

KOZEL84

Tyhle filmy většinou bývají hrozný shit,ale tohle není tak špatné.Ze začátku krásná příroda,která mě příjemně naladila,jenže pak už to všechno jede jako vždycky.Hloupé dialogy,lidi se chovají dementně a Jeden hrdina.Přesto sem se ale rozhodně nenudil.Krokouš je hodně povedený a při scéně v doupěti sem zadržoval dech napětím (i když bylo jasné jak dopadne).Jako bonus Sam Worthington v době kdy šel ještě na porážku mezi prvníma.-).Dneska by hrál asi jinou postavu. ()